www.looveesti.ee
Ei näe uudiskirja korralikult?

Juuni 2. uudiskiri

Kuulutasime välja Creative Business Cup Estonia võitja, milleks osutus Aideni äpp. Kopenhaagenisse saavad aga EASi toel sõita kaasa veel taaskasutuspuidust mööblit tootev Derelict ning moodulruume tootev Alfabox. 
Kindlasti soovitame suve jooksul külastada meie PESA vilistlaste põnevaid tooteprojekte näitusel Tallinnas, Tartus, Pärnus ja Viljandis.

Uudised

Täna Estonian Business Schoolis peetud finaalvõistlusel selgus, et Eestit sõidab maailma suurimale loomevaldkonna ettevõtluskonkursile Creative Business Cup esindama ettevõte Aiden mobiiliaplikatsiooniga, mis aitab depressioonile kalduvatel inimestel ennetada probleemide süvenemist ja oma seisundit jälgida. Toote loomisel on kasutatud nii teenuse- kui ka veebidisaini. Loe edasi
13. juunil toimunud Antoniuse moeetenduse „Mood on õues“ peaauhinna, osalemisvõimaluse detsembrikuus toimuval moeüritusel Le Marché des Modes Prantsusmaal koos 1000-eurose stipendiumiga võitis Liisa Soolepp kollektsiooniga „Smilla“Loe edasi »
16. juunil lõpetas Loov Eesti veebipõhise tootearendusprogrammi PESA kolmas lend, kus arendati nutikaid ja innovaatilisi tooteid. 9-kuulise koolitusprogrammi läbimist tähistatakse tradistsioonilise rändnäitusega, mis saab alguse Tallinnas Eesti Disaini Majas. Edasi saab suve jooksul näitust näha Tartus, Viljandis ja PärnusLoe edasi »
Eesti loomemajanduse arengus pikaaegselt kaasa rääkinud tegijad eesotsas endise Kultuuriministeeriumi asekantsleri ja Euroopa Liidu loomemajanduse töögrupi juhi Ragnar Siiliga panid seljad kokku ning asutasid brändi Creativity Lab. Tegemist on loova majanduse mõttekoja ja konsultatsioonikeskusega, mis panustab nii kultuuri kui loomemajanduse strateegilisse arendamisse Eestis ja ka mujal maailmas. Loe edasi »

Sündmused

16-30.06.2014 - PESA näitus Tallinnas
07-20.07.2014 - PESA näitus Tartus
15-16.08.2014 - Arvamusfestival 

Toetused

Seitsmeaastase programmperioodi ettevõtetele mõeldud osa suurusjärk on kokku üheksa miljardit eurot, millest ligi kolmandik on väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele. Loe edasi »
Vaata käimasolevaid taotlusvoorusid Loov Eesti portaalist.  Ära unusta vaadata ka Loov Euroopa veebist toetuste tähtaegu! 

Põnev teema

Sotsiaalse ettevõtluse sektor on Eestis viimastel aastatel jõudsalt kasvanud. Uuringust selgus, et sotsiaalsed ettevõtted paiknevad üle Eesti, kuid eelkõige Harjumaal ning Tartumaal. Sektori mahtude suurenemist nii majanduslikus mõttes kui tööandjana näitab Vabaühenduste Liidu EMSL, Statistikaameti ja Sotsiaalsete Ettevõtete Võrgustiku koostöös valminud esimene Eesti sotsiaalse ettevõtluse aruanne. Loe edasi »

Tee tutvust

 Eestit sõidab maailma suurimale loomevaldkonna ettevõtluskonkursile Creative Business Cup esindama ettevõte Aiden mobiiliaplikatsiooniga, mis aitab depressioonile kalduvatel inimestel ennetada probleemide süvenemist ja oma seisundit jälgida. Toote loomisel on kasutatud nii teenuse- kui ka veebidisaini. Kuidas aga äpp töötab, uurisime ettevõtte asutaja Rait Arro käest. Loe edasi »
www.looveesti.ee
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis klikka palun siin
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot