www.looveesti.ee
Ei näe uudiskirja korralikult?

Veebruari 1. uudiskiri

Meil on suurim heameel teatada, et saame välja hõigata järgmise TeamLab tootearenduse nädalalõpu kuupäevad -15-16 märts. Hoia meil silm peal uue info saamiseks! Oleme koostööpartnerid konverentsisarjale 100 ideed - loe, mida esimesel konverentsil tehti ja kes on unistuste tööandja!

Uudised

Turunduslik bränd ja tööandja bränd võivad olla väga erinevad – ettevõte, mille tooteid hinnatakse, ei pruugi olla koht, kus tahetakse töötada, tõdeti Marketingi Instituudi konverentsisarja 100 ideed esimesel konverentsil Unistuste tööandja. Loov Eesti aitas konverentsi õhkkonda loomingulisemaks muuta 100 disaintooliga ning tutvustas, kuidas kunsti sekkumine saab ettevõtte tööd  ning motivatsiooni parandada. Loe edasi »
Save the date: TeamLab 15-16 märts!
Broneerige oma elus leheküljed pealkirjaga 15-16 märts, sest tulemas on järjekordne TeamLab tootearendusele pühendatud nädalavahetus! Keerutage peas uusi ideid ja juba veidi enam kui kuu pärast teeme need teoks! Kui Sul puudub õige idee, oled oma oskusi panustama oodatud nii disaini, inseneeria kui äri ning turunduse valdkonnas. Kohal tavapäraselt suurepärased mentorid piiri tagant, kes aitavad rekordkiirusel ideest toote vorpida. Jälgi infot!
Tartu Loomemajanduskeskus kutsub moe- ja aksessuaaride disainereid esitama kavandeid osalemiseks 13. juunil 2014 Antoniuse õuel toimuval Antoniuse moeetendusel. Etenduse eesmärk on lisaks kohaliku moe tutvustamisele olla Eesti moekunstnikele hüppelauaks rahvusvahelistele moelavadele. Osalema on oodatud nii üksikloojad kui meeskonnad, rõiva- ja aksessuaaridisainerid ning ideed erinevatest moevaldkondadestLoe edasi »
Käimas on uue Eesti IKT Demokeskuse ehitus, mille juurde on plaanitud ka selline Eesti tooteid tutvustav nurk. Demokeskus pakub Eesti tootjatele ja disaineritele suurepärast võimalust väliskülalisetle oma tooted nähtavaks teha. Eelistatud on IT-tehnoloogiaga seotud tooted, kuid  oodatakse ka teiste valdkondade innovatiivseid uusi tooteid voi leiutisi. Loe edasi »

Sündmused

Toetused

Loov Euroopa programmi MEDIA alaprogrammi esimene arendustoetuse tähtaeg uues Loov Euroopa programmis on 28. veebruar kell 12.00 (Brüsseli ajas). Vaata lähemalt siit
Euroopa Komisjon avas esimesed taotlusvoorud programmi Horizon 2020 raames. Vaata, millised toetused võiksid Kultuurile ja loomemajandusele huvi pakkuda. Loe edasi »

Põnev teema

Jorma Sarv, Kultuuriministeeriumi endine arendusosakonna juhataja, arutles kommunikatsiooniajakirjas Kaja loomemajanduse mõiste üle. Kuidas mõiste sündis? Milline erinevus on loovmajandusel ja loomemajandusel? Millal millist terminit on sobilik kasutada? Toome artikli teieni. Loe edasi »

Tee tutvust

Parimad sõbrad ju väärivad kõige magusamaid unehetki ja kõige värvilisemaid unenägusid! Vahva sõbra padjapüüri sisse on peidetud vahvaid unistusi ja häid soove. Ideaalne kink Sõbrapäevaks! Loe edasi »
www.looveesti.ee
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis klikka palun siin
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot