www.looveesti.ee
Ei näe uudiskirja korralikult?

Oktoobri 1. uudiskiri

Võtame kokku tiheda septembrikuu. mis möödus seekord tooteaerenduse tähe all. Toimus järjekordne TeamLab tootearenduse ettevõtmine ning ka meie tootearendusprogramm PESA on saanud uued toredad asukad. Ärge unustage, et selle nädala lõpuni saate esitada ideid Ajujahi ettevõtluskonkursile, mida avalikkus põnevusega jälgib. 

Uudised

PESAsse laekus kokku 28 avaldust üle Eesti ning komisjon valis programmiga liitumiseks välja 12 tublimat projekti. Vastuvõetud kandidaatide hulgas oli meeskondi nii Tallinnast, Pärnust ning Tartust, kuid soovijaid leidus ka väljaspoolt Eestit resideeruvatelt tooteideede autoritelt. Loe edasi 
Loov Eesti külastas Göteborgis vanasse pruulikotta ehitatud loomingulist keskust, mis ilmselgetel põhjustel kandiski nime BrewHouse. Kohalike seas hästi tuntud suuremõõduline hoone mahutab inkubaatorit, pop-up kontoripindu, konverentsiruume, kontserdi- ja teatrilava, helistuudioid ning restorani.  Loe edasi »
27. – 28. septembril toimus Tallinna Ettevõtlusinkubaatori ja Loov Eesti koostöös IdeaMarketi + TeamLabi-nimeline tootearenduse nädalalõpp, kus mentorite abiga nägid ilmavalgust viis uut äriideed. Loe edasi »
Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus MEKTORY kuulutab välja juba neljanda Ärimudelite konkursi, kuhu on oodatud osa võtma kõik ettevõtlikud tudengid. Peavõiduks on reis Silicon Valley’sse. Loe edasi »
Loov Eesti korraldatud seminar «#omaäri: Teejuht ideest tooteni» kaardistas Tallinna Ettevõtluspäeval sammud ideest ettevõtluseni. Oma loo rääkisid Ajujahist tuttavad ettevõtjad: Kadri Uljas, Jomi Interactive (nutikas veepudel) ja Kristjan Akkermann, LuLu (puidust kassiliiv). Vaata VIDEOSALVESTUST Postimehest! Loe edasi »

Sündmused

24-28.10.2013 - Arhitekti esinemiskool

Toetused

Taotluste esitamise tähtaeg on 15. november 2013.  Loe edasi »
Vaata käimasolevaid taotlusvoorusid Loe edasi »

Põnev teema

Infoportaal tudengiveeb on suurepärane võimalus otsida ja leida kõrgkoolide üliõpilaste ja vilistlaste hulgas uusi ja innukaid tegijaid nii tööle kui praktikale. Lisaks leiab tudengiveebis praktilisi nõuandeid nii sisseastuja, üliõpilane, vilistlane kui ka ettevõtja. Loe edasi »

Tee tutvust

"Läbi oma toodete soovin ellu äratada vanad traditsioonid, tutvustada eesti imeliste, kirevate ja rikkalikke mustrite ilu, mis kooti sõbadesse,“ ütleb Ellu sallide looja Helen Vaks. „Ellu salle saab kasutada nii kauni õlaräti, uhke voodikatte kui sooja andva pealistekina,“ lisas Helen. Loe edasi »
www.looveesti.ee
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis klikka palun siin
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot