www.looveesti.ee
Ei näe uudiskirja korralikult?

Jaanuari 1. uudiskiri

Aasta aluguses teeme traditsioonilise kokkuvõtte heade partnerite käekäigust ja nii ka seekord. Küsisime, mis on saavutatud ning millised plaanid ootavad sel aastal ees. Vahepeal tasub pilk peal hoida ka Loov Euroopa kodulehel www.looveuroopa.ee, kus täna saab näiteks juba infot uue videomängude loomise toetuste kohta. 

Uudised

Eesti Disainikeskusel täitus eelmisel aastal juba viies tegutsemisaasta, mille läbivateks teemadeks olid disainieksport, D-kaardi mobiiliäpp ning disainikasutuse toetamine ettevõtluses ja avalikus sektoris. Loe edasi »
2013. aastal on mitmed noored Eesti kunstnikud saanud rahvusvaheliste preemiate ja nominatsioonide osalisteks, eksponeerinud oma töid välismaistes galeriides, võtnud osa rahvusvahelistest kunstiprojektidest ja osalenud messidel. Loe edasi »
Tartu Loomemajanduskeskuse aasta oli harjumuspäraselt sisutihe. Korrastati kompleksi kuuluv park, korraldati suurejoonelist moeetendust ning disaininädalat ning peeti edukaid kunstioksjone. Head tööd tehti ka rahvusvahelistumise suunal- näiteks toimus Tartus 3D animatsiooni ja eriefektide loojatele suunatud konverents. Loe edasi »
2012. aastal saadud loomemajanduse tugistruktuuride toetuste abil töötati välja etenduskunstide ekspordi katusbränd draamamaa.ee; valmis püsiekspositsioon, mille kaudu on võimalik erinevatel üritustel Eesti teatrit tutvustada; samuti töötati välja turundusmaterjalid, mida saab muuta vastavalt sihtturu eripärale. Osaleti ka mitmetel kodu- ja välismaistel teatrifestivalidel nagu Baltoscandal, Tampereen Teatterikesä Soomes jt. Loe edasi »
Konverents räägib vene inimese eelistustest reisisihtkoha valikul, erinevatest turunduskanalitest ja Venemaal kiiresti kasvavast e-turismist ning internetiportaalidest. Konverents toimub 13. veebruaril 2014.a. koostöös ETFLiga ja Tourest 2014 raames. Loe edasi »

Sündmused

Toetused

Taotlusi  saavad esitada äriühingud  digitaalsete videomängude arendamiseks, olenemata platvormist või levitamise meetodist. Tähtaeg 28.03.2014. Loe edasi »
EAS sulges 2. jaanuarist innovatsiooniosakute toetusmeetme seoses käesoleva rakendusperioodi innovatsiooniosakute valdkonna toetuste eelarve täitumisega. Loe edasi »

Põnev teema

EY (end. Ernst & Young) avaldatud uuringu kohaselt moodustas aastal 2010 andmete põhjal loomemajandus 4% SKP-st, mis asetab valdkonna olulisele positsioonile majanduskasvu aspektist. Uuringust selgub, et loomemajanduse tulu ulatus 61,4 miljardi euroni, edestades näiteks autotööstust (60,4 miljardit) ning luksuskaupu  (52,5 miljardit). Loe edasi »

Tee tutvust

Mis oleks kehva suusailmaga mõnusam, kui süüdata küünal ning mängida toredate inimestega Eestis leiutatud lauamänge? Vaata valikut siit! Loe edasi »
www.looveesti.ee
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis klikka palun siin
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot