Kui Sa ei näe e-kirja korrektselt, kliki siia.
 
 
www.looveesti.ee
 
 
 

Creative Business Cup ootab innovaatiliste ja loovate  äriideedega ettevõtjaid

Kui Sinu toote konkurentsieelis on saavutatud loomevaldkonna abiga, siis on see võistlus just Sulle!
 
 
Konkurss Creative Business Cup (CBC) Estonia  otsib innovaatiliste ja loovate äriideedega ettevõtteid  Eestit esindama globaalsel ettevõtluskonkursil, mis toimub 17.-19. novembril Kopenhaagenis, Taanis. CBC Estonia konkursi eesmärk on leida parim ettevõte esindama Eestit finaalvõistlusel ja tugevdada Eesti mainet rahvusvaheliselt kui nutikate, innovaatiliste ja maailma muutvate ideede sünnipaika.

Eesti konkursi viib läbi Loov Eesti koostöös Tallinna Ettevõtlusinkubaatori, Tartu Loomemajanduskeskuse, Estonian Business School’i (EBS) ja Creativity Lab’iga.  Eelvoorudes osalemise tähtaeg on 30. aprill.

Vaata veel SIIT

 
 
 
 
 
Uudised
 
 
 
Mis võistlus Creative Business Cup on?
 
Ülemaailmsel konkursil Creative Business Cup osaleb üle 300 ettevõtte rohkem kui 60 riigist, lisaks 20 000USD suurusele peaauhinnale on sel aastal ka rohkesti eriauhindu ning vastavalt valdkonnale saab osaleda eriprogrammides.

Creative Business Cup'i eesmärk on loomeettevõtjate ja loomesisendiga ettevõtjate ärioskuste tugevdamine. Creative Business Cup otsib uusi revolutsioonilisi ideid, mis tulenevad loomemajandusest. Äriidee peab olema suure turupotentsiaaliga ja võistlevates meeskondades peab vähemalt üks inimene olema loomevaldkonna haridusega.

„Konkurss pole mõeldud ainult algajatele start-up’idele vaid eelkõige on oodatud loovust innovatsioonis kasutanud organisatsioonid ja ettevõtted. Ootame Eesti eelvoorudesse osalema loomevaldkonnaga koostöös  sündinud innovaatilisi äriideid, mis on esimesed sammud ärielus juba teinud või kujunenud juba edukaks. Kasuks tuleb, kui ettevõttel on juba  olemas kliendid, käive ja tehtud vähemalt esimesed sammud eksportimisel,“ selgitas Loov Eesti tegevjuht Eva Leemet.

Eestist on varem CBCil osalenud 2014. aastal Aidenapp, Derelict Furniture ja Alfabox, 2013. aastal   esindas Eestit Ajujahil III auhinna pälvinud väikelaste pesutool Pesa ja 2012. aastal JomyBooks – veebipõhine lasteraamatute kirjastamise platvorm.

Vaata lisaks SIIT

 
 
 
Kuidas osaleda?
 

Osalemiseks palume ettevõtjatel

Võitjat aitavad lõppkonkursiks ette valmistada Eesti parimad eksperdid, Estonian Business School paneb kolmele edukamale välja ka stipendiumid.

Tallinna Inkubaatorid panevad välja inkubatsioonimoodulis osalemise võimaluse.

Osaleda saavad kõik hea äriideega loomevaldkonna ettevõtted, kellel on registreeritud ettevõte ning kes järgivad konkursi tingimusi.

 

 
 
Miks osaleda?
 
 • Võitja saab esindada Eestit rahvusvahelises Creative Business Cup finaalis Kopenhaagenis  novembris 2015
 • Osaleda töötubades ja networking-üritustel
 • Võimaluse võita auhinnaraha ja eriauhindu
 • Viis parimat Eesti finalisti saavad ligipääsu platvormi, mis annab võimaluse ennast rahvusvaheliselt tutvustada, samuti osaleda veebipõhises koolitusprogrammis ning küsida nõu ekspertidelt.
 • Arendada oma ärioskusi ning omandada uusi teadmisi rahvusvaheliselt žüriilt, valdkondlikelt ekspertidelt ning investoritelt.
 • Rahvusvahelist tuntust
 • Uusi väärtuslikke kontakte
 
 

