Kui Sa ei näe e-kirja korrektselt, kliki siia.
www.looveesti.ee
Kui oled seni talveunes olnud, siis nüüd on aeg ärgata!
 
Veel jõuab! Juba sellel reedel, 19. mail, teeb algust Creative Entrepreneurship Academy Seminar, kus keskendume e-riigi uuenduslike e-teenuste ja- toodete loomisele. Seminarile järgneb Garage48 korraldatav häkaton ning CEA BootCamp. 

Creative Business Cup EST: Täna on viimane võimalus esitada oma innovaatiline, põnev äriidee esindamaks Eestit loomeettevõtete maailmameistrivõistlustel. 

Veel saad lugeda, kuidas õpetati PESA programmis osalevaid inimesi ärimaailmas nn ujuma ning kes ja kus käisid E-Poe Etsy platvormi koolitusel.
.
Uudised
Loomeettevõtluse Akadeemias keskendume avalikele e-teenuste ja -toodete loomisele
 
Kutsume Teid osalema Loomeettevõtluse Akadeemias (CEA), mis keskendub e-riigi uuenduslike e-teenuste ja- toodete loomisele. 19. mail toimuval seminaril räägivad Põhjamaade ja Eesti eksperdid e-teenuste uudsetest lahendustest, mis on loodud avaandmeid kasutades. Milline roll lasub selles protsessis koostöös erasektori ja disaineritega, sellest räägivad omaala tipud meilt ja mujalt.

Seminarile järgneb Garage48 korraldatav häkaton.

Loomeettevõtluse Akadeemia koos erinevate üritustega kestab 19. maist kuni 22. maini. Võimalik osavõtt erinevatel päevadel.
 
Registreeru siin
Loe edasi
Creative Business Cup Eesti konkurss
 
Juba täna on konkursil osalemise tähtaeg! Creative Business Cup 2017 Eesti konkurss - Kas sinu äriidee on innovaatiline? Loov? Tahad esindada Eestit globaalsel ettevõtluskonkursil? Soovid luua väärtuslikke kontakte ja saada rahvusvaheliselt tuntuks?

CBC on heaks võimaluseks arendada oma ärioskusi ning omandada uusi teadmisi rahvusvaheliselt žüriilt, valdkondlikelt ekspertidelt ning investoritelt. Haara võimalusest kinni ja Tule osalema!
 
Loe edasi
PESAkaid õpetati ärimaailmas ujuma!
 
9. mail kogunesid PESA programmis osalevad inimesed Kultuurikatlasse, kus neid õpetati ärimaailmas nn ujuma. Õpetussõnu jagas Jorma Sarv Creativity Lab’ist ning Startup Wise Guys mentor Yrjö Ojasaar.
 
Loe edasi
E-Poe platvormi Etsy koolitus
 
13.mail avanes Ida-Virumaa loovisikutel, käsitöölistel ja disaineritel võimalus osaleda Etsy e-poe platvormi koolitusel MTÜ Ida-Viru Loomemajanduskeskuse eestvedamisel.

Koolituse viis läbi suurepärase brändi Nordic Polly eestvedaja Barbara Lehtna..
 
Loe edasi »
MELT Foorum
 
Tallinna Ettevõtlusinkubaatorid korraldab juba teist korda MELT Foorumit, mille eesmärk on panna tootjad ja disainerid kõnelema ühte keelt, et tulemuseks oleks parem üksteisemõistmine, eesmärgipärane koostöö ja tugev Eesti majandus.

MELT Foorumi raames toimub ka Creative Business Cup Eesti finaal.
 
Loe edasi »
Nordic BUZZ: Põhjamaade disainimess
 
Nordic Buzz Helsinki: Iga ettevõte saab personaalse, 6 m2 messiboksi, toimuvad seminarid ja kohtumised mentoritega ning antakse välja parim innovatiivse ja jätkusuutliku ettevõtte idee auhind. 

13-17 September, 2017 Helsinki Expo messi- ja konverentsikeskuses.
 
Loe edasi »
Veel uudiseid:
FabWire ehk koledad elektrijuhtmed on ajalugu

Janno Siimar: Parimad on e-teenused, mille kasutamist me ei taju

Esimene rahvusvaheline ehete ja aksessuaaride mess Tallinnas
Sündmused
 
19
mai 2017
 
     
  Loomeettevõtluse Akadeemia: Fookus e-teenustel  
     
 
 
23
mai 2017
 
     
  Kaja Kallas: Töötamise uus reaalsus  
     
 
 
30
mai 2017
 
     
  MELT Foorum  
     
 
 
30
juuni 2017
 
     
  Rahvusvaheline ehete ja aksessuaaride mess  
     
 
Vaata kõiki sündmusi
Toetused
 
Eesti kultuur maailmas
 
Taotlusvooru eesmärk on aidata kaasa Eesti kultuuri rahvusvahelistumisele ja tutvustamisele maailmas ja Euroopa Liidu Nõukogu eesistumise ning Eesti Vabariigi 100. aastapäeva tähistamisele välismaal. Tähtaeg 30. mai.
 
Loe edasi »
 
 
 
Muuseumide arendamine
 
Toetuse eesmärk on muuseumivaldkonna populariseerimine ning rahvusvahelistumisele kaasaaitamine, muuseumidevahelise koostöö aktiveerimine, muuseumideüleste kogumispõhimõtete rakendamine ning muuseumitöötajate professionaalsuse tõstmine. Tähtaeg 22. mai 2017.
 
Loe edasi »
 
 
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis kliki siia