Thames Valley İş Parkı

Helal seyahatin küresel lideri konumunda bulunan arama & rezervasyon web sitesi HalalBooking.com, Londra’nın batısında yer alan Reading-upon-Thames’ta bulunan ünlü Thames Valley İş Parkı’nda açılan yeni genel merkezini bugün kamuya duyurdu. Şirketin yönetim kurulu üyelerinden açılışla ilgili açıklamaları;
 
Yönetim Kurulu Başkanı Elnur Seyidli, “Yeni genel merkezimiz, saygın Thames Valley Business Park’ta, Microsoft ve Oracle gibi küresel yüksek teknoloji şirketleri arasında yer almakta olup, çalışanlarımıza işlerinde yenilikçi ve yaratıcı bir çevre sunmaktadır” dedi.
 
“İngiltere’nin ‘Kaliforniya Silicon Vadisi’ olarak adlandırılan Thames Valley bölgesinde yer alan şirketimiz, en üst yetenekleri cezbetmemize yardımcı olup, şirketimizin önümüzdeki yıllarda sürekli üstel büyüme ve gelişmesinde etkin bir rol oynayacaktır”, Ufuk Secgin, Pazarlama Müdürü, açıkladı.

Operasyon Müdürü Enver Cebi, “Thames Nehri’nin mükemmel çevresinde yer alan şirketimiz, Londra Heathrow Havaalanına yakınlığı sayesinde çalışanlarımızın Reading’deki genel merkezimizden diğer 8 ülkede bulunan bölge ofislerimize ulaşımlarını kolayca yapabilmelerine olanak sağlar” değerlendirmesinde bulundu.
 
Daha ayrıntılı bilgi için: pr@halalbooking.com

Takip et - Facebook | YouTube | Twitter
Her hakkı saklıdır © 2016 HalalBooking.com
abonelikten ayrıl   abonelik ayarları