Kui Sa ei näe e-kirja korrektselt, kliki siia.
www.looveesti.ee
Kuidas oma ettevõtte edule kaasa aidata?
 
Oma ettevõtte edule kaasa aitamiseks on mitmeid teid. Kui üheks heaks võimaluseks on näiteks käia koolitustel, seminaridel ja erinevates töötubades tarkuseid ammutamas, siis teiseks ja ehk isegi paremaks lahenduseks on võtta osa häkatonidest ja konkurssidest.

Juba sellel nädalavahetusel, 20.-22. aprillil Narvas, kogunevad käsitöö ja ringmajanduse 48-tunnisele häkatonile erinevate valdkondade inimesed, et üheskoos kogenud mentorite juhendamisel luua uusi loovaid lahendusi. Lisaks uutele kogemustele on see hea aeg ja koht ka uute kontaktide loomiseks.

Just TeamLabil võib sündida innovaatiline äriidee, millel on suur potentsiaal ka mõnel välisturul läbi lüüa. Kui tahaksid oma ideed rahvusvaheliselt tutvustada ning osaleda kõrgetasemelistel koolitustel, soovitame osa võtta Creative Business Cup Eesti konkursist, mis otsib innovaatiliste ja loovate äriideedega ettevõtteid esindama Eestit globaalsel ettevõtete maailmameistrivõistlustel.

Loov Eesti toetab kõiki osalejaid ka enne ja pärast üritusi, koolitusi ja häkatone. Olge meiega, sest me soovime, et elu Eestis muutuks ainult paremaks!
Uudised
KUTSE | TeamLab: Looming ettevõtlusesse – ühendades omavahel loovust ja ringmajandust
 
Viimased tunnid registreerimiseks Narvas toimuvale TeamLabile! Juba sellel nädalavahetusel toimub Narva kutseõppekeskuses TeamLab “Looming ettevõtlusesse”, kus saate koos erinevate valdkondade loomeinimeste, käsitööliste, tudengite, disainerite, ühiskonnaaktivistide, ettevõtjate ja teiste huvilistega kogenud mentorite juhendamisel luua uusi loovaid lahendusi, ühendades omavahel loovust ja ringmajandust.

TeamLab on 48-tunnine töötuba, mille eesmärgiks on uute innovaatiliste äriideede valideerimine, meeskondade moodustamine, tootearendus, sealjuures prototüüpimine ja ärimudeli loomine.​

Loe edasi, et näha kõiki TeamLabi mentoreid ja registreeri end üritusele!
 
Registreeru siin
Loe edasi
KONKURSS: Esita oma innovaatiline idee globaalsele konkursile
 
Konkurss Creative Business Cup (CBC) Estonia otsib innovaatiliste ja loovate äriideedega ettevõtteid Eestit esindama globaalsel ettevõtluskonkursil, mis toimub novembris Taanis, Kopenhaagenis. Eesti võistluse patroon on Europarlamendi saadik Kaja Kallas.
 
Kopenhaagenis toimuv konkurss on hea võimalus näidata end ligi kuuekümne riigi esindajatele ja investoritele, seeläbi oma ideed rahvusvaheliselt tutvustada ning osaleda kõrgetasemelistel koolitustel. 
 
Loe edasi
Loomemajanduse Akadeemias otsiti Gruusia linnade loovuskomponente
 
Loov Eestil oli  au taaskord koos partneritega Gruusiast korraldada Loomemajanduse Akadeemiat Tbilisisis. Seekord oli teemaks „Designing Creative  Cities, Regions and Businesses“, ehk siis mis teeb linnast loova linna.  Teemat olid kutsutud avama nii Eesti kui ka Gruusia loomemajanduses tegutsejad,  poliitikud, investorid  ja kohaliku elu edendajad.
 
Loe edasi
Veel on ruumi: Liitu Eesti Disainisaadikute programmiga “SILD”
 
Eesti disainisaadikute ehk agentide ettevalmistusprogrammi “SILD” eesmärgiks on suurendada Eesti disaini eksporti läbi välisturul tegutsevate disainisaadikute võrgustiku. Kui huvitud Eesti disainist, oled hea suhtleja ja orienteeritud müügile, ootame Sind oma ettevõttega kandideerima disainisaadikuks! 

SILD
annab teadmisi, loob läbi praktilise õppe ja tegevuste kogemusi, võimaldab uusi kontakte ja kasvatada koostöövõrgustikku teiste agentuuridega. SILD koostöös PESA+ ekspordiprogammiga seob agendid disainiettevõtetega, kes on potentsiaalsed kliendid. 
 
Loe edasi »
Loovuse podcast – esimene episood Reet Ausiga​
 
UUS podcastide sari “Sähvatus” on sari, kus räägitakse juhtide, loovisikute, uuendajate ja visionääridega nende loovprotsessist, kuidas nad teevad seda, mida teevad. Kuidas nad tunnevad ära oma sähvatused mingi lahenduse, idee või inspiratsioonihetke näol.

Tehakse juttu nii kogemustest, uudishimust, inspiratsioonist, uute ideede leidmisest, loomingust kui ka hirmust ja segadusest selle protsessi jooksul. Saatejuhid on Piret Jeedas (www.ruumiloomine.ee) ja Indrek Maripuu (www.loovusait.ee). Uus episood iga kuu teisel teisipäeval.
 
Loe edasi »
Veel uudiseid:
TMW sai 10 aastaseks!
Sündmused
 
20
aprill 2018
 
     
  TeamLab@IdaViru “Looming ettevõtlusesse”  
     
 
 
26
aprill 2018
 
     
  E-poe Etsy koolitus Kuressaares  
     
 
 
05
mai 2018
 
     
  Arduino töötuba algajatele  
     
 
 
10
august 2018
 
     
  Arvamusfestival  
     
 
Vaata kõiki sündmusi
Toetused
 
VAHETUSPROGRAMM AMETNIKELE JA MITTETULUNDUSÜHENDUSTE ESINDAJATELE
 
Võimalus saada toetust külastuste, koostöövõrkude kohtumiste ja konverentsidel osalemise jaoks. Toetus on mõeldud ametnikele, MTÜde esindajatele Eestist (grupid) ja Põhjamaade Ministrite Nõukogu (PMN) allasutuste ja koostööorganisatsioonide esindajatele. Tähtaeg: aastaringselt taotluse alusel.
 
Loe edasi »
 
 
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis kliki siia