Kui Sa ei näe e-kirja korrektselt, kliki siia.
www.looveesti.ee
Kuidas jõuda ideest tooteni?
 
Oktoobrikuud võib nimetada peaaegu et tootearenduskuuks: äsja arendasid oma ideid 21 meeskonda Ida-Virumaal esimesel hackathonil, 22. ja 23. oktoobril saab sama teha Tallinnas TeamLabil. Alanud on vastuvõtt ka toote- ja teenusearenduskeskkonda PESA.

Oma tooteideede tutvustamist viimistlesid Creative Business Cupile sõitjad ja ideede kogumist alustasid alustavad ettevõtjad Gruusias.
Uudised
TeamLab kutsub arendajaid oma ideid ja meeskondi täiendama
 
Head ettevõtjad, head loomeinimesed!
Olete oodatud 22. ja 23. oktoobril  Tallinnasse Kultuurikatlasse (Põhja pst 27a) TeamLab hackathonile,  kus saate koos  disainerite, turundajate, inseneride ja IT asjatundjatega üheskoos kahe päeva jooksul uusi tooteid ja teenuseid arendada ja oma meeskondadesse vajalike kompetentsidega liikmeid leidma.
 
Registreeru siin
Loe edasi
Avatud on kandideerimine toote ja teenusearenduskeskkonda PESA
 
Loov Eesti kutsub ettevõtjaid liituma Eesti esimese veebipõhise arendusprogrammiga PESA, kus Eesti juhtivate konsultantide abil aidatakse ideest vormida läbilöögivõimeline toode või teenus. Avaldusi saab esitada kuni 25. oktoobrini. Programm alustab 4. novembril.
 
Loe edasi
Ida-Virumaa esimesel hackathon’il arendati korraga 21 erinevat ideed
 
Kolme päeva jooksul, 7.-9. oktoobrini, toimus Tartu Ülikooli Narva kolledžis esimene Ida-Virumaa regionaalne hackathon TeamLab@IdaViru. Kolmepäevasest ideede maratonist võttis osa rohkem kui 100 aktiivset inimest Ida-Virumaalt, Tallinnast ja Tartust. Ideede arendamisel olid osalejatele abiks ligi 20 mentorit Eestist ja mujalt. Žürii koosseisu kuulusid oma ala parimad eksperdid, nende hulgas Tehnopol inkubaatori juht ja start-up arendamise ekspert Martin Goroshko ning USA ettevõtlusspetsialist Lawrence Wright
 
Loe edasi
Creative Business Cup Bootcamp Vilniuses andis osalejatele kindlust
 
Möödunud nädalavahetusel Vilniuses peetud Creative Business Cup´i treeninglaagris said osalejad näpunäiteid, kuidas käituda laval, mida peab silmas pidama pitchi ettevalmistamisel, kuidas ja kellega  suhelda ning proovida ka ise, kuidas pitchimine paneeli ees välja tuleb.
Eestit sõidab 20. ja 21. novembril peetavale Creative Business Cup´ile esindama  Eesti eelvooru võitja 3DCreationist ning end tutvustama Sprayprinter ning Höp Play.
 
Loe edasi »
Kas suurus loeb? Kuidas arendada loomemajandust Gruusias?
 
Loov Eesti on oma õpipoisiaastate järel ise jõudnud andja rolli ning osaleb mitmetes rahvusvahelistes arendusprojektides – Iisrealist Gruusiani. Mida ja kuidas jagada, keda valida ja keda mitte ning kuidas kindlustada, et külv kannaks ka saaki?
 
Loe edasi »
Veel uudiseid:
Hea idee saab alguse vajadusest

Pürg valiti Helsingis toimuvale brändide turule
Sündmused
 
22.-23
oktoober 2016
 
 
     
  TeamLab hackathon Tallinnas  
     
 
 
25
oktoober 2016
 
     
  PESA avalduste tähtaeg  
     
 
 
16.-21 
oktoober 2016
 
     
  Valgusdisaini töötoad  
     
 
 
25
oktoober 2016
 
     
  Raspberry Pi töötuba kunstnikele ja disaineritele  
     
 
Vaata kõiki sündmusi
Toetused
 
Innovatsiooniosak
 
Innovatsiooniosaku abil saab väike- või keskmise suurusega ettevõtja (VKE) koostöös teadusasustuste, katselaborite või intellektuaalomandi ekspertidega töötada välja innovaatilisi lahendusi arengutakistustele, katsetada uusi materjale, koguda teadmisi tehnoloogise teostatavuse kohta, viia läbi uuringuid intellektuaalomandi andmebaasides jpm.
 
Loe edasi »
 
 
 
Starditoetus
 
Starditoetuse abil soovime toetada arengupotentsiaaliga, alustavate ettevõtete loomist, mille kaudu laiendatakse piirkondlikku ettevõtlust ja eksportijate ridu.Toetuse saamisel on ettevõttel kohustus saavutada tulemused, milleks on töökohtade loomine ja müügitulu kasv.
 
Loe edasi »
 
 
 
Vaata ka Loov Euroopa toetusi
 
Avatud on Loov Euroopa kultuurikoostöö taotlusvoor (tähtaeg 23. november) võrgustike taotlusvoor (tähtaeg 25. november) 
 
 
 
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis kliki siia