www.looveesti.ee
Ei näe uudiskirja korralikult?

Augustikuu uudiskiri

Uudiskirjas räägime lähemalt arhitektuurist, tutvustame augustis ja septembris tulevaid koolitusi ning anname ülevaate toetusvõimalustest. Alates augustist ilmub uudiskiri kaks korda kuus.

Uudised

Kultuuritarbimine Eestis on viimase aasta jooksul kasvanud, samal ajal on kultuuriasutuste kogutulu vähenenud.
Ettevõtluse Toetamise ja Krediidi Haldamise Sihtasutus (ESA) ootab liituma nii tegutsevaid ettevõtteid kui ka neid, kes on alles astumas esimesi samme oma äriidee teostamisel.
Foto: textually.org
Tasuta teenuseid on võimalik ettevõtjatel saada Leedu turul tegutsemiseks nii esmakonsultatsioonidel kui ärivõimaluste kaardistamisel.
Sellest aastast oodatakse õppima loovtööstuste kaasaegsetest rollidest, väljavaadetest ja toimemehhanismidest huvitatud tudengeid.
Mainekale Hand and Lock  võistlusele laekus sel aastal 400 tööd üle maailma, kümne finalisti hulka pääsesid Chris Vagiströmi, Olga Rattiku ja Liina Toomingu tööd. 
Foto: targutaja.info
Osalema on oodatud kuni 5 aastased loovettevõtted, kes soovivad rahvusvahelist kogemust ning soovivad laiendada oma tegevust Läänemere regioonis.

Sündmused

Garage 48 ootab registreerima ettevõtlikke inimesi, kel piisavalt pealehakkamist ja soov luua 2 päeva jooksul midagi täiesti uut.
Kandideerimine Eesti disaini auhinnale BRUNO algas 16.juulil ja kestab kuni 1. septembrini 2010. Auhinnafond on 150 000 krooni. 
Septembri lõpul on taas päevakorras disain. V disainifestival Disainiöö toimub Tallinnas 23.-26.septembril 2010. Festivali süda on Rotermanni kvartalis.
26. augustil Tallinnas toimuva seminari käigus on sul kaasa võimalik lüüa  uue koolitusmooduli loomisel.

Toetused

Taotlema on oodatud ka kunsti- ja kultuuriasutused ning organisatsioonid, kes teevad koostööd professionaalsete kunsti- ja kultuuritegelastega.
Septembris lõpeb Põhjamaade Kultuurifondi toetuste taotlustähtaeg ning ka Põhjamaade Laste ja Noorte Komitee toetuse taotlustähtaeg.

Põnev teema

Sageli aetakse segi Arhitektuurikeskust ja Arhitektide Liitu, millega täpsemalt tegeleb Arhitektuurikeskus? Küsisime Ülar Marki käest.

Hää lugu

Õppekava on kavandatud praktilise õppe kesksena. Kaheaastase kestuse jooksul on esimene aasta plaanis loengulise fookusega, teine aasta aga ennekõike praktiliste projektide teostamisega. 
www.looveesti.ee
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis klikka palun siin
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot