Kui Sa ei näe e-kirja korrektselt, kliki siia.
www.looveesti.ee
Hooaja lõpp on sündmusterohke
 
Mai ja juuni on Loov Eestile väga sündmusterohked: valisime Creative Business Cup´ile Eesti esindaja, korraldasime võistlusel osalevatele Skandinaavia ja Baltimaade ettevõtetele ettevalmistava bootcampi  ja tutvustasime CBCd Latitude59 konverentsil.

Loov Eesti+Maa programmi õppereis Lahemaale näitas osalistele, mida on võimalik teha sihtkoha turundamisel,  PESA ja PESA+ veebipõhises koolitusprogrammides osalejad said oma mai alguses toimunud pitchingu koolitusel õpitut proovile panna ka MELT Foorumil.

PESA 4. lennule  ja PESA+ 1. lennule soovime tuult tiibadesse aga juba 20. juunil.

 
Uudised
Eestit sõidab maailma suurimale loomeettevõtete konkursile esindama 3D Creationist
 
26. mail selgus maailma suurima loomeettevõtete konkursi Creative Business Cup(CBC) Eesti võitja. Eestit sõidab novembris Taanis, Kopenhaagenis peetavale võistlusele esindama  3D Creationist, kelle loodud äpp teeb 3D mudelite loomise jõukohaseks igaühele.

Lisaks saavad võimaluse CBC arendusprogrammis osalemiseks ning Kopenhaagenis investoritega kohtumiseks Sprayprinter ja Hop Play.
 
 
Loe edasi
Milline on Sinu lugu?
 
Kuidas ennast ja oma ideed tutvustada? Mida peab äriplaani juures silmas pidama? Nendele küsimustele otsiti vastust Skandinaavia ja Balti riikide Creative Business Cup´i ettevalmistaval bootcampil.
 
Loe edasi
Konkurent võib olla ka koostööpartner
 
Seda, kuidas konkurendiga  vastastikku kasulikku koostööd teha, käisid Loov Eesti+Maa PESA programmis osaleva Postitee võrgustiku liikmed uurimas Lahemaa õppereisil. Hea ülevaate piirkonna mõisate turundustegevusest andis Sagadi mõisa müügijuht Monika Sooneste.
 
Loe edasi
Uued disainilood on sündimas
 
Kuidas müüa ja toota kallima hinna eest emotsiooni ja väärtuste väljendust? Mis emotsiooni tänapäeva tarbija tahab, milline on Taani kodu, kuhu Wermo võiks mööblit pakkuda, kuidas seda Taani kliendilt küsida, mis on kirurgile kõige olulisem kätepesuvahendi pudeli juures, kui ta lõpetab oma 32h kestnud vahetust ja kuidas Chemi-Pharm seda oma toodetel arvestab? Kõik need küsimused eeldavad kliendi vaatlemist, küsitlemist, käitumise mõtestamist ja see on disaineri igapäevatöö. 5 projekti tutvustasid oma Disainibuldooseris töötamise tulemusi MELT Foorumil.
 
Loe edasi »
Tutvustame PESA+ programmis osalejaid
 
PESA+ programmis on aktiivselt välisturgudele minekuga tööd teinud Ampstükk, Kaun, Kyllike, Grandecor ja Sitik. 
 
Vaata, millega nad tegelevad »
Veel uudiseid:
Asutati Euroopa muusikaekspordi kontorite võrgustik

Lights On! Ehtedisaini konkurss

Algas kandideerimine tänavustele Disainiauhindadele

Marju Lauristin: kultuuriajakirjandus saab mõjutada avalikku arvamust ja poliitika prioriteete

Obama kabineti liige kutsus Eesti disainereid Washingtoni
Sündmused
 
14
juuni 2016
 
     
  Tallinna Teisipäev 14. juunil  
     
 
 
20
juuni 2016
 
     
  PESA 4. lennu pidulik lõpetamine  
     
 
 
28.-29
juuni 2016
 
     
  Arhitektuurikooli Onnilaager  
     
 
 
23
august 2016
 
     
  Disainikoolitus ettevõtjatele  
     
 
Vaata kõiki sündmusi
Toetused
 
Innovatsiooniosak kuni 4000 eurot
 
Innovatsiooniosak  on mõeldud väike- ja keskmise suurusega ettevõtetele, kes ei ole varem innovatsiooniosaku toetust saanud. Toetatakse  järgmisi tegevusi: toote- ja teenusearenduse alane nõustamine; tootmise- ja tehnoloogiaalane nõustamine; tootekatsetuste ja tööstuslike eksperimentide korraldamine;teostatavus- ja tasuvusuuringute korraldamine; patendi-, kasuliku mudeli või tööstusdisainilahenduse alane õiguskaitse nõustamine, uuringud ja registreerimine; metroloogia, standardiseerimise ja sertifitseerimise alane nõustamine; tehnoloogiliste lahenduste väljatöötamine ning nende juurutamine. Taotlemine jooksvalt.
 
Loe edasi »
 
 
 
Loov Euroopa kultuurikoostöö taotlusvoor
 
Veel jõuab ettevalmistusi teha sügiseseks Loov Euroopa kultuurikoostöö taotlusvooruks. Vooru tähtaeg on 5. oktoober 2016..
 
Loe edasi »
 
 
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis kliki siia