Kui Sa ei näe e-kirja korrektselt, kliki siia.
www.looveesti.ee
Kuidas  leida uus ja turgumuutev idee?
 
Pole vahet, kas oled alles oma ettevõtjateed alustamas või on ettevõte juba palju aastaid turul tegutsenud - uudne idee kulub igal juhul ära. Vähe on neid, kellel maailmamuutvad ideed varrukast kukuvad, pigem maadeldakse tundega, et peaks midagi tegema, aga kuidas?

Loov Eesti+Maa alustab 6. septembril oma Innolabide seeriaga Järvamaal ja Ida-Virumaal. Päeva jooksul on osalejatel  võimalik ise järele proovida konkreetse metoodika alusel ideede leidmist. Kui suurepärane idee leitud, siis saab seda Loov Eesti+Maa  programmis edasi arendada. Programm on avatud kõigile huvitatud ettevõtjatele tegutsemisvaldkonnast  ja asukohast sõltumata. 
Uudised
Kuidas leida turgumuutev idee?
 
Esimene täispikk ideede arendamise töötuba Innolab toimub teisipäeval, 6. septembril Paides, Nelja Kuninga hotellis, Pärnu tn 6 ning teine 12. septembril  Türil, Türi Kultuurikeskuses, Hariduse 1.   
Edasi liigume Ida-Virumaale:
15. septembril on InnoLab Mäetagusel, Mäetaguse mõisas
16. septembril on InnoLab Jõhvis (vene keeles), Jõhvi Kontserdimajas
17. septembril on InnoLab Narvas (vene keeles). Narva Kolledžis,
Innolabides osalemine on TASUTA.Tule ise ja võta sõber/kolleeg ka kaasa - meeskonnatöö on efektiivsem, kui Sul on mõttekaaslane kaasas!
 
 
Registreeru siin
Loe edasi »
Loov Eesti+ Maa toob ettevõtluse- ja tootearenduse tippkompetentsi Ida-Virumaale ja Järvamaale
 
Loov Eesti alustab septembris  kohaliku ettevõtluse edendamisele suunatud programmiga Loov Eesti+Maa, mille eesmärk on pakkuda uusi ja innovatiivseid lahendusi, et aidata ettevõtetel  oma tooteid arendada ja müüa ning ekspordikäivet kasvatada. Oodatud on nii loomeettevõtjad kui ka teiste valdkondade ettevõtjad, kes otsivad uusi ideid ja soovivad arendada oma tooteid. Vaata, mis plaanis on!
 
Loe edasi »
Loov Eesti+Maa uudised nüüd ka vene keeles
 
Loov Eesti+ Maa läheb sel hooajal Ida-Virumaale ja Järvamaale. Et kõik meie uudistest ikka osa saaksid, on Loov Eesti+Maa uudised nüüd ka vene keeles.  Venekeelse uudiskirjaga saad liituda SIIN
 
Loe edasi »
Maire Forsel: Kuidas loovus maaelu päästab. Järelkaja Arvamusfestivali debatile
 
"Meil on kõik võimalused maaelu elavdamiseks olemas, osakem neid vaid mõistlikult kasutada. Mina usun, et loovus päästab maaelu, nüüd võiks riik ka seda uskuma hakata," ütles Leisi Lapikoja hing, juht, eestvedaja ja omanik Arvamusfestivalil.
 
Loe edasi »
Viieteistkümnes noore kunsti oksjon ootab töid
 
5. oktoobril 2016 toimuvale viieteistkümnendale Tartu noore kunsti oksjonile saab esitada töid kuni 4. septembrini. Oodatud on nii uute tegijate kui ka noorte professionaalsete kunstnike teosed.
 
Loe edasi »
Alanud on avalduste vastuvõtt galeristide meistrikursusele
 
Eesti Kaasaegse Kunsti Arenduskeskuse (EKKAK) eestvedamisel tänavu sügisel kolmandat korda toimuv galeristide meistrikursus on mõeldud nii praktiseerivatele kui ka alles alustavatele galeristidele eesmärgiga pakkuda neile professionaalset galeriinduse ja kultuurikorralduse alast koolitust.
 
Loe edasi »
Veel uudiseid:

Kandideeri noore ettevõtja preemiale

EL loomemajanduse sektoris töötab 12 miljonit inimest ehk 7,5% kõigist tööealistest

Eesti Teatri Agentuuri uueks juhiks saab Kirsten Simmo

Loomehäkk algab juba 26. augustil


 
Sündmused
 
6
september 2016
 
     
  Innolab Paides "Kuidas leida turgumuutev idee?"  
     
 
 
12
september 2016
 
     
  Innolab Türil "Kuidas leida turgumuutev idee?"  
     
 
 
15
september 2016
 
     
  Innolab Mäetagusel, Mäetaguse mõisas  
     
 
 
15-18
september 2016
 
     
  Disainitänav Kultuurikatlas  
     
 
Vaata kõiki sündmusi
Toetused
 
Avanes taotlusvoor "Digitaalne kultuuripärand"
 
Kultuuriministeerium avas 2016. aasta digitaalse kultuuripärandi projektide teise taotlusvooru, mille eesmärk on toetada digitaalse kultuuripärandi vallas eri valdkondade koostööd, tõsta mäluasutuste spetsialistide oskusi ning toetada innovaatilist digisisu kättesaadavust. Taotluste esitamise tähtaeg on 2. september 2016.
 
Loe edasi »
 
 
 
Avanes taotlusvoor "Muuseumide arendamine"
 
Kultuuriministeerium avas 2016. aasta kolmanda „Muuseumide arendamise“ taotlusvooru. Toetuse eesmärk on muuseumivaldkonna populariseerimine ning rahvusvahelistumisele kaasaaitamine, muuseumidevahelise koostöö aktiveerimine, muuseumideüleste kogumispõhimõtete rakendamine ning muuseumitöötajate professionaalsuse tõstmine. Taotluste esitamise tähtaeg on 15. september.
 
Loe edasi »
 
 
 
Maapiirkonnas majandustegevuse mitmekesistamine investeeringutoetus 2016
 
Meetme üldine eesmärk on maapiirkonnas (eelkõige keskustest eemale jäävates piirkondades) püsiva majandusliku baasi ning sobivate ja atraktiivsete töökohtade loomise soodustamiseks maaettevõtluse mitmekesistamine ja arendamine.
Taotlusvooru  aeg: 22.08-29.08.2016
 
Loe edasi »
 
 
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis kliki siia