Daha iyi kullanıcı deneyimi!

Yeni ve Geliştirilmiş Mobil Versiyon Kullanımınıza Hazır!

Bir sonraki seyahatinizi seçmek artık daha da kolay.

Akıllı telefon ve tabletlerin kullanılması yaygınlaşmakta ve HalalBooking.com’a yapılan ziyaretlerin %60’ından fazlası akıllı telefon ve tabletler üzerinden yapılmaktadır. HalalBooking.com‘u daha küçük ekranlarda kullanırken mobil ve tablet kullanıcılarının mümkün olan en iyi deneyimi yaşamasını istiyoruz. Bu nedenle web sitemizin geliştirilmiş mobil sürümünün piyasaya sürülmesini duyurmaktan memnuniyet duyuyor ve kullanıcı deneyiminizi filtreleme işlevselliği, güvenilirlik ve indirme hızına odaklanarak arttırmayı umuyoruz.

Filtreler

Doğru tesisi ararken yeni ve geliştirilmiş mobil versiyon bayanlara özel, helal yiyecek, alkolsüzlük kuralı, konum, değerlendirme puanları ve yıldız sınıflandırması gibi filtreleri kullanmanıza olanak sağlayacaktır.

Hız ve Güvenilirlik
Siteyi hazırlarken daha seri yüklenip görüntülenebilmesi için optimize ettiğimizden dolayı; hızlı bir deneyim yaşayabileceksiniz. Trafiğin yüksek olduğu dönemlerde bile içeriği daha hızlı yayınlamamızı sağlamak için en yeni teknolojileri kullandık.

Daha İyi Kullanıcı Deneyimi
Genel olarak, amacımız, cihazınız ne olursa olsun, helal seyahatinizde arama ve rezervasyon için sizlere en iyi kullanıcı deneyimini sunmaktır. Yeni mobil web sitesi bu amaç doğrultusunda atılmış ilk büyük adımdır. Bu yeni işlevden hoşlanacağınızı umut ediyoruz. Masaüstü web sitesi işlevselliğini eşleştirmek, mobil sürümün arama becerisini artırmak ve de yakın gelecekte daha fazla özellik eklemek için yoğun bir şekilde çalışacağımızı belirtmek isteriz.

Görüş ve Düşünceleriniz
Görüş ve düşüncelerinizi öğrenmekten memnuniyet duyarız. Görüşlerinizi info@halalbooking.com adresine gönderebilir veya sosyal medya sayfalarımızdan biriyle bizimle iletişime geçip düşüncelerinizi bize bildirebilirsiniz.

Saygılarımızla, HalalBooking.com

Telif hakkı © 2017 HalalBooking, Her hakkı saklıdır.
abonelikten ayrıl   |   abonelik ayarları