Kui Sa ei näe e-kirja korrektselt, kliki siia.
www.looveesti.ee
Kuidas  loovus mõjutab teiste valdkondade toimimist?
 
Viimastel aastatel on räägitud palju sellest, et loovus võib olla oluline edu komponent. Davosis peetud Maailma Majandusfoorumilgi rõhutati loovuse võtmerolli tuleviku majanduses.  

Loov Eesti võtab augustis loovuse mõjud luubi alla:  Arvamusfestivali maaelu alal uurime, kas loovus päästab maaelu ning anname töötoas juhiseid, kuidas leida uusi nutikaid ideid.

Loov Eesti+Maa alustab teise hooajaga, seekord fookusega Ida-Virumaal ja Järvamaal, kuid programm on avatud kõigile huvitatud ettevõtjatele tegutsemisvaldkonnast sõltumata. Konkurentsivõime tõstmisel on loovusel ka selles programmis oluline koht.

Põnev tõotab tulla ka loomemajanduse ärilise potentsiaali arutelu Arvamusfestivalil.
Uudised
Loov Eesti+ Maa tutvustab oma programmi Arvamusfestivali ajal
 
Head ettevõtjad, head loomeinimesed!
Olete oodatud oma kogemusi ja oskusi ühendama ning uusi ideid arendama Loov Eesti+Maa programmi innovatsioonilaborites. Esimene uue programmi InnoLab juba 12. augustil Paides.
Innovatsioonilaborites osalemine on tasuta. Tule ise ja võta sõber/kolleeg ka kaasa - meeskonnatöö on efektiivsem, kui Sul on mõttekaaslane kaasas!
 
Registreeru siin
Loe edasi
Loov Eesti+ Maa toob ettevõtluse- ja tootearenduse tippkompetentsi Ida-Virumaale ja Järvamaale
 
Loov Eesti alustab septembris  kohaliku ettevõtluse edendamisele suunatud programmiga Loov Eesti+Maa, mille eesmärk on pakkuda uusi ja innovatiivseid lahendusi, et aidata ettevõtetel  oma tooteid arendada ja müüa ning ekspordikäivet kasvatada. Oodatud on nii loomeettevõtjad kui ka teiste valdkondade ettevõtjad, kes otsivad uusi ideid ja soovivad arendada oma tooteid. Vaata, mis plaanis on!
 
Loe edasi
Loov Eesti+Maa uudised nüüd ka vene keeles
 
Loov Eesti+ Maa läheb sel hooajal Ida-Virumaale ja Järvamaale. Et kõik meie uudistest ikka osa saaksid, on Loov Eesti+Maa uudised nüüd ka vene keeles.  Venekeelse uudiskirjaga saad liituda SIIN
 
Loe edasi
Kas loovus päästab maaelu?
 
Kas tõeline elu on võimalik ainult linnas  ja inimesed peaksid maalt linnadesse koonduma?  Pole kooli, panka, postkontorit, raamatukogu…  Vallad seisavad silmitsi probleemiga, et inimesed lahkuvad. Kuidas siis kohalikku elu organiseerida, kui maksumaksjaid pole?
Arvamusfestivali Maaelu laval tuleb kahtlemata põnev arutelu - Märt Treier, Maire Forsel, Jüri Mõis, Indek Maripuu ja Aet Annist annavad arvamustele tuld reedel kell 16. 
 
Loe edasi »
Veel uudiseid:

Kui suur on loomemajanduse äriline potentsiaal ja kes sellest kasu lõikab?

Augusti lõpul tuleb teine suur Loomehäkk
 


 
Sündmused
 
12
august 2016
 
     
  Töötuba Paides "Kus ja kuidas leida tõeliselt hea ja nutikas idee?"  
     
 
 
12
august 2016
 
     
  Loov Eesti Arvamusfestivalil: Kas loovus päästab maaelu? Maaelu ala.  
     
 
 
6
september 2016
 
     
  InnoLab Paides  
     
 
 
12
september 2016
 
     
  InnoLab Türil  
     
 
Vaata kõiki sündmusi
Toetused
 
Põhja- Ja Baltimaade kultuuri mobiilsusprogramm - reisitoetus
 
Toetust saavad taotleda kõik Põhja- ja Baltimaade loovisikud: professionaalsed kunstnikud, kirjanikud, tõlkijad, kuraatorid, produtsendid, kultuuritoimetajad ja -teadlased jne. Võimalik on taotleda 1-10 päeva pikkust majutustoetust ja päevaraha, mille suurus oleneb sihtriigist ja –linnast.
Tähtaeg 22.08.2016
 
Loe edasi »
 
 
 
Kultuuri- ja kunstiprogramm
 
Põhjamaade Kultuuripunkti hallatav kultuuri- ja kunstiprogramm annab võimaluse kunsti- ja kultuuriprofessionaalidele taotleda projektitoetust uuenduslikeks ja harivateks ettevõtmisteks. Taotlema on oodatud ka kunsti- ja kultuuriasutused ning organisatsioonid, kes teevad koostööd professionaalsete kunsti- ja kultuuritegelastega.
Tähtaeg 19.09.2016
 
Loe edasi »
 
 
 
Maapiirkonnas majandustegevuse mitmekesistamine investeeringutoetus 2016
 
Meetme üldine eesmärk on maapiirkonnas (eelkõige keskustest eemale jäävates piirkondades) püsiva majandusliku baasi ning sobivate ja atraktiivsete töökohtade loomise soodustamiseks maaettevõtluse mitmekesistamine ja arendamine.
Taotlusvooru  aeg: 22.08-29.08.2016
 
Loe edasi »
 
 
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis kliki siia