Kui Sa ei näe e-kirja korrektselt, kliki siia.
www.looveesti.ee
Rahulikke pühi!
 
Novembri lõpus selgus Taanis 2018. aasta globaalse loomeettevõtluskonkursi võitja. Tiitli viis seekord koju Israeli ettevõte "6degrees", mis tegeleb käteta inimestele nutiseadmete kasutamise võimaldamisega. Eestit esindas Gelatex Technologies, mis arendab nahalaadset tektsiilmaterjali, mille tooraineks on želatiin. 

26. detsembril toimub Narvas selle aasta viimane loomemajanduse teeõhtu. Sel korral esinevad loomingulistele inimestele Jana Pavlenkova ja Anton Ossipovski. Juttu tuleb sellest, kuidas on läinud OBJEKT multimedia future hub inkubaatoril, miks uksed pole seni avatud ja mis ootab ees seda algatust.

Loov Eestis soovib kõigile rõõmsat olemist ja rikkalikku tulemist. Häid pühi ja loomerikast uut aastat!
Uudised
Creative Business Cup 2018 võitis Iisrael


 
27.novembril selgus Taanis, Kopenhaagenis 2018. aasta globaalse loomeettevõtluskonkursi võitja. Tiitli viis seekord koju Iisraeli ettevõte “6degrees”, mis tegeleb käteta inimestele nutiseadmete kasutamise võimaldamisega.
 
Loe edasi
Crème de la crème Kopenhaagenis
 
Juba seitsmendat korda toimus Taani pealinnas Kopenhaagenis Creative Business Cup Global (CBC).

CBC on globaalne ettevõtluskonkurss, millega on liitunud üle 70ne riigi üle maailma.  Eestis on CBC esindajaks Loov Eesti ja igal aastal korraldame CBC Estonia konkursi, kus valitakse välja Eesti esindaja finaalvõistluseks Kopenhaagenis.

2018.aastal pälvis selle võimaluse Gelatex Technologies, mis arendab nahalaadset tekstiilmaterjali, mille tooraineks on želatiin.  Teise koha Eesti võistlusel pälvis Stand by Mate, mis pakub laevade meeskonnaga komplekteerimise platvormi teenust. Mõlemad startupid osalesid CBC Global finaalvõistlusel.
 
Loe edasi
Koos Loov Eestiga disainiturult välismessidele​
 
Eesti Disainikeskus korraldab kaks korda aastas regiooni suurimat disainiturgu, kus saab osta ja tutvuda Eesti ning Baltikumi põnevaimate disainerite ja disainibrändidega.

Tänavusel disainiturul osalesid ka Loov Eesti arendusprogrammi PESA osalised UBent, Asila, Birgit Pählapuu ja Sigrid Kuusk. Lisaks on see programm aidanud kaasa mitmetele disainibrändide kasvule, keda ka disainiturul kohata võis. Silma paitasid Stella Soomlais, Woolish, HERTTA, SUME, NÜÜD Ceramics, Lisa Kroeber Jewellery, Babyluv ja paljud teised.

Juba pikem samm võetakse PESA+ programmis nende disaineritega, kes välisturgudele pürgivad.
 
Loe edasi
Loomemajanduse teeõhtu | OBJEKT multimedia future hub
 
Meil on hea meel teile teatada, et juba 26. detsembril kl 18 toimub klubis Ro-Ro järgmine teeõhtu loomingulistele inimestele. Esinevad Jana Pavlenkova ja Anton Ossipovski.

Usume, et teid huvitab kuidas on läinud OBJEKT multimedia future hub inkubaatoril, miks uksed pole seni avatud ning mis ootab ees seda algatust. Või äkki ei ootagi midagi?

Teeõhtul räägivad Jana ja Anton hiljuti tehtud vigadest, et keegi ei astuks samale rehale, mis on neil läbi käidud. Samuti püüavad bad aidata kõiki soovijaid oma ametialaste oskuste, teadmiste ja võimete piirides.
 
Loe edasi
Loovuse podcast “Sähvatus” | Episood #9 Magnus Lužkov – Optimist Creative
 
Sähvatuse üheksanda episoodi külaline on kaks aastat järjest Eesti parimaks reklaamiagentuuriks valitud Optimisti asutaja ja juht Magnus Lužkov.

Magnus on brändiusku, ta ütleb, et hinnatud brändid võidavad südameid, sest nad annavad selleks põhjust. Mõni põhjus paneb käsi plaksutama, mõni naeru lagistama või liigutuspisarat poetama. See põhjus võib olla seotud toote või teenusega, mida bränd pakub, aga ei pruugi.
 
Loe edasi
Veel uudiseid:
Väärtuse loomine kohtadele | Põhjamaade koha brändimise konverents

Prantsusmaa avastamas Eesti disaini
Sündmused
 
26
detsember 2018
 
     
  Loomemajanduse teeõhtu  
     
 
 
6
veebruar 2019
 
     
  Kultuuri- ja loomemajanduse moderniseerimine ELis: uue Euroopa kultuurikava arutamine​  
     
 
 
6
november 2018
 
     
  Väärtuse loomine kohtadele | Põhjamaade kohabrändingu konverents  
     
 
 
 
     
   
     
 
Vaata kõiki sündmusi
Toetused
 
Vahetusprogramm ametnikele ja mittetulundusühenduste esindajatele​
 
Võimalus saada toetust külastuste, koostöövõrkude kohtumiste ja konverentsidel osalemise jaoks. Toetus on mõeldud ametnikele, MTÜde esindajatele Eestist (grupid) ja Põhjamaade Ministrite Nõukogu (PMN) allasutuste ja koostööorganisatsioonide esindajatele. Tähtaeg: aastaringselt taotluse alusel.​
 .
 
Loe edasi »
 
 
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis kliki siia