Kui Sa ei näe e-kirja korrektselt, kliki siia.
www.looveesti.ee
Milline on loovuse roll ettevõtete ja piirkondade edus?
 
Oluline on mõista, millist probleemi  on vaja lahendada - võib selguda, et see on oluliselt erinev alguses mõeldust, selgitas teenusedisainer Markko Karu Loov Eesti+Maa seminaril, kus arutleti, kuidas loovust kasutades kohalikku elu paremaks muuta. Räägi oma kliendi ja kogukonnaga!

Kuidas loomemajandus saab teiste valdkondade arengule kaasa aidata, sellest saab hea ülevaate 7. juunil peetaval MELT Foorumil.

Loovaid ja innovatiivseid lahendusi oodatakse ka Creative Business Cup Estonia konkursile, et leida Eestit esindama parim ettevõte.

Loov Eesti+Maa PESAkad panid aga oma loovaid lahendusi proovile nii Disainiturul kui ka Käsitöömessil. 
Uudised
Kas Sinu ettevõte sobiks Eestit esindama?
 
Konkurss Creative Business Cup (CBC) Estonia  otsib innovaatiliste ja  loovate äriideedega ettevõtteid  Eestit esindama globaalsel ettevõtluskonkursil, mis toimub novembris Kopenhaagenis, Taanis. CBC Estonia konkursi eesmärk on leida parim ettevõte esindama Eestit finaalvõistlusel ja tugevdada Eesti mainet rahvusvaheliselt kui nutikate, innovaatiliste ja maailma muutvate ideede sünnipaika.

„Konkursile on oodatud innovaatilisi tooteid ja teenuseid arendavad startup ettevõtted. Ettevõtte tegevus võiks olla idee arendamisest kaugemale jõudnud. Esimesed kliendid ja käive tulevad konkursil osalemisele kasuks,“ selgitas Loov Eesti tegevjuht Eva Leemet.
 
Registreeru siin
Loe edasi
Parim viis ennustada tulevikku on see ise luua
 
Loov Eesti pidas Tartus kohaliku elu edendajatele suunatud seminari „Parim viis ennustada tulevikku on see ise luua,“ kus arutlesime, kuidas pakkuda häid ja vajalikke teenuseid ning   tutvusime näidetega, kuidas Rootsis on kohalikku elu atraktiivsemaks muudetud ja uusi inimesi elama meelitatud.
Toome teieni seminari kokkuvõtte.
Vaata ka kohaliku koostöö videot.
 
Loe edasi
Kuidas loomemajandus aitab Sinu ettevõttel kasvada?
 
Pane end kirja 7. juunil toimuvale MELT Foorumile:
MELT Foorumi eesmärk on tuua kokku loomemajanduse ja teiste valdkondade esindajad, et soodustada nendevahelist koostööd. MELT Foorumi ettekannetes tuuakse näited, kuidas erinevad valdkonnad on loomeettevõtetega koostööst kasu saanud ja seeläbi äri edendanud. MELT Foorumile on oodatud ettevõtted, kes oma toote või teenuse vääristamiseks vajavad ideid ja inspiratsiooni. MELT Foorumil tõestame, et loomeettevõtete kaasamine on äri edendamine, mitte asjatu kulu!
 
Loe edasi
Tutvustame PESAkaid - Wile farm Alpaka
 
Wile Farm kasvatab Lõuna-Ameerikast pärit villaloomi alpakasid. Alpakade vill ja sellest valmistatud tooted on luksuslikud, 7 korda soojemad kui lambavillased tooted, lisaks siidised ja ei torgi, sobides seega ka tundlikele inimestele ning väikelastele. Seetõttu tegeleb ettevõte alpakade aretuse ja maaturismi kõrval ka alpakavillaste kudumite valmistamisega. Täna mõeldakse alpakavillaste kudumite disaini ja kontseptsiooni üle, et lisaks käsitööna valmivatele kudumitele koostada plaan ja leida teostus ka masinkootud alpakavillastele toodetele.
Loe edasi »
Tutvustame  PESAkaid - Stuudio NüüD
 
Stuudio NüüD on materjalikunsti stuudio, kes otsib ja katsetab uusi ja alternatiivseid materjalilahendusi ja kombinatsioone, mida kasutada lauanõude ja muude tarbevormide loomisel. Stuudios valmivad tooted, mille rõhuasetus on materjalide iseloomul ja esteetikal. Kasutamist leiavad portselan, looduskivi, betoon, puit jm.
 
Loe edasi »
Veel uudiseid:
Pärnu Turunduskonverents viib Eesti turundajate ärimissiooni Amsterdami

Eesti Kunstnike Liidu galeriid alustavad kunstnikele esinemistasu maksmist

Gongiöö, muusikaprogramm ja põnevad ekskursioonid Muuseumiööl Kultuurikatlas
Sündmused
 
5
mai 2016
 
     
  EV100 ja EL eesistumise raames välisriikides toimuvaid sündmusi toetav programmi  infotund  
     
 
 
6
mai 2016
 
     
  ARS-i Avatud Ateljeede Päev  
     
 
 
11-13
mai 2016
 
     
  Eesti nädal Taanis  
     
 
 
16-20
mai 2016
 
     
  Tallinn Marketing Week  
     
 
Vaata kõiki sündmusi
Toetused
 
Avanes taotlusvoor „Muuseumide arendamine“
 
Avanes järjekordne taotlusvoor „Muuseumide arendamine“. Toetuse eesmärk on muuseumivaldkonna populariseerimine ning rahvusvahelistumisele kaasaaitamine, muuseumidevahelise koostöö aktiveerimine, muuseumideüleste kogumispõhimõtete rakendamine ning muuseumitöötajate professionaalsuse tõstmine. Taotluste esitamise tähtaeg on 20. mai.
 
Loe edasi »
 
 
 
Rahvaraamatukogud saavad arendustoetusi taotleda
 
Kultuuriministeerium ootab taotlusi raamatukogude arendamisega seotud tegevuste rahastamiseks. Taotluste esitamise tähtaeg on 20. mai.
 
Loe edasi »
 
 
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis kliki siia