Kui Sa ei näe e-kirja korrektselt, kliki siia.
www.looveesti.ee
Keskendume ekspordile
 
 
2017 aastal keskendume ekspordile: alustab järjekordne voor PESA+ ekspordiarendusprogrammis, eelmise lennu lõpetajad katsetavad oma oskusi Formex messil Stockholmis, innovatsiooniekspress viib meie loomeettevõtteid Põhjamaadesse. 
Uudised
Loomeettevõtete ekspordiprogrammis PESA+ algas avalduste vastuvõtt
 
Sul on oma toode valmis ja Eestis juba müügil. Tunned, et suudaksid rohkemat, kuid ostjaid pole piisavalt? Siis tasub piiri taha vaatama hakata ja end kurssi viia ekspordi nõudmistega. Tundub keeruline? Pesa+ saab aidata.

Just loomeettevõtteid ekspordiks ette valmistav PESA+ alustab oma kolmandat hooaega juba 13. veebruaril. Avalduste vastuvõtt on juba alanud ja neid oodatakse kuni 31. jaanuarini.
 
REGISTREERU PROGRAMMI SIIN
Loe edasi
Kuidas alustada ekspordiga ja neid plaane rahastada?
 
Ootame kõiki loomeettevõtjaid, kellel on plaan alustada ekspordiga või soovivad täiendada oma ekspordi-alaseid teadmisi 25. jaanuaril kell 15.00-17.00 Tallinnasse, Kultuurikatlasse, I korrusel asuvasse väikesesse saali seminarile  Kuidas alustada ekspordiga ja neid plaane rahastada?
 
REGISTREERU SEMINARILE
Loe edasi
Loov Eesti tutvustab Innovatsiooniekspressi toel Eesti loomeettevõtteid Põhjamaades
 
Loomeettevõtete ekspordiprogrammis alustasime tihedat koostöö Põhjamaadega – Taani, Island, Rootsi ja Soome.   Esimene ühisprojekt leidis aset käesoleva aasta augustis, kui Loov Eesti osales Nordic BUZZ nimelisel noorte disainite pop-up messil Formex Stockholm raames.
Projektis on kesksel kohal Nordic BUZZ 2017, mis sel aastal toimub Helsingis disaininädala ja Habitare messi raames.  Kõik partnerriigid kaasavad projekti kuni 15 loomeettevõtet, kel juba on ekspordivalmidus. Loov Eesti kaasab sinna eelkõige PESA+ programmi vilistlased.

Loe edasi
Loov Eesti osaleb rahvusvahelises loomemajanduse rahvusvahelistumise projektis ICCI
 
Projekti finantseerib Euroopa Liidu haridust edendav programm  Erasmus +  ja projekt keskendub kultuuri- ja loomemajanduses tegutsevate ettevõtete ja organisatsioonide teadmisteja oskuste tõstmisele, mida on vaja nende rahvusvahelistumiseks.
 
Loe edasi »
Tutvustame PESAkaid: Woodprint
 
Woodprint arendab ja müüb puidupilte. Armsad perepildid puidul kaunistavad iga kodu ega lase mälestustel tuhmuda. Materjalina lisab puit pildile väärtust, olgu siis trükipinna või käsitööraamina. 
 
Loe edasi »
Veel uudiseid:
3. Loomehäki fookuses on viis teemavaldkonda

Eesti kunstiinstitutsioonide uusaastalubadused

Algas kandideerimine kevadisele disainiturule

Eesti artistid ja muusikatööstuse delegatsioon Eurosonic festivalil
Sündmused
 
25
jaanuar 2017
 
     
  Kuidas alustada ekspordiga ja neid plaane rahastada?  
     
 
 
27.-29
jaanuar 2017
 
     
  Loomehäkk nr 3 keskendub muuhulgas moele  
     
 
 
21
jaanuar 2017
 
     
  Garage48 Ruumihäkk  
     
 
 
25,26
 jaanuar 2017
 
     
  Kolme EL programmi hommikukohv Tartus ja Tallinnas  
     
 
Vaata kõiki sündmusi
Toetused
 
"Arhitektuuri ja disaini projektid" 2017. aasta taotlusvoor on avatud
 
Taotlusvooru eesmärk on Eesti arhitektuurivaldkonna (sh mahuline arhitektuur, planeerimine, sise- ja maastikuarhitektuur, urbanistika) ja disainivaldkonna (sh tootedisain, graafiline disain ja teenusedisain) arendamine ja populariseerimine. Taotluse esitamise tähtaeg on 30. jaanuar 2017..
 
Loe edasi »
 
 
 
Põhja- ja Baltimaade kultuuri mobiilsusprogramm
 
12. jaanuaril 2017 avanes Põhja- ja Baltimaade kultuuri mobiilsusprogrammi taotlusvoor, taotluste esitamise tähtaeg on 13. veebruar 2013. Loe lähemalt programmi ja taotlemise kohta siit.
 
Loe edasi »
 
 
 
Kolme EL programmi hommikukohvid Tallinnas ja Tartus
 
Hommikukohvil räägime Kodanike Euroopa, Erasmus+: Euroopa Noored ja Loov Euroopa KULTUUR programmide uudistest, muudatustest, taotlustähtaegadest ja teistest sündmustest, mis kolmel programmil 2017. aastal ees ootavad. 
Aeg ja koht:
25.jaanuaril Tartus Loomemajanduskeskuses (Kalevi 17, roheline maja)
26.jaanuaril Tallinnas Kultuurikatlas I korruse seminariruumis Põhja pst 27a (sissepääs Arhitektuurikeskuse poolt).
 
Registreeru SIIN »
 
 
 
Avanes taotlusvoor "Heliloomingu tellimine ja muusikaalased väljaanded"
 
Kuni 9. veebruarini saab esitada taotlusi muusikavaldkonna taotlusvooru "Heliloomingu tellimine ja muusikaalased väljaanded". Taotlusvooru eesmärk on eesti heliloojate ja heliloomingu väärtustamine, uue heliloomingu tellimise kaudu eesti muusikaelu rikastamine ning rahvuskultuuriliselt oluliste heliteoste ja muusikaalaste tekstide talletamine ja nende kättesaadavuse tagamine, samuti muusikavaldkonnale oluliste teatmeteoste, kultuuriuurimuste, monograafiate jms ilmumise tagamine.
 
Loe edasi »
 
 
 
Muusikafestivalide, -korraldajate ja -kollektiivide toetamine
 
Taotlusvooru eesmärk on eesti professionaalse helikunsti seisukohast oluliste muusikakollektiivide ja festivalide järjepidevuse ja arengu tagamine, eesti interpreetide ja heliloojate võimaluste suurendamine oma loomingu tutvustamiseks ning elanikkonna võimaluste parandamine juurdepääsuks professionaalsetele muusikasündmustele, eesti muusikute kaasatuse suurendamine kontserdikorraldajate omaproduktsioonides ja professionaalse kontserdikorralduse arengu edendamine kogu Eestis.
1.09.2017-28.02.2018 toimuvate muusikaliste suursündmuste projektitaotluse esitamise tähtaeg on 31. märts 2017.
 
Loe edasi »
 
 
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis kliki siia