www.looveesti.ee
Ei näe uudiskirja korralikult?

Novembri 2. uudiskiri

Üks pidulik sündmus piilub juba ka vaikselt üle uksepiida - nimelt saame meie 6-aastaseks! Ja selle puhul tahamegi oma sõpru rõõmustada, loosides välja head eesti disaini. Pane enda teadmised proovile ja võida! 

Täna toimub ka Creative Business Cup loomeettevõtete võistluse finaal, kus viibivad Eestist AidenApp, Derelict Furniture ja Alfabox.

Uudised

Kes esimesest auhinnamängust maha jäi, siis ei tasu pikalt nukrutseda, siin on uus võimalus! Auhinnamäng käib ikka selleks, et tähistada Loov Eesti kiiret kasvamist ja jõudsat arengut. Pane oma teadmised proovile ja võida imelisi auhindu Eesti disaineritelt! Loe edasi »
Täna lõppev globaalne loomeettevõtjate võistlus Creative Business Cup (CBC) annab osalejatele lisaks osalemiskogemusele ka tõuke ettevõtte arenguks. Kopenhaagenisse on kohale tulnud 56 riigi esindajad. Üritus on tulvil innovaatilisi ideid ja ettevõtlikke inimesi. Vahendame teile värskemaid muljeid Kopenhaagenist!  Loe edasi »
13.-14. novembril toimus Priority Area Culture konverents Tallinna rahvusraamatukogus, kus suunati pilk nii tehtule kui ka tuleviku võimalustele. Kultuuri projektide finantseerimisest: võimalusi on, tuleb vaid leida väljundeid, et neid kasutada. Loe edasi »
Neljapäeval avatakse kunagises Vilma leivatehases ja praeguses kultuuriakadeemia Vilma õppehoones uksed Viljandi uus ajaveetmiskoht, galerii ja kontserdipaik Wimka. Avapeol astub akustilise klaverikontserdiga üles armastatud laulja Jarek Kasar ehk Chalice. Peaesinejat soojendab kutuuriakadeemia muusikute trioLoe edasi »
Täna kell 19 saab Kinos Sõprus avalöögi 16. Baltimaade suurim animafilmide festival Animated Dreams. Festivali avaseansil esilinastuvad Eesti Joonisfilmi ja Nukufilmi kolm uut linateost. Loe edasi »

Sündmused

Toetused

Koostöö ja konkurentsivõime suurendamiseks leia toetust : Põhja-Balti kultuuri mobiilsusprogramm, ettevõtluse ja tööstuse mobiilsusprogramm, kunsti- ja kultuuriprogramm.  Loe edasi »
Vaata käimasolevaid taotlusvoorusid Loov Eesti portaalist.  Ära unusta vaadata ka Loov Euroopa veebist toetuste tähtaegu! 

Põnev teema

Tallinnas,Priority Area Culture konverentsil sõna võtnud tõdesid, et eri riikide loomemajandus seisab vägagi sarnaste probleemide ees. Loomeettevõtjad on reeglina mikroettevõtjad, kellel napib ekspordivõimekust, koostöö teiste sektoritega on vähene. Loe edasi  »

Tee tutvust

Loov Eesti esimese TeamLab võiduprojekti sai alguse 2011. aastal, kui Raigo Raamat hakkas otsima kaasaskantavat tuulemõõtjat, mis aitaks algajal purjelauduril kiiremini ja paremini tuult hinnata. Vaadates pakutavaid tuulemõõtjaid selgus, et ükski ei ole internetiga ühendatav. Aga kui see oleks võimalik? Loe edasi
www.looveesti.ee
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis klikka palun siin
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot