www.looveesti.ee
Ei näe uudiskirja korralikult?

Detsembri 1. uudiskiri

Oleme märkamatult liikunud jõuludele lähemale ja nüüd tuleb lumekünkast üles rühkida, et kõik sündmused saaksid külastatud ja sussid heaga täidetud- loomulikult Eesti disainiga!
Endiselt jagame kauneid kinke Loov Eesti auhinnamängus. Kes aga ei võida, saab külastada arvukaid disainiturge.

Uudised

Auhinnamäng täies hoos! Kui kolm on juba seltskond, siis neli on vägev pidu ja põhjust meil tähistamiseks on! Loov Eesti auhinnamäng võtab vähe aega ent annab sulle püsiväärtusega kingituse. Pane oma teadmised proovile ja võida loovust Eesti disaineritelt! Loe edasi »
Loov Eesti korraldab 10. detsembril aastalõpuseminari. Saadaval veel mõni ükskik vaba koht!  Loe edasi »
Kaasaegse kultuuri ja loomemajanduse eksperdi Ada Wong'i uuringu järgi ainult 2% Euroopa kooliõpilastest kasutab probleemide lahendamisel loovust. Raul Oreškin arutleb miks selline tulemus murettekitavalt mõjub. Loe edasi »
Eesti Filmi Instituudi juhatuse liige Edith Sepp leiab, et loomemajanduse seisukohalt on Eesti filmil täna viimane hetk otsuse tegemiseks, aga rahastus ei alga Euroopa rahast, ka riik ise peaks olema valmis panustama. Loe edasi »
Aastaring hakkab jälle täis saama ja aset leiavad põnevad jõuluturud ja laadad, mis pakuvad suurepärast võimalust täita kingikotte ja susse kodumaise loominguga. Leia endale sobiv jõuluturg, naudi seltskonda, muusikat, tutvu käsitööga ja tee hingele pai! Loe edasi »

Sündmused

05-06.12.2014 - Stalker Festival 2014

Toetused

Prantsusmaa kirjastusabiprogrammide raames on viimase 25 aasta jooksul toetatud nii prantsuse kui ka prantsuse keeles kirjutavate autorite teoste avaldamist. Taotle toetust enda teosele! Loe edasi »
Vaata käimasolevaid taotlusvoorusid Loov Eesti portaalist.  Ära unusta vaadata ka Loov Euroopa veebist toetuste tähtaegu! 

Põnev teema

Loov Eesti käis kohal ja uuris filmitööstuse telgitaguseid PÖFF Industry@ Tallinn üritusel, mille eesmärk oli tutvustada rahvusvahelistele filmi- ja teleprofessionaalidele uusimaid Baltimaades valminud mängufilme ning filmitootmisvõimalusi.  Loe edasi  »

Tee tutvust

Annkris-Glassis tegutsevad klaasikunstnikud Kristi Ringkjob ja Anne-Liis Leht. Inspiratsooniallikaks on loodus oma lõputute värvide, vormide ja tekstuuridega. Samuti inspireerivad neid inimesed, emotsioonid ja nende ümber aset leidvad sündmused, mida proovivad klaasis lihtsalt uuel kujul edasi anda. Loe edasi »
www.looveesti.ee
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis klikka palun siin
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot