www.looveesti.ee
Ei näe uudiskirja korralikult?

Märtsi 1. uudiskiri

Kõige olulisem kuupäev on sel kuul 15-16 märts, kui toimub juba 7. TeamLab. Oled oodatud oma tooteideed meil proovile panema või meeskonda oma oskusi panustama. Mentorid aitavad tiime ni tootearenduse, disaini, tehnilise lahenduse kui ärimudeli arendamise valdkonnas. 

Uudised

TeamLab 15-16 märts Baltika Moelaval!
Ole kohal, kui sul on tooteidee. Või oskused disaini, inseneeria, IT, turundusvaldkonnas. Registreeri hiljemalt 13.03!  Loe edasi
Disainibuldooser on pilootprojekt, mis aitab läbi disaini kasutuse tõsta Eesti ettevõtete võimekust ja ekspordipotentsiaali. Projekti raames on kümme tuntud Eesti ettevõtet läbinud kahe-aastase disainiprogrammi, teejuhiks kogenud disainijuhid ja vedajaks Eesti Disainikeskus. Disainibuldooserit lõpetav konverents toimub 04. aprillil.  Loe edasi »
Eestis alustab EASi toel tegevust riistvara iduettevõtetele suunatud ärikiirendi. Kolme kuu jooksu saavad idufirmad Buildit kiirendis intensiivset nõustamist rahvusvahelistelt tippmentoritelt, tasuta tööruumid koos prototüüpimise seadmetega ja 15 000 eurot investeeringuteks. Kandideerimise tähtaeg on 10. märts. Loe edasi »
22. märtsil toimub Tallinnas Mektory Innovatsioonikeskuses Eesti Energia koolinoorte ettevõtlikkusideede konkursi ENTRUM superfinaal, kus oma start-up’ide käivitamisest ja õppetundidest räägivad 13-19 aastased koolinoored.  Loe edasi »

Sündmused

07.03.2014 - Global Service Jam
15-16.03.2014 - TeamLab Startup Weekend
27-29.03.2010 - Tallinn Music Week 2014
11.04.2014 - Koolitusseeria Moe- ja trenditoodete turundus

Toetused

Loov Euroopa taotluse tähtaeg on 28. märts. Loe edasi »
Vaata käimasolevaid taotlusvoorusid Loov Eesti portaalist.  Ära unusta vaadata ka Loov Euroopa veebist toetuste tähtaegu! 

Põnev teema

Rahandusministeerium korraldas 3. märtsil infoseminari perioodi 2014-2020 EL vahendite võimalustest. Toome teieni ettevõtlusega seotud prioriteedid ning toetusvaldkonnad. Loe edasi »

Tee tutvust

PESA tootearenduprogrammis osalev Lemmiklooma.ee pakub Eestis käsitööna valmistatud koerte söögialuseid. Iga alus on valmistatud unikaalseks – see pole lihtsalt tarbeese, vaid ka disainielement, mis täiustab sinu interjööri. Uurisime ettevõtte esindajalt Berit Neuhausilt, kuidas ettevõtlus alguse sai. Loe edasi »
Mihkel Lember on maastikuarhitekti taustaga disainer, kes peale kaheksat aastat detailplaneeringute koostamist tundis ühel hetkel tõuget ja võimalust teha teoks vaikselt kogunenud unistus ja sahtlisse kogunenud joonistused-katsetused. Mihkli kohta on öeldud ilusalt ja tabavalt - "hingelt disainer". Tegutseb iseõppijana ja üks põhimõte, mida üritab järgida, on materjali nutikas ja säästlik kasutamine. Loe edasi »
www.looveesti.ee
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis klikka palun siin
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot