Kui Sa ei näe e-kirja korrektselt, kliki siia.
www.looveesti.ee
Kui endal ideid napib... Kas kevadega tärkab ka loovus?
 
Head (peagi saabuvat) kevade algust - kas koos kevadega tärkab ka loovus, sünnivad uued ideed ning tehakse algust uute ettevõtmistega? Selle peale lootma jääda ei tasuks, midagi saad kohe ette võtta! Kui endal ideid napib, aga midagi tahaks teha, soovitame osa võtta meie innovatsioonilaboritest, kus kogunevad tegusad inimesed põnevate ideedega.

Kes teab, ehk leiad sealt omale meeskonna, kellega mõni vahva idee teostada, ja juba vähem kui aastapärast leiad end siitsamast uudiskirjast? Esitleme märtsikuu uudiskirjas Teile tublisid PESAkaid. Saagem tuttavaks!
Uudised
Kevadtuuled Gruusiast
 
Juba kaks aastat viib Loov Eesti läbi loomemajandust ja loomeettevõtlust edendavaid üritusi Gruusias. Koostööprojekt on toetatud Välisministeeriumi arengukoostöö programmist.

Kevad 2018 algas Tbilisis, Batumis ja Kutaisis TeamLab hackathonidega.​
 
Loe edasi
Loov Eesti ja Loov Gruusia kirjutasid alla koostöömemorandumile
 
Koostöö on loomemajanduse arendamise võti – 6. märtsil kirjutasid Loov Eesti tegevjuht Eva Leemet ja Loov Gruusia (Creative Georgia) direktor Ana Riaboshenko Tbilisis alla koostöömemorandumile.
 
Loe edasi
Tutvustame PESAkaid: Teacup Goblins
 
Teacup Goblins on ettevõte, mis tegeleb originaalsete kleepsude jm trükitud toodete müümisega eelkõige välisturgudele. Brändi fookuses on meeltlahutavad, positiivsete sõnumitega ja/või naljakad erinevatel karakteritel põhinevad kujundused.
 
Loe edasi
Tutvustame PESAkaid: Moe Muusa Disainivabrik
 
Moe Muusa Disainivabriku brändi ambitsioon on tuua unikaalne ja modernne karakter elamisruumi ning jagada visiooni disainist ning elustiilist. Kogu nende inspiratsioon tuleb puhtast loodusest ja igapäevasest elust väikesel Eesti saarel.
 
Loe edasi
Tutvustame PESAkaid: Luidja tsirkusetalu​!
 
Luidja tsirkusetalu visioon on areneda kompetentsikeskuseks ja residentuuriks sotsiaalsetele- ja kultuuriprojektidele. Selle juurde kuuluvad lähitulevikus jätkusuutlikud sotsiaalse tsirkuse ja kunstiprojektide residentuurid kohapeal, sh koht inimestele, kes nende juures töötavad, olemiseks ja elamiseks ning Luidja tsirkusetalu vaimustavad aiad (maastikuehituse projekt).
 
Loe edasi
Tutvustame PESAkaid: KROHV foto- ja jumestus​
 
Milline sa enda meelest oled? Ja kuidas see teistele välja paistab? KROHV on tandem supernaistest, kelle eesmärk on tuua inimestest ja tegemistest välja need kõige isikupärasemad ning vingemad küljed nii, et need ka teistele kaugele välja paistaksid.
 
Loe edasi
Innovatsioonilabor Narvas: Tekstiilijäätmete kasutamine oma loomingus loob käsitöölistele uued võimalused
 
29. märtsil kell 14 toimub Narva Käsitöömajas loome- ja aktiivsete inimeste innovatsioonilabor ehk InnoLab. Üritusel arutatakse, miks traditsiooniline käsitöö on taandumas ning miks on kogumas aina rohkem populaarsust upcycling(ingl. k. väärindav taaskasutus). InnoLab on eelürituseks aprillis toimuvale häkatonile “Looming ettevõtlusesse”.
 
Loe edasi
Sündmused
 
29
märts 2018
 
     
  Innovatsioonilabor Narvas  
     
 
 
2
aprill 2018
 
     
  Tallinn Music Week  
     
 
 
8
aprill 2018
 
     
  Kevadine Disainiturg 2018  
     
 
 
13
aprill 2018
 
     
  Tallinna Käsitöömess​  
     
 
Vaata kõiki sündmusi
Toetused
 
Põhja- ja Baltimaade avaliku halduse mobiilsusprogramm
 
Võimalus saada toetust 2018. aastaks õppevisiitideks, pikemaks praktikaks ja koostöövõrkude kohtumisteks. Toetus on mõeldud: riigi- ja omavalitsusametnikud kõigist Põhja- ja Baltimaadest; kõik administratiivsed tasandid (riik, maakond, kohalik omavalitsus, omavalitsuste liidud); nii üksikisikutele kui ka gruppidele (2-8 osalejat). Tähtaeg 30. märts 2018.
 
Loe edasi »
 
 
 
Avanes taotlusvoor Balti mere regiooni kultuurialaseks koostööks
 
Avanes taotlusvoor Balti mere regiooni kultuurialaseks koostööks, eriti oodatud on lastele ja noortele keskenduvad projektid. Projektid peavad olema rahvusvahelised ja nende tulemus peab olema jätkusuutlik.
 
Loe edasi »
 
 
 
Vahetusprogramm ametnikele ja mittetulundusühingutele
 
Võimalus saada toetust külastuste, koostöövõrkude kohtumiste ja konverentsidel osalemise jaoks. Toetus on mõeldud ametnikele, MTÜde esindajatele Eestist (grupid) ja Põhjamaade Ministrite Nõukogu (PMN) allasutuste ja koostööorganisatsioonide esindajatele. Tähtaeg: aastaringselt taotluse alusel.
 
Loe edasi »
 
 
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis kliki siia