www.looveesti.ee
Ei näe uudiskirja korralikult?

Oktoobri 2. uudiskiri

Mitmed ettevõtlusprogrammid on selleks hooajaks uued asukad juba leidnud, nende hulgas meie PESA tootearendusprogramm, Ajujaht ning Tartu Loomemajanduskeskus. Siiski on käimas mitmeid põnevaid väljakutseid- näiteks alustab Tallinna Ettevõtlusinkubaatorite koolitusprogramm "Stardist eduni", EV 100 ootab loovlahendust ning BalticLab 2.0 osalejaid. Ettevõtjatel soovitame kindlasti end investorite ees proovile panna A Hack üritusel startup konverentsil Slush Helsingis. 

Uudised

Loov Eesti kohtus kevadel ametisse astunud Arhitektuurikeskuse juhi Raul Järgiga, et arutleda arhitektuurivaldkonna hetkeseisu üle ning uurida, millised plaanid on keskusel lähitulevikus. Loe edasi 
Balticlab alustab uut hooaega Balticlab Networking Weekend avaüritusega Stockholmis 13-15 Detsember 2013. Kandideerima oodatakse 23-33 aastaseid ettevõtlikke noori Eestist, Lätist, Leedust, Poolast, Venemaalt ning Rootsist, kellel on häid ideid ning soov laiendada oma tööalast võrgustikku. Loe edasi »
Ameerika Saatkond, Eesti- Ameerika Kaubandus-Tööstuskoda (AmCham Estonia)ja Baltic American Freedom Foundation (BAFF) kuulutavad välja järjekordse Eesti- Ameerika Innovatsiooniauhinna konkursi. Avaldusi oodatakse 18. novembrini. Loe edasi »
18.-20. novembril toimub Kopenhaagenis taas rahvusvaheline loomemajanduse äriideede võistlus, kus Eestit esindab PESA design duširuumides kasutamiseks mõeldud lastetool. Sel aastal osaleb võistlusel 43 riiki ning auhinnafond on enam kui 100 000 USD. Loe edasi »
Pärnumaa Loomemajanduse Tugiüksus korraldab 1. ja 2. novembril loomeettevõtjatele suurürituse – inspiratsioonipäeva – ja loomeinimeste tegemisi tutvustava Vana Linna Peo. Esimene päev on mõeldud loomeettevõtete koolitamiseks ja teiste valdkondade äriettevõtetega koostöö arendamiseks. Teisel päeval jätkub Pärnus tegevusi kogu perele Maarja-Magleeda Gildis ja selle naabermajas Uus 3 ning Steineri aias. Loe edasi »
A Hack toimub 8-10. novembrini Helsingis ning on sissejuhatuseks ühele maailma suurimale idufirmasid ja investoreid kokkuviivale üritusele Slush. Üritusele on osalema oodatud nii juba tegutsevad kui ka alles ideetasandil eksisteerivad tulevased ettevõtted Baltimaadest ja Skandinaaviast. Loe edasi »

Sündmused

24-28.10.2013 - Arhitekti esinemiskool
14-15.11.2013 -  WUD Tallinn 2013
21.11.2013 - Eesti Eksport 2014

Toetused

ArtsLink projektid USAs kunstnikele ja manageridele (etenduskunst, disaini, meedia, kirjandus või kujutav kunst). Tähtaeg 3. detsember.  Loe edasi »
Vaata käimasolevaid taotlusvoorusid Loe edasi »

Põnev teema

Programm Kultuur oli Euroopa Komisjoni vahend aastateks 2007–2013, et läbi koostöö kultuuri vallas toetada EL liikmesriikide loovisikute arengut ja liikuvust, mis omakorda soodustaks lõimumist EL sees, aitaks inimesi üksteisele lähemale tuua ning parendaks üksteisemõistmist. 1. jaanuarist 2014 rakendub EL uus kultuuri- ja loomemajandusvaldkonna programm Creative Europe. Loe edasi »

Tee tutvust

Tuletõrjevoolik sobib iseenesest mõistetavalt tulekahjude kustutamiseks, kuid aja jooksul voolikud kuluvad ning on aeg need teisele ringile saata. Just seda HoseWear teebki – annab tuletõrjevoolikutele teise elu kottide ja muude aksessuaaride näol.  Loe edasi »
www.looveesti.ee
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis klikka palun siin
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot