www.looveesti.ee
Ei näe uudiskirja korralikult?

Augusti uudiskiri

Suvel seab igaüks vähemalt korra sammud Pärnu kuurorti. 24. augustini on Pärnu Külastuskeskuses väljas PESA projektide näitus - astuge läbi ja vaadake, mida viimase aasta jooksul arendatud on! 
Selleks nädalavahetuseks aga kutsume kõiki Paidesse, kus toimub Arvamusfestival. Laupäeval kell 13.00 alustame Ettevõtluslaval aruteluga, kuidas loomemajandusest veelgi enam koort riisuda, mis teisi valdkondi edasi arendaks. Mõnusat suve jätku!

Uudised

Ootame teid  Arvamusfestivalile Loov Eesti paneeli laupäeval, 16. augustil kell 13.00. Arutame, mida on vaja selleks, et loomemajandus saaks olla ise piisavalt tugev, et toetada ka teisi valdkondi konkurentsivõime suurendamisel. Tõotab tulla põnev! Loe edasi »
24.augustini saab Pärnu külatuskeskuses (Uus 4) tutvuda Loov Eesti tootearendusprogrammi PESA viimase lennu tooteprojektidega.
Loe edasi »
Disainikeskuse korraldab 27. augustil tasutaDisainiveduri infoseminaril "Disain on ekspordikasvu eelduseks". Seminaril räägivad disainer, ettevõtja ja Disainikeskuse esindaja. Loe edasi
Panga eesmärk on pakkuda inspiratsiooni ning nende ideede elluviimisvõimalust konkursil ja arenguprogrammis osalevatele 13- 19- aastastele noortele. Ettevõtlike ideede pank on avatud 4. augustist kuni 30. septembrini 2014. Loe edasi »
Esmakordselt laulupeo ajaloos oli kauplejate alal esindatud linn sihtkohana, mis tutvustas ennast koos loomeettevõtjatega. Ühisel pinnal tutvustasid ennast Pärnu linn, maakond ja kohalikud loomeettevõtjad, mis asus otse rahvapilli lava kõrval. Loe edasi »

Sündmused

11-24.08.2014 - PESA näitus Pärnus
15-16.08.2014 - Arvamusfestival 
21.08.2014 - B2B turundus

Toetused

1. augustist võetakse vastu taotlusi innovatsiooniosaku toetuseks. Abikõlblik on kuni 4000 eurot taotluse koht  Loe edasi »
Vaata käimasolevaid taotlusvoorusid Loov Eesti portaalist.  Ära unusta vaadata ka Loov Euroopa veebist toetuste tähtaegu! 

Põnev teema

Kaubanduskoda koostöös Loov Eesti ja teiste partneritega Arvamusfestivalile terve omaette programmi – ettevõtluslaval ootab osalejaid muude teemade hulgas arutlemine, kas ettevõtja tee on sõit Ameerika mägedel ja kas väikest riiki on võimalik efektiivselt pidada. Loe edasi »

Tee tutvust

What to do in Riga design-wise? Latvian fashion label One Wolf has provided us with a small guide that leads the design-savvy to the right spots in town. Loe edasi  »
www.looveesti.ee
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis klikka palun siin
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot