Kui Sa ei näe e-kirja korrektselt, kliki siia.
www.looveesti.ee
Idast lääne ja põhjast lõunasse!
 
2018. aasta esimene kuu on möödunud linnulennul. Alanud aasta üheks tunnuseks on saanud harivad seminarid ning kasulikud töötoad, kus tärkab loovus ja sünnivad põnevad ideed. Loomemajanduse edendamine kõikides Eesti maapiirkondades viib meid idast läände ja põhjast lõunasse ning toob inimesed kokku, et edendada ettevõtlust ja luua töökohti.

Uue suunana sellel aastal oleme otsustanud teha meie olulisematest üritustest otseülekanded. Seega, kui kiire elutempo tõttu ei õnnestu mõnest meie ürituses osa saada, on need võimalik järelvaadata meie veebist või Facebook'ist.

Loovaid ettevõtmisi!
Uudised
Kutsume Sind tippkoolitajate abiga uusi ideid arendama!
 
Loov Eesti koostöös Järvamaa Arenduskeskusega korraldab Paides, Nelja Kuninga Hotelli seminariruumis, 12. veebruaril 2018 InnoLab-i. See on ühepäevane töötuba, mis viiakse läbi loomemajanduse ekspertide juhendamisel ja kohalike partnerite kaasabil.

Töötoa sisuks on innovatsioonilabor, mille eesmärgiks on leida inspiratsiooni ja käivitada innovatsiooniprotsesse, õppides tundma loomemajanduse olemust ja kasutama loovaid tööriistu – ettevõtluskeskkonna elavdamiseks, uute ideede tekkeks ja elukeskkonna parendamiseks.
 
Registreeru siin
Loe edasi
Vaata videosalvestust PESA+ infoseminarist!
 
12. jaanuaril toimus Eesti Rahvusraamatukogus PESA+ infoseminar “Kuidas alustada ekspordiga  ja neid plaane rahastada?”, mille keskmes olid ekspordiga alustada ja oma teadmisi täiendada soovivad loomeettevõtjad.

Viimase kümnendi jooksul on märgatavalt suurenendud disainiettevõtete võimekus oma tegevuse laiendamisel välisturgudele. Selleks, et aidata kaasa nende eesmärkide saavutamisele on kindlasti oluline koht Loov Eesti poolt pakutavatel toetavatel programmidel.  Lisaks teadmistele ja praktilistele tegevustele, uuele turule sisenemisel, tekib paljudel ettevõtetel vajadus ka investeeringuteks. Nii oligi seminari kaasesinejaks  ühisrahastusplatvorm Fundwise.
 
Loe edasi
Kuidas esitleda oma loomeettevõtet investoritele?
 
Neljaosalise 40-minutilise kursuse eesmärk on jagada mõningaid olulisi õpetussõnu ja näpunäiteid, kuidas valmistada ette meeldejäävat ja tõhusat esitlust või pitch’i, et leida investoreid ja esitleda tooteid oma klientidele. Head esitlusoskused on hädavajalikud kõigi jaoks, eriti kui oled alustav ettevõtja või organisatsioon, mis otsib võimalusi laienemiseks ja arenemiseks..
 
Loe edasi
Loomemajanduse meetme uuenenud määrus loob parema õigusselguse
 
Alates 19. jaanuarist hakkas kehtima uuenenud loomemajanduse meetme määrus. Muudetud määrus tagab parema õigusselguse nii toetuse taotlejatele kui ka toetuse andjale ning võimaldab loomeettevõtjatel oma ekspordivõimekuse kasvatamiseks viia tegevused ellu pikema perioodi jooksul.
 
Loe edasi »
PESA tootearenduskoolitusel tõstatati küsimusi
 
15. jaanuaril kogunesid PESAkad Kultuurikatlasse, et oma tooted üle vaadata ja koolitaja Sixten Heidmetsa loengut ning näpunäiteid kuulata. Igaüks sai ka oma tooteid tutvustada.
 
Loe edasi »
Käimasolevad kunstikonkurssid
 
Käimasolevate kunstikonkursside kohta leiab infot edaspidi ka Loov Eesti veebist.
 
 
Loe edasi »
Veel uudiseid:
Algab konkurss Kultuurisõber 2017

ICCI kultuuri ja loomemajanduse rahvusvahelistumise koolituse osalejad selgunud

ERM-is toimuv moeshow “ENNE” näitab etnost inspireeritud moekunsti ja toob Tartusse MoeKunstiKino
Sündmused
 
26
jaanuar 2018
 
     
  Loomehäkk vol 5: EV200  
     
 
 
8
veebruar 2018
 
     
  Seminar „Kaubamärgi valik ja kaitsmine„  
     
 
 
12
veebruar 2018
 
     
  Innovatsioonilabor  
     
 
 
21
veebruar 2018
 
     
  X Rahvusvaheline kultuuripoliitika teaduskonverents  
     
 
Vaata kõiki sündmusi
Toetused
 
Tulekul on Põhjamaade infopäevad Narvas, Võrus ja Pärnus
 
Eestis toimuvatel infopäevadel tutvustatakse erinevaid toetusprogramme, mida Põhjamaade Ministrite Nõukogu pakub koostööks Põhjamaadega. Oodatud on riigiametnikud, haridustöötajad, MTÜde esindajad ja kultuurivaldkonnas tegevad isikud.
 
Loe edasi »
 
 
 
EAÜ toetab muusikaekspordi projekte
 
Eesti Autorite Ühingu (EAÜ) rahastatud eksporditoetuste programmi 2018. aasta esimese vooru taotluste esitamise tähtaeg on 1. veebruar.
 
Loe edasi »
 
 
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis kliki siia