Kui Sa ei näe e-kirja korrektselt, kliki siia.
www.looveesti.ee
Aasta alguse põnevad sündmused
 
Loov Eesti  alustas veebipõhise koolitusprogrammiga PESA Virtual Academy Gruusias, Narvas avatakse kauaoodatud multimeediakeskus OBJEKT, Music Estonia kutsub Avatud Klubide Päevale...

Aasta 2020 on alanud hoogsalt ja kindlasti jätkab ka samamoodi. Edukaid ja õhinaga tegemisi!
Uudised
Ühendasime Eesti teadmised ja Gruusia loovuse
 


 
Loov Eesti on  2016. aastast alates koostöös Creative Caucasusega arendanud loomemajandust ja loomeettevõtlust Gruusias. 20.jaanuariks jõudsime piirkonna esimese veebipõhise startup kiirendi, PESA Virtual Academy, avamiseni Gruusias.
 
Loe edasi
Narvas avatakse pidulikult multimeediakeskus OBJEKT
 
 
Narva OBJEKT on juba pikalt liikunud selle poole, et olla valmis avama loomeinimestele, ettevõtjatele ja idufirmadele oma uksed. Kuigi OBJEKT on erinevas valmidus-staadiumis ruumides juba üritusi korraldanud, avatakse multimeediakeskus pidulikult 24. jaanuaril. 
 
Loe edasi
Music Estonia kutsub: Avatud Klubide Päev
 
 
Juba kolmandat aastat avavad Euroopa kontserdikohad ja klubid veebruari esimesel laupäeval päevasel ajal uksed, et anda huvilistele võimalus tutvuda klubi- ja kontserdikohtade igapäevatööga.
Eestis on otsustanud 1. veebruaril toimuvast algatusest osa võtta kolm kontserdikohta kolmest linnast: Sveta Baar Tallinnas, Genialistide Klubi Tartus ja Kultuuriklubi Tempel Pärnus.
 
Loe edasi
Loovuse podcast “Sähvatus” episood #20: Piret Potisepp
 
2020 aasta esimese episoodi külaline on väga põnev persoon - kolmel kontinendil elanud ning ennast maailmakodanikuks nimetav Piret Potisepp, kelle kohta tema sõbranna kasutab väljendit "annoyingly inspiring".
 
Loe edasi
Võistlus: Mõtestame moe ümber
 
Teema: "Mõtestame moe ümber: säästva moe käitumise muutmine“ raames otsitakse  võistlusel varases staadiumis projekte ja ideid, mis muudaksid moe tootmise, ostmise, kasutamise ja taaskasutamise viise, liikudes suurema globaalse jätkusuutlikkuse poole ja muutes tarbijate käitumist kohalikul, riiklikul ja Euroopa tasandil.

Tähtaeg 4. märts kell 12.00 Brüsseli aja järgi
 
Loe edasi
Veel uudiseid:

Arhitektuuri ja disaini taotlusvoor seab fookuse noortele


Kultuur ja loomemajandus Euroopa Liidus - peamised edasised arengud, väljakutsed ja võimalused 
Sündmused
 
1
veebruar 2020
 
     
  Avatud Klubide Päev  
     
 
 
1
märts 2020
 
     
  Kultuuri Tegu 2019 konkursi tähtaeg  
     
 
 
21
märts 2020
 
     
  Laulukirjutamislaager  
     
 
 
25-26
august 2020
 
     
  Lisa kalendrisse: The Conference Malmös  
     
 
Vaata kõiki sündmusi
Toetused
 
Arhitektuuri ja disaini arendusprojektid
 
Toetuse andmise eesmärk on arendada ja populariseerida eelkõige lastele ja noortele suunatud tegevuste kaudu Eesti arhitektuurivaldkonda (sh mahulist arhitektuuri, ruumilist planeerimist, sisearhitektuuri ja maastikuarhitektuuri ning urbanistikat) ja disainivaldkonda (sh tootedisaini, graafilist disaini ja teenusedisaini)
Taotlusvoor avaneb 31. jaanuaril.
 
Loe edasi »
 
 
 
Põhjamaade infopäev Narvas
 
Nagu juba tavaks saanud, tutvustab Põhjamaade Ministrite Nõukogu aasta alguses erinevaid toetusprogramme, mida pakutakse  koostööks Põhjamaadega. Sel aastal toimuvad infopäevad koostöös sihtasutus Kodanikuühiskonna Sihtkapitaliga ning tutvustamisele tulevad ka Kodanike Euroopa programmid.
Infopäev toimub Narvas 30. jaanuaril 2020 
 
Loe edasi »
 
 
 
Põhjamaade Ministrite Nõukogu kultuuri ja kunstiprogramm
 
Kultuuri- ja kunstiprogrammi kaudu saab toetust taotleda tootmispõhise tegevuse ja tulemuste esitlemise või erialase pädevuse tõstmise, arvamuste, hinnangute, teadmiste ja oskuste vahendamise tarbeks.
Taotlema on oodatud kunstnikud ja kultuuritegelased, kunsti- ja kultuuriasutused ning organisatsioonid, kes teevad koostööd kunstnike ja kultuuritegelastega.

Taotlemine avatud: 05. veebruar kuni 05. märts 2020 (15:59 Soome aja järgi).
 
Loe edasi »
 
 
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis kliki siia