www.looveesti.ee
Ei näe uudiskirja korralikult?

Detsembri 2. uudiskiri

Selle aasta viimane uudiskiri! 2014. aasta on Loov Eestit rikastanud nii kogemuste, sõprade kui ka mälestuste võrra. Täname kõiki, kes on selle aasta jooksul meie kõrval olnud ja meiega koos kasvanud. 
On aeg ühiselt mõelda uuele aastale, sest 2015 on täis põnevaid ettevõtmisi ja võimalusi, mida tahame teiega jagada! Tervitame kõiki oma sõpru ja koostööpartnereid oma uue veebiga.
 

Uudised

Eesti Vabariigi President kuulutas 11.12 välja kunstiteoste tellimise seaduse, mis nüüd on muutunud lihtsamaks ja arusaadavamaks. Loov Eesti uuris Kultuuriministeeriumi kunstinõunikult Maria Kristiina Soomrelt, mis muutus. Loe edasi »
Loov Euroopa Kultuuri haldav loov Eesti korraldas seminari, kus tutvustati erinevaid kultuuri ja loomemajandust toetavaid Euroopa programme. Vaata ka pilte! Loe edasi »
Mida on ettevõtjal kasu koostööst kultuuri- ja loomeinimestega? Aga mida annab selline koostöö loomeinimesele?
Loov Eesti uurib neid teemasid  21.-22. jaanuaril 2015 "Unistuste tööandja": 100 ideed konverentsi parnerina korraldataval seminaril, kus saab kuulda Eesti ja teiste erinevate riikide kogemusi loome- ja ärisektori tulemuslikust koostööst. 
 Loe edasi »
 5.- 7. detsembrini osalesid kolmteist Eesti moedisainerit/-brändi iga-aastasel Prantsusmaa moeinkubaatori Maisons de Mode poolt Roubaix’s korraldataval moenäitusel Marché des Modes. Loe edasi »
Palju vingeid auhindu on välja loositud, palju on nuputatud ja koos Eesti loovust tunnustanud. Pane oma teadmised proovile ja võida imelisi auhindu Eesti disaineritelt! Seekord loosime vastajate vahel välja vahvat loomingut Kadri Kruusi ja Dada poolt. Loe edasi »
Pärnumaa ettevõtlusinkubaator (PEI) käivitab koostöös PEAKi Pärnu linna ja Pärnumaa omavalitsustega ettevõtete inkubatsiooniprogrammi. Teenuste osas on (PEI) koostööpartnerid Tehnopol jt inkubaatorid Eestis ja lähiriikides. Liitumistaotluste esitamise tähtaeg on 5. jaanuar 2015. Loe edasi »

Sündmused

Toetused

Võimalus saada tegevustoetust 2016. aastaks riigi asutatud sihtasutuste ja avalik-õiguslikele isiku muuseumidele ning munitsipaal-ja eramuuseumidele. Tähtaeg 15. jaanuar 2015. Loe edasi »
Vaata käimasolevaid taotlusvoorusid Loov Eesti portaalist.  Ära unusta vaadata ka Loov Euroopa veebist toetuste tähtaegu! 

Põnev teema

Loova majanduse ja kultuuripoliitika mõttekoja Creativity Lab juhtivpartner ja endine Kultuuriministeeriumi kunstide asekantsler Ragnar Siil on alates septembrist nõustanud Läti Kultuuriministeeriumit Euroopa Liidu eesistumise kultuurivaldkonna prioriteetide seadmisel, kultuuriministrite nõukogu järelduste ettevalmistamisel ja eesistuja kultuurikonverentsi korraldamisel. Seoses Läti eesistumise algusega 1. jaanuaril palusime Ragnar Siilil tutvustada lõunanaabrite eesistumise prioriteete ja plaane.
  Loe edasi  »

Tee tutvust

Tere tulemast meie uuele veebilehele!  Kuna eelmine koduleht oli juba ajale jalgu jäämas, siis nüüd on meil olemas moodsam ja kaunim. Loe edasi »
www.looveesti.ee
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis klikka palun siin
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot