Kui Sa ei näe e-kirja korrektselt, kliki siia.
www.looveesti.ee
Alustada tuleb kultuurist ja käesolevast hetkest
 
Loov Eestil täitus kümnes tegutsemisaasta. Tähistasime seda konverentsiga "Kultuur piirideta maailmas". Ürituse põhjaliku kokkuvõtte leiab siitsamast uudiskirjast. Tsiteerides Euroopa Komisjoni Presidenti Jean-Claude Junckerit, tuleb Euroopa tulevikku kirja pannes alustada just kultuurist. Selleks ei ole aga paremat aega ega kohta kui käesolev hetk.

Ilmunud on ka meie igal aastal tehtav ülevaatlik ajaleht, kus tegime tähtsamatest sündmustest kokkuvõtte.

See pole muidugi kõik - põnevat lugemist jagub veelgi. Tundub, et 28. november on ürituste päev. Samal päeval toimub kolm põnevat üritust, millest kaks leiab aset meie initsiatiivil. Nimelt korraldame Lehtses InnoLabi, et leida uusi ideid ja arendada edasi olemasolevaid. Teine üritus toimub aga Narvas ja kannab pealkirja "Loomemajanduse teeõhtu". Sel korral on õhtu teemaks fotograafia äri perspektiivist vaadatuna. 

Oleme ka mentorite otsinguil, kes oleksid oma nõu ja jõuga toeks äsja alustanud PESA 7. lennu ettevõtjatele. Kas tead kedagi, kes võiks mentoriks sobida? Ootame kontaktivõttu esimesel võimalusel.

Head lugemist!
Uudised
Vajame Sinu teadmisi – pane end mentorina PESAs proovile!​


 
Meie arendusprogrammis PESA alustas 7. lend ettevõtjaid uute põnevate toodete ja teenuste arendamist selleks, et juba kevadel müügilettidele jõuda.

Kutsume Sind mentoriks, sest Sinu teadmised ja kogemused majandus – ja ettevõtlusvaldkonnas on alustavate ettevõtjate jaoks hindamatu väärtusega.  Mentoriks olemine ei nõua palju Sinu aega, kuid pakub Sulle võimaluse viia ennast kurssi tootearenduse, disainiprotsesside ja teenusedisainiga, õppida uues situatsioonis ennast paremini tundma ning olla osa uute toodete ja teenuste sünnist.

Kontaktivõttu ootame esimesel võimalusel.
 
Loe edasi
Loe Loov Eesti ajalehte!
 
Loov Eesti teeb igal aastal ülevaatliku kokkuvõtte aasta tähtsamatest sündmustest Eesti Päevalehe vahel ilmuvas Loov Eesti lehes. Loe, kuidas meil sel aastal läinud on.
 
Loe edasi
Innovatsioonilabor Lehtses – ootame ettevõtjaid, loovisikuid ja teisi huvilisi​
 
Koostöös Tapa Vallavalitsusega korraldame Lehtse Kultuurimajas 28. novembril 2018 kell 10:00–16:30 tasuta ühepäevase “InnoLab” töötoa, mille eesmärgiks on arendada uusi ideid. Kuidas uusi ideid leida ja millest ammutada inspiratsiooni?

Innovatsioonilaboris saab osaleja oma idee välja pakkuda ning soovi korral ka teisi selle arendamisse kaasata..
 
Loe edasi
Vahvad loomeettevõtted hakkavad PESAs oma tooteid ja teenuseid viimistlema
 
Loov Eesti toote- ja teenusearendusprogramm PESA  alustas hooaega ja tutvus programmiga liitunud loomeettevõtetega, kes hakkavad  oma tooteid ja teenuseid kogenud ekspertide ja mentorite toel viimistlema.

„Sõel oli seekord eriti tihe – võtsime vastu just tugevamad ideed ja ettevõtted, kellel on hea perspektiiv  järgmiseks suveks oma tooted- ja teenused turuvalmis arendada,“ ütles Loov Eesti tegevjuht Eva Leemet. Samas on vastuvõetud ettevõtete ideede ring kirju nagu loomeettevõtjatele kohane.
 
Loe edasi
Konverents „Kultuur piirideta maailmas“: Tulevik algab kultuurist
 
Loov Eesti tähistas oma 10. sünnipäeva konverentsiga “Kultuur piirideta maailmas”. Loe konverentsi kokkuvõtet.

Tsiteerides Euroopa Komisjoni Presidenti Jean-Claude Junckerit tuleb Euroopa tuleviku kirja pannes alustada just kultuurist. Selleks ei ole aga paremat aega ega kohta kui käesolev hetk.
 
Loe edasi
Loomemajanduse teeõhtu Narvas | Fotograafia
 
Meil on hea meel teile teatada, et juba 28. novembril kell 18.00 toimub klubis Ro-Ro järgmine Teeõhtu loomingulistele inimestele. Selle õhtu teemaks on fotograafia äri perspektiivist vaadatuna.

Esinevad Anna Makarova ja Virge Viertek.
 
Loe edasi
Loovuse podcast “Sähvatus” | Episood #8 Kriss Eglite – New Vintage By Kris
 
Loovuse podcasti “Sähvatus” kaheksanda saate külaline on ehtebrändi New Vintage by Kriss looja ehtedisainer Kriss Eglite.

Kriss enesekindel ja loomingulist vabadust nautiv disainer. Saatejuhid Piret Jeedas ja Indrek Maripuu vestlevad otse tema loomingu keskel reeglite rikkumisest, klientide leidmisest, kõhklemisest ja sellest, kui oluline oma loomingut maailmaga jagada.
 
Loe edasi
Veel uudiseid:
EAS ootab loomemajandusettevõtteid kasvuettevõtja programmi

Kuidas luua eristuv ja kaasav bränd?

Uus veebipõhine otsingumootor viib kunstid kõikjale – EFFE FestivalFinder.eu
Sündmused
 
27
november 2018
 
     
  Rahvusvaheline meistriklass: Kuidas panna B2B-sisu müüki toetama?​  
     
 
 
28
november 2018
 
     
  Disainmõtlemise konverents  
     
 
 
28
november 2018
 
     
  InnoLab Lehtses  
     
 
 
28
november 2018
 
     
  Loomemajanduse teeõhtu Narvas | Fotograafia  
     
 
Vaata kõiki sündmusi
Toetused
 
Vahetusprogramm ametnikele ja mittetulundusühenduste esindajatele​
 
Võimalus saada toetust külastuste, koostöövõrkude kohtumiste ja konverentsidel osalemise jaoks. Toetus on mõeldud ametnikele, MTÜde esindajatele Eestist (grupid) ja Põhjamaade Ministrite Nõukogu (PMN) allasutuste ja koostööorganisatsioonide esindajatele. Tähtaeg: aastaringselt taotluse alusel.​
 .
 
Loe edasi »
 
 
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis kliki siia