Kui Sa ei näe e-kirja korrektselt, kliki siia.
www.looveesti.ee
On aeg oma oskused ja ideed raha teenima panna!
 
Otsime ettevõtlikke inimesi Eestist, kes soovivad oma oskused ja ideed raha teenima panna. Ootame liituma arendusprogrammiga PESA, mis on 80% ulatuses veebipõhine. Lisaks headele tooteideedele on oodatud ka head teenuseideed. Avalduste esitamise tähtaeg on juba sellel reedel, 20. oktoobril! Liitu ise ja kutsu sõber ka!

Rahvusvahelise e-valitsemise startup võistluse eGovernance Solutions võitis PSII, mille platvorm leiab avalikest registritest personaalset tundlikku informatsiooni. 2018. aasta mais hakkab kehtima Euroopa Liidus andmeseadus, mille kohaselt inimesed on enda kohta käivate andmete omanikud. Riigid aga ei tea, millised andmed, kus ja millistes andmebaasides on olemas, sest näiteks pilvepõhiselt võivad need olla jagatud ka kolmandatele osapooltele. Kuidas inimesed saaksid kontrollida, milliseid andmeid ja kes nende kohta omab? 
Üleeuroopalise võistluse eGovernance Solutions võitja pakub välja tarkvaralahenduse, kuidas selliseid andmeid tuvastada. Lahendusest saavad kasu nii riigid, eraettevõtted kui ka üksikisikud.

Tegusat sügist!
Uudised
Loov Eesti ootab alustavaid ettevõtjaid liituma paindliku ja personaalse arendusprogrammiga!
 
Miks liituda 8-kuulise (80% ulatuses veebipõhise) arendusprogrammiga PESA?

* Asukohast sõltumatu osavõtt
* Personaalne lähenemine
* Esimese aasta lõpuks siht 50% tooteid Eesti turul müüdavaks arendada ja 
* omada eksporditurgudele sisenemiseks juba esimesi reaalseid kontakte

Lisaks headele tooteideedele on oodatud ka head teenuseideed! On aeg oma oskused ja ideed raha teenima panna! Avalduste esitamise tähtaeg juba SELLEL REEDEL, 20. OKTOOBRIL!

 
Esita avaldus siin
Loe edasi
Üleeuroopalise e-valitsemise startup võistluse eGovernance Solutions võitis PSII
 
Võistlused toimusid 6. oktoobril Eesti Euroopa Liidu eesistumise raames peetaval ministrite e-valitsemise teemalisel konverentsil Kultuurikatlas. Finaalis osales 5 meeskonda, kes esitlesid innovatiivseid lahendusi avalikele teenustele.
 
Loe edasi
Loov Eesti Tallinna Ettevõtluspäeval: Tee, mida tead ja tea, mida teed
 
„Kui ma oma äriga alustasin, oli mul tunne, et mind on vaja igale poole – oma ettevõttesse, ülikoolidesse õpetama, disainivaldkonda aktiivselt kaasa lööma ja veel ja veel kuhugi. Töötasin 24/7 ja ei jõudnud oma ettevõttega tegelikult kuhugi,“ rääkis tuntud nahadisainer Stella Soomlais.

Ühel hetkel tundus talle, et niimoodi enam ei saa. Vaja on end  täiendada ja oma töö ümber organiseerida. Stella taandas ennast kõikidest kohustustest peale oma ettevõtte. Tuli leida jätkusuutlik äriplaan  ning endale abilised. Stella on PESA vilistlane.

 
Loe edasi
CBC Bootcamp 2017 Tallinn pani osalejate esitlusoskused proovile
 
5.-6. oktoobril katsetasid Eesti, Läti, Leedu ja Gruusia Creative Business Cup-i parimad kohalikud tiimid oma esitlusoskusi Tallinnas, et olla valmis finaaliks Kopenhaagenis.

Loov Eesti kutsus tiime treenima esinemiskoolitaja Gleb Maltsevi, ettevõtlusest ja ärimudelitest rääkima Juko-Mart Kõlari. Investorite vaadet idufirmadele tutvustas Kaspar Hanni ESTBANist. Särtsu ja inspiratsiooni andsid Sirla Sprayprinterist ja Alissa Vassilkova Estelonist.
 
Loe edasi »
Veel uudiseid:
GALERII: CBC eGovernance Solutions poolfinaal

KUTSE: Liitu Loov Eesti 8-kuulise veebipõhise arendusprogrammiga PESA!

Tallinna Loomeinkubaator ja digimeedia inkubaator DIGIX kolivad kokku
Sündmused
 
20
oktoober 2017
 
     
  Veebipõhise arendusprogrammi PESA avalduste tähtaeg  
     
 
 
22
oktoober 2017
 
     
  Projektide juhtimise koolitus  
     
 
 
14
november 2017
 
     
  Giulia Massarenti: „Tulevikumood: säästlikkus ennekõike“  
     
 
 
21
november 2017
 
     
  Tartu Kõrgema Kunstikooli rahvusvaheline konverents  
     
 
Vaata kõiki sündmusi
Toetused
 
PÕHJA- JA BALTIMAADE KULTUURI MOBIILSUSPROGRAMM
 
Võimalus saada reisitoetust, koostöövõrkude toetust (lühike ja pikk) ja loomeresidentuuride toetust. Tähtaeg 23. oktoober 2017.
 
Loe edasi »
 
 
 
VAHETUSPROGRAMM AMETNIKELE JA MITTETULUNDUSÜHENDUSTE ESINDAJATELE
 
Toetus on mõeldud Eesti ametiasutuste ja MTÜde ning PMN allasutuste ja koostööorganisatsioonide vahelise koostöö tekitamiseks ja tugevdamiseks. Tähtaeg: aastaringselt taotluse alusel.
 
Loe edasi »
 
 
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis kliki siia