Kui Sa ei näe e-kirja korrektselt, kliki siia.
 
 
www.looveesti.ee
 
 
 

Inspiratsioonilõunad 2015

Loomevaldkonna ettevõtjate kogemustevahetamise koht

 
Loov Eesti, Soome Instituut ja Põhjamaade Ministrite Nõukogu esindus Eestis jätkavad eelmisel kevadel populaarseks saanud inspiratsioonilõunatega, kus loomeettevõtjatatel  on suurepärane võimalus saada oma ettevõtte arendamiseks puuduvaid teadmisi. Loomevaldkonna arendajatele  ja poliitikakujundajatele toovad inspiratsioonilõunad koju kätte rahvusvahelised loomeettevõtluse trendid.Pange kõik kuupäevad kohe kalendrisse - esinejate nimekiri täieneb!

Lõunale olete palutud kolmel korral kevadhooajal ning septembrikuus ootame teid kõiki loomemajanduse finantseerimise foorumile.

Inspiratsioonilõunad toimuvad nagu möödunud aastalgi kinos Artis ja need on inglise keeles.  Osavõtutasu 6 eurot sisaldab ka lõunasööki.

 
 
 
 
 
Uudised
 
 
 
Müüa idee! Ka sinu loomingule on tootja ja turg.
 
Paljud disainerid on ise-tegijad. Samas ei jätku neil alati piisavalt ressursse, et uus toode jõuaks laiema publikuni ja oleks selleks piisava kvaliteediga. Oma ideest aga ei julgeta/soovita/osata lahti lasta, et see mõnele tootjale edasi anda ja ise asuda uusi väärt ideid genereerima. Räägime tuntud tegijate kogemustele tuginedes, mida peab arvestama oma ideed ära andes, et sellest ka edaspidi tulu tõuseks.

 31. märts 12.00-14.00, Kino Artis, Estonia pst 9, Tallinn


REGISTREERU SIIN
 
Loe edasi »
 
Testitud innovatsioonimudel – loovus+IT
 
Loomemajandus ja IT mängivad innovatsiooniprotsessis võtmerolle ning üheski valdkonnas ei kujutata ette elu ilma IT-ta. IT ei ole ainult internet ja äpp vaid saab koos loovusega anda lisaväärtust ükskõik millisele elualale. Räägime, kuidas IT ja loovus on erinevaid elualasid koos arendanud ja millega peab arvestama eri sektorite koostööd alustades. Parimad näited Soomest, Taanist ja Eestist.

 14. aprill 12.00-14.00, Kino Artis, Estonia pst 9, Tallinn
        
REGISTREERU SIIN
 
Loe edasi »
 
Piirideta ärimudelid
 
Tihedas konkurentsis on läbilöömiseks vaja eristuda, leida uusi viise turule jõudmiseks ja ekspordiks ning teenida nutikusega. Uute ärimudelitega on välja tulnud paljud loomeettevõtted ja tehnoloogia-ala ettevõtted. Vaatame ja kuulame, mis oleks nendelt õppida. Mis on start-up maailma ärimudelite trendid?   Kas mõni näide inspireerib ka enda ärimudelit üle vaatama olukorras, kus ressursid on piiratud, kuid turg on globaalne?

REGISTREERU  SIIN
 
Loe edasi »
 
Save the date: Loovusfoorum - Money for nothing? Creative Industries and Financing
 
Kuigi riigil on mitmeid ettevõtlustoetusi, on väikestel loomeettevõtetel keerukas lisaraha saada. Investoritel pole veel arusaama, milliseid võimalusi loomeettevõtlus endas peidab. Teisalt puuduvad sageli loomeettevõtetel ka oskused investorite ligi meelitamiseks ja erakapitali kaasamiseks. Räägime sellest, kuidas saada jalg investori ukse vahele ja mida investor  vajab rahastusotsuse tegemiseks. Kas loomeettevõtetel on üldse shanssi?
Päevane foorum keskendub aruteludele, milles osalevad investorid, riskikapitalistid, ettevõtjad ja poliitikakujundajad.
8. september 2015
 
Loe edasi »
 
Inspiratsioonilõunad 2014 - tuletame meelde, millest räägiti
 
Eksport, eksport!
Suured muutused ja pankrot

Agentide roll äris
 
 
Veel uudiseid:
Põhjamaade Ministrite Nõukogu Eesti esinduse uus direktor on Christer Haglund

ERKI Moeshow 2015 konkurss on alanud!

Mainekas žürii asub hindama Antoniuse moeetenduse kavandeid
 
 
 
 
 
 
Sündmused
 
 
 
 
31
märts 2015
 
     
  Müüa idee! Ka sinu loomingule on tootja ja turg.  
     
 
 
14
aprill 2015
 
     
  Testitud innovatsioonimudel – loovus+IT  
     
 
 
28
aprill 2015
 
     
  Piirideta ärimudelid  
     
 
 
8
september 2014
 
     
  Loovusfoorum - Money for nothing? Creative Industries and Financing  
     
 
 
Vaata kõiki sündmusi
 
 
 
 
 
Toetused
 
 
 
 
MKM: Alustava ettevõtte starditoetus tõuseb 15 000 euroni
 
Väliskaubandus- ja ettevõtlusminister Anne Sulling allkirjastas määruse, millega tõuseb alustava ettevõtte starditoetus 15 000 euroni. Kui seni oli alustavatel ettevõtjatel võimalik taotleda starditoetust 5000 euro ulatuses ning lisaks pakuti ettevõtjatele kasvutoetust, siis EL uuel toetusperioodil on need koondatud üheks toetuseks.
 
Loe edasi »
 
 
 
Eesti kultuuri tutvustamiseks maailmas jagati üle 400 000 euro
 
Kultuuriminister Urve Tiidus kinnitas „Eesti kultuur maailmas“ 2015. aasta I taotlusvooru laekunud projektide toetused kogusummas 431 921 eurot. Kokku sai toetuse 55 projekti.
 
Loe edasi »
 
 
 
 
 
 
 
Soovita uudiskirja oma sõbrale
 
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot
 
 
 
 
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis kliki siia