Kui Sa ei näe e-kirja korrektselt, kliki siia.
www.looveesti.ee
Loov Eesti otsib ettevõtlikke inimesi, kes soovivad loomevaldkonnas areneda ja äriga alustada!
 
Sügis on olnud juba viljakas. Loov Eesti poolt korraldatavale üleeuroopalisele avalike teenuste võistlusele eGovernance Solutions laekus 23 avaldust, neist 13 vastas võistluse tingimustele, millest omakorda 10 tiimi viiest riigist pääses poolfinaali.

Paralleelselt rahvusvahelisele võistlusele oleme tööd teinud kohalikele tegusatele inimestele mõeldes. Alustame 8 kuulise veebipõhise arendusprogrammiga PESA, kuhu ootame kõiki loomevaldkonnas tegutsevaid või tegutseda soovivaid ettevõtteid liituma.

Lisaks käisid Eesti disainiettevõtted Loov Eesti ekspordile suunatud programmi raames Habitare messil, kus nahkaksessuaaride bränd Mokoko Labs võitis kõige jätkusuutlikuma ja suurima äripotentsiaaliga disainiettevõtte tiitli. 

Tegusat sügist!
Uudised
Loov Eesti ootab alustavaid ettevõtjaid liituma paindliku ja personaalse arendusprogrammiga PESA
 
Sarnaselt eelmistele aastatele alustab ka sel hooajal Loov Eesti 8-kuulise veebipõhise arendusprogrammiga PESA, kus koostöös Eesti juhtivate konsultantidega vormitakse ideest läbilöögivõimeline toode või teenus. Just PESA’st on saanud alguse oma tähelennu mitmed edukad loomeettevõtted, kes tänaseks tegutsevad juba ka välisturgudel!

PESA inkubatsiooniprogramm kestab 8 kuud ja sinna on võimalik pääseda kuni 20 ettevõttel. 2017/2018 aasta programmi oodatakse taotlusi kuni 20. oktoobrini.
 
Registreeru siin
Loe edasi
Üleeuroopalise e-valitsemise võistluse poolfinaali jõudis 10 ideed 5 riigist
 
Üleeuroopalise e-valitsemise võistluse eGovenance Solutions poolfinaali jõudis 10 ideed 5 riigist. Kokku laekus 23 avaldus kaheksast riigist, neist 10 vastasid võistluse tingimustele.

Poolfinaal peetakse Tallinnas, 5. oktoobril e-riigi Akadeemias ning finaal 6. oktoobril Eesti Euroopa Liidu eesistumise raames peetaval ministrite e-valitsemise teemalisel konverentsil.
 
Loe edasi
Rõõmsad taaskohtumised Helsingis Eesti disainiga
 
Soomlased on disainiusku. Ajalugu on neid koolitanud alates Alvar Aaltost ja Marimekkost kuni tänaste staarideni.

Soome riigi üheks kroonijuveeliks on Habitare –  interjööri, disaini ja mööblimess, mis sai alguse juba 1970.aastal. Septembri teisel nädalal said kõik disainigurud kokku Helsingis ja kogu selle melu keskmes oli ka Loov Eesti koos neljateistkümne disainiettevõttega.
 
Loe edasi
Vaata, millised Eesti disainiettevõtted osalesid Nordic BUZZil!
 
13-17 septembril toimus Helsingis Habitare elustiilimess, mille alamprogrammist Nordic Buzz võttis osa 14 Eesti disainiettevõtet. Kokku esitleti seal 46 tõusvat disaini- ja elustiiliettevõtet Soomest, Taanist, Eestist ja Rootsist.

Viimase kolme aasta jooksul on Nordic Buzz toonud esile 250 Põhjamaade disainettevõtja tooteid Formland (Taani), Formex (Rootsi) ja sel aastal Habitare raames. Lisaks messil osalemise võimalusele pakub Nordic Buzz ettevõtetele mentorprogramme ja rahvusvahelistumise võimalusi..
 
Loe edasi »
Visioonivisiit Narva kinnitas linna võimalusi muutuda oluliseks loomekeskuseks
 
Kultuuriminister Indrek Saare ja Narva linnapea Tarmo Tammiste eestvedamisel toimus kolmapäeval, 20. septembril Eesti loomesektori esindajate visioonivisiit Narva. Ringkäigul osalesid ka Kreenholmi Manufaktuuri Rootsi omanikud ja mitmed suursaadikud Eestis.

Delegatsiooni külaskäik oli jätk augusti lõpus toimunud visiidile Rootsi, kus kohtuti sealsete loomeettevõtjatega koostöö edendamiseks ja kontaktide vahetamiseks.
 
Loe edasi »
Veel uudiseid:
GALERII: Eesti disaini ülevaatenäituse avamine Londonis

Vaata, kes võitsid neljanda Loomehäki!

Tasuta analüütilised uuringud ülikoolide ja uurimiskeskuste laborites (Baltic TRAM)
Sündmused
 
5
oktoober 2017
 
     
  CBC Balti BootCamp  
     
 
 
3
oktoober 2017
 
     
  Loov Eesti seminar Tallinna Ettevõtluspäeval  
     
 
 
4
oktoober 2017
 
     
  Loov Eesti loomeinimeste kogemusõhtul Haapsalus  
     
 
 
4
oktoober 2017
 
     
  Loov Eesti Raplamaa ettevõtluspäeval  
     
 
Vaata kõiki sündmusi
Toetused
 
PÕHJA- JA BALTIMAADE KULTUURI MOBIILSUSPROGRAMM
 
Võimalus saada reisitoetust, koostöövõrkude toetust (lühike ja pikk) ja loomeresidentuuride toetust. Toetus on mõeldud piirkonnas koostöö elavdamiseks, piirkonna erinevuste/sarnasuste paremaks mõistmiseks ning kunstnike ja nende teoste laiemaks tutvustamiseks. Tähtaeg 23 oktoober 2017.
 
Loe edasi »
 
 
 
VAHETUSPROGRAMM AMETNIKELE JA MITTETULUNDUSÜHENDUSTE ESINDAJATELE
 
Eesti ametiasutuste ja MTÜde ning PMN allasutuste ja koostööorganisatsioonide vahelise koostöö tekitamiseks ja tugevdamiseks. Tähtaeg: aastaringselt taotluse alusel
 
Loe edasi »
 
 
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis kliki siia