Kui Sa ei näe e-kirja korrektselt, kliki siia.
www.looveesti.ee
Kuidas siseneda välisturule, hankida selleks vajalikke teadmisi ning kellelt saada tuge?
 
Kui soovid vallutada oma disaintootega välisturu, kutsume Sind liituma PESA+ programmiga! Aitame sinu sisustustoodetel, aksessuaaridel, ehetel, kodutekstiilil seda teha. Programmi on oodatud ettevõtjad, kes soovivad alustada ekspordiga või on teinud selleks juba esimesi samme. PESA+ programmi lõpusirgel toimub ka eksam välisturul toimuva messil osalemise näol, kus ettevõtjad saavad oma esimese reaalse kontakti ostjate, edasi -ja hulgimüüjatega. Eelmisel aastal osaleti edukalt üheskoos Helsingis toimunud Nordic Buzz-il.

Võimalusi välisturule siseneda on mitmeid. Kuidas oleks tark alustada ja millest? Selleks, et seda teada saada, oled oodatud 12. jaanuaril Rahvusraamatukokku väikesesse konverentsisaali PESA+ infoseminarile "Kuidas alustada ekspordiga ja neid plaane rahastada?" Seminar on tasuta, vajalik vaid registreerimine.

Soovitame kuulata ka PESAkate intervjuusid nende mõtetest, kordaminekutest ja takistustest teel ettevõtjaks. Allpool leiab kuue vilistlase lood. Teiste kogemus inspireerib ja viib edasi!

 
Uudised
Liitu ekspordile suunatud programmiga PESA+
 
Loov Eesti kutsub ettevõtjaid liituma ekspordile suunatud programmiga PESA+, mille 4. hooaeg alustab 05. veebruaril 2018. Oodatud on kandideerima ettevõtted, kes soovivad ekspordiga alustada või on teinud selles suunas juba esimesi samme, kuid vajavad täiendavaid teadmisi.

PESA+ koondab endas veebipõhise koolitusprogrammi, praktilised töötoad ja rahvusvahelise mentorporgrammi. Liitumiseks tuleb täita liitumisankeet hiljemalt 15. jaanuariks 2018.
 
Registreeru siin
Loe edasi
PESA+ infoseminar “Kuidas alustada ekspordiga  ja neid plaane rahastada?”
 
Ootame kõiki loomeettevõtjaid, kellel on plaan alustada ekspordiga või soovivad täiendada oma ekspordi-alaseid teadmisi 12. jaanuaril kell 15.00-18.00 Tallinnasse, Rahvusraamatukokku, I korrusel asuvasse väikesesse konverentsisaali seminarile “Kuidas alustada ekspordiga ja neid plaane rahastada?”.

Seminar on tasuta! Osalemiseks on vajalik vaid registreerimine. SEMINARILE REGISTREERU SIIN.
 
Loe edasi
Kuula PESA vilistlaste intervjuusid!
 
Indrek Põldvee "Sorry as a Service" intervjueeris kuute arendusprogrammi läbinut:

Woolish - Eigo Siimu, HALUKAARIK - Lauri Semevsky, DragonFly - Siim Läänelaid, Framed by Karl - Karl Annus, Stella Soomlais ja Sofable - Indrek Maripuu.

Kuidas jõuti läbimurdeni, mis takistusi tuli ületada ja kuidas sündis nende ettevõte - kuula nende inspireerivaid lugusid ja saa innustust teiste kordaminekutest!

Kataloogi PESA vilistlaste edulugudest leiad SIIT.
 
Kuula intervjuusid
Rõõmsad taaskohtumised Helsingis Eesti disainiga!
 
PESA+ programmi oluliseks etapiks on osalemine ka ühel rahvusvahelisel messil. Eelmisel hooajal külastati üheskoos edukalt Habitare katuse all toimunud Nordic BUZZ-i, kus oli pop-up väljapanek Taani, Rootsi, Soome ja Eesti disaineritelt.

Eigo Siimu (Woolish): “Programmi algus oli väga hea meeldetuletus esimestest sammudest välisturu suunas lõpetades eksamiga Nordic Buzzil. Välismessile lähed müüma, kuid tähtis on ka tunnetada turgu, saada aru sortimendist, mis kohapeal toimib, ning hinnapunktist. Soome turg on üks esimesi, kuhu võiks katsetama minna. Programmis osalemine oli väga õige ja hea samm. Nüüd hakkad veel suuremaid samme tegema.”
 
 
Loe edasi »
Toetused
 
PÕHJA- JA BALTIMAADE AVALIKU HALDUSE MOBIILSUSPROGRAMM
 
Võimalus saata toetust kogemuste ja teadmiste vahetamiseks, koostöövõrkude arendamiseks, tõhusate töömeetodite arendamiseks ja Läänemere piirkonna üleilmse konkurentsivõime suurendamiseks. Taoltusvoor avaneb 15. jaanuaril, tähtaeg 30. märts.
 
Loe edasi »
 
 
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis kliki siia