Ajajoon

 
 • 30. mai kell 23.55 – ankeedi täitmise tähtaeg
 • 28.mai – poolfinaal Tallinna Ettevõtlusinkubaatoris
 • 20. mai– poolfinaal Tartu Loomemajanduskeskuses
 • 16.juunil – Creative Business Cup Eesti finaal Tallinnas EBSis
  Pidulikul finaalüritusel kuulutatakse välja peavõitja, kes saab võimaluse osaleda CBC finaalvõistlusel Kopenhaagenis ja 2 nominenti, kes saavad võimaluse osaleda CBC päevadel (seminarid, koolitused, koostöökohtumised jne) Kopenhaagenis.
 •  1.07.- 10.08. – aktiivne töö võitjameeskonna ettevalmistamiseks : äriplaani viimistlemine jm tegevused.
 • September – november –  algab CBC Taanipoolne ettevalmistusprogramm.
 • 17.-19.november – finaalvõistlus Kopenhaagenis.
 
 
Jätkuvad inspiratsioonilõunad: Testitud innovatsioonimudel – loovus+IT
 
Loomemajandus ja IT mängivad innovatsiooniprotsessis võtmerolle ning üheski valdkonnas ei kujutata ette elu ilma IT-ta. IT ei ole ainult internet ja äpp vaid saab koos loovusega anda lisaväärtust ükskõik millisele elualale. Räägime, kuidas IT ja loovus on erinevaid elualasid koos arendanud ja millega peab arvestama eri sektorite koostööd alustades. Parimad näited Soomest (Christina Forsgård Netprofile’i asutaja, koolitaja; Kalle Viira, Faralong.com asutaja),  ja Eestist (Seren Eilmann, Heelosophy asutaja ja tegevjuht).

 14. aprill 12.00-14.00, Kino Artis, Estonia pst 9, Tallinn
        
REGISTREERU SIIN
 
Vaata, millest räägiti eelmisel Inspiratsioonilõunal: Kuidas ideed ja ettevõtted kokku saaksid?
 
 
Veel uudiseid:
EAS avas loomemajanduse tugistruktuuride arendamise taotlusvooru

Ideekonkurss Põhja- ja Baltimaade koostööprojektidele

Eesti disainerid näitavad oma töid Milaano Disaininädalal

"The Good, the Bad and the Ugly" - 24-tunnine arhitektuurikonverents 17. aprillil

TALLINN MARKETING WEEK: rahvusvaheline turundusnädal esmakordselt Eestis!
 
 
 
 
 
 
Sündmused
 
 
 
 
14
aprill 2015
 
     
  Testitud innovatsioonimudel – loovus+IT  
     
 
 
28
aprill 2015
 
     
  Piirideta ärimudelid  
     
 
 
30
aprill 2015
 
     
  Creative Business Cup'i avalduste vastuvõtu tähtaeg  
     
 
 
17
mai 2015
 
     
  Loomemajanduse taotlusvooru tähtaeg  
     
 
 
Vaata kõiki sündmusi
 
 
 
 
 
Toetused
 
 
 
 
Pärandialased projektid saavad kultuurieelarvest ligi 40 000 eurot
 
Kultuuriminister Urve Tiidus kinnitas toetused kultuuripärandialastele projektidele, 11 ettevõtmist saavad ühtekokku 38 587 eurot.

Kultuuriministeeriumi muinsuskaitsenõuniku Liina Jänese sõnul jagus toetust nii traditsioonilistele tegevustele kui ka uutele algatustele. „Heaks traditsiooniks kujunenud Euroopa muinsuskaitsepäevade, Ökomässu ja erinevate restaureerimistöötubade kõrval viiakse tänavu esmakordselt läbi koolilastele suunatud „Pärandivaderite“ projekt, et innustada neid ajalugu ja pärandit tundma õppima. See on omamoodi mõtteliseks jätkuks kunagisele ülipopulaarsele Kodulinna-liikumisele, laienedes nüüd ka pealinnast väljapoole,“ tõi Jänes välja. „Kõik toetust saanud projektid on kantud soovist levitada kultuuripärandist hoolivat mõtteviisi,“ rääkis muinsuskaitsenõunik.
 
Loe edasi »
 
 
 
Vaata Põhjamaade Ministrite Nõukogu toetusi
 
Põhjamaade Ministrite Nõukogu Eesti esindusest on võimalik saada nii reisitoetusi  kui ka toetusi erinevate kultuuriliste ettevõtmiste jaoks.
 
Loe edasi »
 
 
 
 
 
 
 
Soovita uudiskirja oma sõbrale
 
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot
 
 
 
 
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis kliki siia