Kui Sa ei näe e-kirja korrektselt, kliki siia.
www.looveesti.ee
Aprillikuu fookuses on publik ja kliendid
 
Aprillis saime hea ülevaate Eesti disainerite poolt pakutavast Disainiturul. Kuu jooksul aga ootame taotlusi osalemaks Creative Business Cup Eesti eelvoorus - kes on innovatiivseim (loome)ettevõte, kes saab sügisel Eesti esindada ettevõtjate Eurovisioonil?
Kuidas aga leida publikut ning turundada kultuuri - sellest räägiti konverentsil Sihtrühm:publik. Toome kokkuvõtte teieni.
Kes on Loov Eesti PESAkad - alustame PESAs arendatavate toodete tutvustamist.
Uudised
Loovate ettevõtete maailmameistrivõistlus Creative Business Cup otsib Eestit esindama innovaatilist ettevõtet
 
Konkurss Creative Business Cup (CBC) Estonia  otsib innovaatiliste ja  loovate äriideedega ettevõtteid  Eestit esindama globaalsel ettevõtluskonkursil, mis toimub novembris Kopenhaagenis, Taanis. CBC Estonia konkursi eesmärk on leida parim ettevõte esindama Eestit finaalvõistlusel ja tugevdada Eesti mainet rahvusvaheliselt kui nutikate, innovaatiliste ja maailma muutvate ideede sünnipaika.

„Konkursile on oodatud innovaatilisi tooteid ja teenuseid arendavad startup ettevõtted. Ettevõtte tegevus võiks olla idee arendamisest kaugemale jõudnud. Esimesed kliendid ja käive tulevad konkursil osalemisele kasuks,“ selgitas Loov Eesti tegevjuht Eva Leemet.
 
Registreeru siin
Loe edasi
Konverents Sihtrühm:publik – Publik tahab aktiivselt osaleda, mitte ainult tarbida
 
Miks on publik oluline? Kuidas toimub kunsti turundamine? Kes peaks valima filme kino programmi?  Konverentsil Sihtrühm:publik arutati erinevaid publiku kaasamise ja kultuuriturunduse aspekte. Toome siinkohal teieni lühikokkuvõtte räägitust.

Konverentsi pildigaleriid saad vaadata SIIN
 
Loe edasi
Loov Eesti kutsub kohalike teenuste üle arutlema
 
Loov Eesti+ Maa kutsub omavalitsustegelasi, ettevõtjaid ning kohaliku elu edendajaid  praktilisse töötuppa „Parim viis ennustada tulevikku on see ise luua.“

Praktiline töötuba koostööst, teenuste arendamisest ja kohaliku elukeskkonna atraktiivsemaks muutmisest toimub 15. aprillil  kell 10-15.00 Tartus. Veel on paar vaba kohta.
„Riigireformi ja ühinemiste keerises on oluline vaadelda, kuidas kohalik elu saaks uue hingamise. Hea aeg on kõik teenused värske pilguga üle vaadata, et ettevõtlus areneks ning kohalikud  inimesed oleksid rahul,“ ütles Loov Eesti tegevjuht Eva Leemet.
 
Loe edasi
Tutvustame PESAkaid: TUUB
 
TUUB on lõbus ja mitmeotstarbeline rõivaese, mida saab kanda kümnetel eri viisidel. Nii võib see ühtaegu olla kena topp, aga ka eri pikkuses kleit, seelik, aluskleit, öösärk, sall, seljasoojendaja, kapuuts ning miks mitte hoopis kojuununenud ujumistrikoo. Kasutusviise on nutikal esemel just nii palju kui kandjal fantaasiat jagub. TUUB on õmmeldud innovaatilisest Itaalias taastöödeldud kangast, mis hingab nagu puuvill, kuid ei kaota oma värvi ja elastsust ka peale pikemat kandmist. Kahekordsest kangast õmmeldud riietusese ei paista läbi ning kuna selle disain ja materjal toetavad ning pisut isegi vormivad keha, on see sobilik ka veidi korpulentsemale kandjale. TUUB on mugav rasedus- ja imetamistoode, armastatud "kergelt" reisida armastavate matkasellide seas ning äärmiselt lahe kingitus! Toode on disainitud ja õmmeldud Eestis ja pakendatud stiilstesse musta torukarpi.
 
Loe edasi
Tutvustame PESAkaid: Veneeriumi halukaarik
 
Veneerium on bränd, mis loob nutikaid lahendusi hea elu mugavamaks muutmiseks. Esimesed kaks toodet on abiks puudega kütmise juures. Mitte, et kütmine oleks kuidagi tüütu. See on üks meditatsioonivorme!:) Aga puude tassimine küll on tüütu. Seepärast kujunes selles osas mitmete katsetuste käigus parimaks võimalikuks lahenduseks Halukaarik. Laod ta puukuuris puid täis, sõidad tuppa ahju kõrvale ja ongi kogu vaev! Kolm ahjutäit ühe korraga!
 
 
Loe edasi »
Tutvustame PESAkaid: Sitik lastekäru
 
Paindvineerist funktsionaalne ja vastupidav käru lastele ja lastevanematele.  Ühe käru mõõtmed on 50cmx100cm.
Disainer  Enn Praks:"Idee arenes koos minu laste praktilistest ja loomingulistest vajadustest.Minu pere neli last on kasvanud koos käruga."  Käru on toodetud Eesti
 
Loe edasi »
Tutvustame PESAkaid: Azalea aia dekoratiivvormid
 
Ainulaadsed Azalea dekoratiivvormid on käsitsi tehtud Eestis.
Lisaks maastikukujundusele tahab Azalea ilmestada välialasid huvitavate dekoratiivsete vormidega. Muuda oma kodu aed ja terrass huvitavamaks! Pildil ronitaimede kera.
 
Loe edasi »
Veel uudiseid:
Eesti Kunstiakadeemia võidutses Habitus Baltijal 2016!

EESTI DISAIN MILAANO DISAININÄDALAL’ 2016

Selgusid Eesti kunsti tulevikutähed

Pane kalendrisse: MELT Foorum

 
Sündmused
 
16
aprill 2016
 
     
  Generative Audiovisuals and Interaction Design’ by Nuno Correia  
     
 
 
21
aprill 2016
 
     
  Tallinna innovatsioonipäev  
     
 
 
10
mai 2016
 
     
  Creative Business Cup Estonia taotluste tähtaeg  
     
 
 
11-13
mai 2016
 
     
  Eesti nädal Taanis  
     
 
Vaata kõiki sündmusi
Toetused
 
Avanes taotlusvoor „Etendusasutuste tegevustoetus"
 
Etendusasutused saavad esitada Kultuuriministeeriumile taotlusi 2017. aasta tegevustoetuse saamiseks. Riigieelarveline toetus on mõeldud nii riigi, kohaliku omavalitsuse kui ka eraõiguslikele etendusasutustele. Taotlusi  etendusasutuste 2017. aasta tegevustoetusteks saab esitada 13. maini.
 
Loe edasi »
 
 
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis kliki siia