Copy

NULA alustas ideede kogumist - esimesed on juba laekunud!

Eesti ainus ühiskondlike algatuste inkubaator NULA ootab kuni 2. aprillini ettepanekuid, kuidas lahendada teravaid ühiskondlikke probleeme Eestis. Pooleaastase koolitus- ja arendusprogrammi toel saavad parimatest ideedest reaalsed lahendused, kolmel neist on võimalik saada stardikapitaliks €25 000.
Agnes Miidla: NULA eelmine hooaeg tõi programmi uuendusi

Eelmisel kevadel koroonapandeemia tõttu käigu pealt tehtud ümber-korraldused muutsid programmi paremaks, rääkis NULA projektijuht Agnes Miidla intervjuus Kuku raadiole. "Näiteks jagasime koolitus-päevad lühemateks kohtumisteks, mis aitas osalejatel paremini tempot hoida. Kuna see toimis hästi, jätkame tänavu samamoodi."

Täispika intervjuuni jõuad SIIT.
NULA vilistlased jagavad oma kogemusi

Kolmapäeval, 10. märtsil kell 12 läheb NULA inkubaatori Facebooki lehel eetrisse NULA Live #1. Muu-hulgas räägivad eelmisel aastal inkubaatoris olnud algatustest kahe (e-lapsehoidja ja Logopuu) eestvedajad isiklikest kogemustest, mida NULAs osalemine neile andis. Mõlemad said KÜSKilt €25 000 idee elluviimiseks, nii et tasub vaadata!

Märgi end osalema, siis saad kohe teate, kui ülekanne algab!
Eesti Päevalehe artiklisarjas pealkirjaga "Mis on pildil valesti?" ilmuvad kuni 2. aprillini säravate autorite tekstid sellest, milliseid ühiskondlikke probleeme nemad märganud on ja kuidas neid lahendaksid. Kutsume kaasa mõtlema!

Mari-Liis Lill: kas sul on täna "vaimsest" vabastus?

Juba koolis võiks õpetada, kuidas vägivallatsüklist vaimujõul välja pääseda, kirjutab lavastaja ja näitleja Mari-Liis Lill NULA arvamuslugude sarja avaloos Eesti Päevalehes. Mari-Liis pakub lahenduseks nn vaimse või hingelise kasvatuse tunde, kus õpetatakse lapsi ennetama kõikvõimalikke konfliktseid olukordi või kui need on juba juhtunud, siis neid ära tundma ja abi otsima.
Loen edasi

Anneli Ohvril: eestlane loodusest ei hooli. Kuid põhjast ongi kergem tõusta

"Rahvusvahelise uuringufirma Ipsos tehtud uuringust ilmnes, et Põhja- ja Baltimaade võrdluses hoolivad eestlased keskkonnast kõige vähem," kirjutab muutuste juhtimise ekspert ja Maailmakoristuse eestvedaja Anneli Ohvril Eesti Päevalehes ja pakub mitu lahendust, kuidas seda seisu muuta saaks. Pikemalt loe kas NULA kodulehelt või Eesti Päevalehest. 
Loen edasi
OLULISED KUUPÄEVAD (märts-aprill)
  • 10. märts kell 12 NULA Live #1
  • 17. märts kell 18 NULA Live #2
  • 22. märts NULA Live #1 salvestus venekeelsete subtiitritega
  • 2. aprill - ideede tähtaeg! Esita oma idee SIIN.
  • 22. aprill - 15 parimat meeskonda pitchivad oma ideed
  • 26. aprill - selguvad 10 meeskonda, kes alustavad inkubaatoris
Facebook
nula.ee
Copyright © 2021 NULA inkubaator, Kõik õigused kaitstud.

Saatsime Sulle NULA uudiskirja, kui oled end registreerinud uudiskirja saajaks NULA kodulehel või kandideerinud varasemalt inkubaatorisse. Loodame, et sisu oli Sinu jaoks huvitav. Kui Sa siiski ei soovi edaspidi NULA uudiskirju saada, klõpsa lihtsalt siia: eemalda mind listist.
Kui soovid muuta seadeid, kuidas uudiskirjad Sinuni jõuavad, klõpsa siia: uuendan oma eelistusi.

Our mailing address is:
NULA inkubaator
Telliskivi 60a
Tallinn 10412
Estonia

Add us to your address book


Email Marketing Powered by Mailchimp