www.looveesti.ee
Ei näe uudiskirja korralikult?

Aprilli 1. uudiskiri

Viimased nädalad on Loov Eesti ridades olnud kiired - võõrustasime Taani kroonprintsess Maryt, kellele meie armastatud moelooja Reet Aus oma loomingut sai tutvustada. Lisaks käisime tutvumas loomemajandusega Prantsusmaal ning viisime 9 Eesti noort ettevõtjat Berliini kontaktüritusele. Alustasime ka inspireerivate lõunasöökide sarja kinos Artis, kuhu ootame Sind juba jälle 28. aprillil!

Uudised

2. aprillil külastas Taani kroonprintsess Mary oma Tallinna-visiidi raames koos Evelin Ilvesega Loov Eesti korraldatud seminari “Jätkusuutlik disain ärimudelina”. Oma loomingut esitlesid Reet Aus ning Taani brand Aiayu, jätkusuutliku tootmise kohta moetööstuses said aga uusi teadmisi kõik kohaletulnud huvilised. Loe edasi
Tooted saavutavad müügiedu ainult raske tööga, leiti Loov Eesti ja Soome Instituudi poolt algatatud inspiratsioonilõunate esimesel kohtumisel.  Kavalaid võtteid oma toodete välisturule viimisel tutvustasid Heikki Laaninen 5th Wave Brandsist, Iiro Lahdenranta  Result Entertainment Group’ist ja Kadri Mäesalu looduskosmeetikabrändist JOIK. Loe edasi »
Märtsi lõpus viis Loov Eesti koos Tallinna Ettevõtlusametiga üheksa Eesti alustavat ettevõtjat Berliini kontaktüritusele, kus otsiti koostöövõimalusi 11 linna ettevõtete ühisprojektide tekkeks. “Cross Innovation” projekti raames oli kokku tulnud ligi 100 ettevõtjat, kes ühe intensiivse päeva jooksul ühiseid ärihuvisid kaardistasidLoe edasi »
Reedel, 11. aprillil alustab Antoniuse moeseminaride seeria, kus oma kogemusi jagavad ning küsimustele vastavad spetsialistid moe- ja aksessuaaridisaini, stilistika ja moefotograafia valdkonnast. Loe edasi »
"Parim, mida oma linna heaks teha saab, on investeerida kultuuri - see toob alati raha tagasi," kinnitas Umeå linnapea Marie-Louise Rönnmark aprilli alguses Brüsselis toimunud konverentsil "Get Creative – Go Baltic. Kultuur ja loomemajandus Läänemere piirkonnas – võimalused majanduskasvuks ja regionaalseks koostööks". Loe edasi »

Sündmused

11.04.2014 - Koolitusseeria Moe- ja trenditoodete turundus

Toetused

Automaatne kinolevi - fondi genereerimine toetuse tähtaeg kukub 30. aprillil. Loe edasi »
Vaata käimasolevaid taotlusvoorusid Loov Eesti portaalist.  Ära unusta vaadata ka Loov Euroopa veebist toetuste tähtaegu! 

Põnev teema

Eesti loomemajanduse esimene ametlik õppevisiit Prantsusmaale sai teoks Prantsuse Kultuuriinistituudi ja Loov Eesti koostöös ning Kultuuriministeeriumi toel, 1.-5. aprillini. Väikese delegatsiooni koosseisu kuulusid loomemajanduse arendajad Tartu Loomemajanduskeskusest ja Tallinna Ettevõtlusinkubaatoritest, Disainikeskusest ja Arhitektuurikeskusest. Loe edasi »

Tee tutvust

Loov Eesti PESA tootearendusprogrammis valmistab Eesti ettevõte MUINASMÖÖBEL puidust toidunõusid. Muinasmööbli esindaja Merike Erkmaa sõnul sai ettevõtmine alguse tähelapanekust, et kaunilt disainitud, praktilised ja innovaatilised puitnõud on Eesti lauanõude turult puudu. Ka ekspordiartiklina oleks Merikese arvates toodetel menuLoe edasi »
www.looveesti.ee
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis klikka palun siin
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot