www.looveesti.ee
Ei näe uudiskirja korralikult?

Septembri 2. uudiskiri

Kuu tähtsündmuseks on kindlasti uue loomemajanduse uuringu avalikustamine, mis pakub arutelu veel pikemaks. Reedest laupäevani ootame teid IdeaMarket+Teamlab üritusele Baltika kvartalisse. Külastage kindlasti ka mõnd Disainiöö üritust ning 1. oktoobril kohtume Tallinna Ettevõtluspäeval! 

Uudised

27-28 septembril ootame Baltika kvartalisse kõiki, kes on huvitatud uutest rahvusvahelistest kontaktidest ja uute toodete arendamisest. Oodatud on ka need, kes mõne oma oskusega soovivad meeskondadesse panustada. Pane end kirja NÜÜD! Loe edasi 
21. oktoobrini on inkubatsiooniprogrammi võimalik kandideerida ekspordiambitsiooniga ettevõtetel. TEI juhatuse liikme  Anu Lõhmuse sõnul on sel korral oodatud kandideerima teadus- ja tehnoloogiapõhised kasvuettevõtted ning loomeettevõtjad.  Loe edasi »
Uuring näitab sektori kiiret arengut, kuid toob probleemina välja loomeettevõtete väiksuse ja killustatuse, mis on takistuseks lisandväärtuse suurendamisele ja ekspordivõimekuse kasvule. Tulemused on küttesaadavad valdkonniti. Loe edasi »
1. oktoobil toimub järjekordne Tallinna Ettevõtluspäev, kus korraldame seminari oma ettevõtte alustamisest. Kaardistasime verstapostid ideest kuni valmis tooteni, et teha selgeks millal kuhugi on mõistlik abi otsima minna. Oma loo räägivad Ajujahist tuttavate projektide loojad LuLu kassiliiva ning JoMi Interactive meeskonnast. Loe edasi »
Inglismaa, Taani, Soome ja Eesti disainieksperdid ja uuendusmeelsed kogunevad riigitöötajad seminarile, kus tutvustatakse edulugusid tervishoiu- ja sotsiaalhoolekande sektorist ning esitatakse konkreetseid näited, mis tõestavad disaini kaasamise olulisust protsesside ja uute teenuste loomisel, planeerimisel ning juhtimisel.  Loe edasi » 

Sündmused

27.-28.09.2013 -  Ideamarket & TeamLab

Toetused

Tähtaeg 30. september. Toetust saavad taotleda ettevõtted, kes soovivad oma tegevusega laieneda välisturgudele. Toetuse ülemmääraks 5000 eurot ühe taotleja kohta kalendriaastas.  Loe edasi »
Vaata käimasolevaid taotlusvoorusid Loe edasi »

Põnev teema

Uuringu esitleja, Eesti Konjuktuuriinstituudi juhataja Marje Josing tõi välja keskse probleemina siiani valitsevat loome- ja ärimaailma vastandust: ühelt poolt eraldavad loomeinimesed end ärimaailmast, teiselt poolt ei näe teised majandussektorid, et loominguliste lahenduste kasutamine loob konkurentsieelise, võimaluse teenida suuremat tulu ja liikuda välisturule. Loe edasi »

Tee tutvust

Nüüd saavad kõik väikesed disainerid ise kujundada just vastavalt enda soovile sobiva padjapüüri. Väga Vahva on loonud uued padjapüürid, millega saavad pisikesed disainerid kaasa tekstiilimarkerid. Poisid saavad loovust proovile panna piraatide teemal, tüdrukutele on mõeldud printsessitemaatika. Loe edasi »
www.looveesti.ee
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis klikka palun siin
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot