www.looveesti.ee
Ei näe uudiskirja korralikult?

Märtsi 2. uudiskiri

TeamLab Startup Weekendil arendati taas põnevaid projekte- loe, kes seekord parim oli ning millisest projektist kuuleme Ajujahi võistlusel. Inspireerivaid üritusi on aga tulemas veelgi - soovitame teenusedisaini praktikatega tutvuda konverentsil "Disain sissse!" ning jätkusuutlikku moetööstuse võimalustega 2. aprilli seminaril.

Uudised

Ole kohal, kui sul on tooteidee. Või oskused disaini, inseneeria, IT, turundusvaldkonnas. Registreeri hiljemalt 13.03!  Loe edasi
Inspiration Lunch – sellist nime kannavad tänavu kevadel esmaspäevased rahvusvahelised vestlusringid loomeettevõtjatele ja kõigile selle valdkonna huvilistele. Loe edasi »
2. aprillil  toimub Tallinnas Baltika Moelaval seminar, kus tutvustatakse Eesti ning Taani kogemust jätkusuutlikku moedisaini ning tootmise valdkonnas.  Üritust külastab ühtlasi Tallinna Taani kroonprintsess Mary. Loe edasi »
Üheksa Eesti ettevõtjat sõidavad “Cross Innovation” projekti raames järgmisel nädalal Berliini eesmärgiga luua kümne Euroopa linna ettevõtetega koostöösuhteid. Loe edasi »
Disainibuldooser on pilootprojekt, mis aitab läbi disaini kasutuse tõsta Eesti ettevõtete võimekust ja ekspordipotentsiaali. Projekti raames on kümme tuntud Eesti ettevõtet läbinud kahe-aastase disainiprogrammi, teejuhiks kogenud disainijuhid ja vedajaks Eesti Disainikeskus. Disainibuldooserit lõpetav konverents toimub 04. aprillil.  Loe edasi »

Sündmused

22.03.2010 - ENTRUMi Superfinaal
27-29.03.2014 - Tallinn Music Week 2014
11.04.2014 - Koolitusseeria Moe- ja trenditoodete turundus

Toetused

Loov Euroopa taotluse tähtaeg on 28. märts. Loe edasi »
Vaata käimasolevaid taotlusvoorusid Loov Eesti portaalist.  Ära unusta vaadata ka Loov Euroopa veebist toetuste tähtaegu! 

Põnev teema

Märtsi esimesel nädalal toimus Eesti Muusika-ja Teatriakadeemias Šotimaalt pärit disainispetsialisti, Sharyn Farnani seminar intrigeeriva pealkirjaga “Inimesesõbalik kultuuriteenus”. Lisaks EMTA enda kultuurikorralduse tudengitele, kelle õppekavva aine kuulus, võtsid kursusest osa ka teiste loomeülikoolide tudengid, praktikud kultuuriogranisatsioonidest, loomettevõtjad ning grupp kultuurikorralduse tudengeid Sankt-Peterburist. Loe edasi »

Tee tutvust

PPESA tootearendusprojektis arendavad Margit Lillemaa ja Kristi Kuustik digitaalset koduohutuse abivahendit, mille eesmärk on aidata vaegnägijatel kodus turvalisemalt toime tulla. Nädalavahetusel sai projekt tunnustust ka TeamLab Startup Weekendil, kus pälvis kaks auhinda- ettvõtluskonkurss Ajujaht valis meeskonna järgmise võistluse TOP40 hulka ning aHack viib neiud Helsingis toimuvale ärikontaktüritusele. Loe edasi »
www.looveesti.ee
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis klikka palun siin
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot