Seminar „Brändi litsentseerimine. Minu intellektuaalomand rahvusvahelisel turul“ ootab osalema loomeettevõtteid, kes soovivad oma tootega minna rahvusvahelisele turule ja panna oma intellektuaalne omand tulu teenima; samuti kõiki ristmeediaga tegelejad.
Põhjamaade Ministrite Nõukogu esindus Eestis, Loov Eesti ja Loov Euroopa kutsuvad seminarile, mis käsitleb brändi litsentseerimist ja sellega kauplemist. Seminaril otsitakse vastust küsimustele, millised on loominguga tulu teenimise võimalused rahvusvahelisel turul ning kuidas kaitsta seejuures enda autoriõigusi? Sündmusele on oodatud loomeettevõtted, kes soovivad oma tootega minna rahvusvahelisele turule ja panna oma intellektuaalne omand tulu teenima; samuti kõik ristmeediaga tegelejad.

Seminaril osalemine on tasuta. Vajalik on registreerimine, mis on avatud kuni 17. novembrini!
REGISTREERU SIIN
Ettekannetes tutvustatakse litsentseerimist kui võimalust võtta kasutusele uusi ärimudeleid. Infopäeval räägib Soomes tegutseva loovtööstuste agentide ja juhtide ühenduse AGMA juht Kati Uusi-Rauva agentide leidmise võimalustest ja brändiga kauplemise olemusest üleüldiselt. Roleff Kråkström, Muumide (Moomin characters OÜ) tegevjuht kõneleb ettevõtte superedu põhjustest ning sellest, mis hakkas juhtuma pärast armastatud ja tuntud muumide rebrändimist. Oma karjääri jooksul ka Angry Birdsi looja Rovio Entertainmenti litsentsimisjuhina töötanud Heikki Laaninen avab agendina põhimõtteid, millised on nn kaubeldava brändi kriteeriumid ning advokaat Pirjo Jha tutvustab litsentsilepingute sõlmimise õiguslikke aspekte.

Foorumi ettekanded on eesti ja inglise keeles.
TUTVU ESINEJATEGA
VAATA PÄEVAKAVA
Jaga
Säutsu
Edasta sõbrale
Copyright © 2017 MTÜ LOOV EESTI

Kui Te ei soovi enam uudiskirju saada, kliki siia

Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot