Kui Sa ei näe e-kirja korrektselt, kliki siia.
www.looveesti.ee
Kuidas luua tõhusaid pakendeid?
 
Mitmete koolituste ja töötubade käigus oleme otsinud uudseid ideid ja aidanud neid ka arendada. Uusi ideid oleme otsinud viimati aprilli lõpus Raplas toimunud TeamLabil, mille fookus oli suunatud tekstiili tootmisjääkide taaskasutamisele. Kuidas on aga lood pakenditega, mis tooteid ümbritsevad ja lõpptarbija jaoks atraktiivseks muudavad? Tule 11. juunil Paides toimuvale pakendikoolitusele ja saa teada!

Vaata, millised maailmamuutvad ideed Creative Business Cup Eesti konkursil tunnustust pälvisid ja kes sõidab Taani Eestit loomettevõtete maailmameistrivõistlusele esindama.

Tulemas on veel mitmeid kasulikke ja põnevaid üritusi, millest saad lugeda lähemalt meie maikuu uudiskirjast.
Uudised
Kolm päeva Eesti disaini Kopenhaagenis


 
Loov Eesti on aastate jooksul aidanud Eesti disainereid välisturgudele. Messidel kohtume tihti peamiselt sisseostjatega, kes esimese eelistusena ostavad vaid Taani disaini.

Öeldes „Taani disain“ on kõik justkui selge - see tähendab kvaliteeti.

 
Loe edasi
Tapa Vaksali kultuurikohvik: mööblidisain ja uuskasutus
 
Kultuurikohviku kolmas inspiratsiooniüritus toimub 29. mail kl 18 Tapa Vaksali Trahteris! Sel korral on õhtu teemaks mööblidisain ja uuskasutus.
 
Külalisteks Eesti mööblitootja Oot-Oot Stuudio professionaalne disainer Mihkel Mölder ja Nõustamis-loovuskeskusest Seimur Piret Võlli ja Hede Alapert, kes tegelevad mööbli restaureerimise ja uuskasutusega.
 
Registreeru siin
Loe edasi
Disainmõtlemise konverents
 
Teine Disainmõtlemise konverents toimub 26. septembril Öpiku Konverentsikeskuses, Ülemiste Citys.
Konverents on sündinud Design Mindsi, Nortali, Proeksperdi ja Milttoni koosloomes. Sel aastal on konverentsi läbivad teemad empaatia, innovatsioon ja juhtimiskultuur.  Kokku ootame lavale üle 20 esineja.
 
Loe edasi
Taevalik lastetoa sisustus on maandunud
 
Oled otsinud oma lapse toa sisustamiseks midagi erilist? Jänkud, printsessid ja kiisud on juba kõikjal? Wings by Palms Art pakub südantsoojendavat inglitiibadest inspireeritud lastetoa sisustust, et aidata Sinu väikesel kallikesel õnnelikke lapsepõlvemälestusi luua.
 
Loe edasi
Unine Saaremaa valmistub algavaks hooajaks
 
Kevadine suve meenutav ilm. Tühjad tänavad ja parklad, parkides jalutavad mõned üksikud inimesed ning teedel vuravad autod võib lugeda kokku kahe käe näppudel. Mitmed söögikohad on suletud ja väiksemad poed pannakse kinni juba kella kaheksast õhtul. Selline näeb välja unine Saaremaa ja Muhu – oleme valinud külastuseks õige aja.

Loe, mis toimus kahepäevase õppereisi käigus Saaremaale.
 
Loe edasi
Eestit esindab loomeettevõtete maailmameistrivõistlusel Votemo
 
Loomeettevõtluse globaalse võistluse Creative Business Cup (CBC) Eesti eelvooru võitis Votemo. Votemo on tööriist telesaadete tootjatele ja teistele teleülekannete korraldajatele, mis annab võimaluse oma veebilehele üles seada interaktiivne keskus publiku kaasamiseks.
 
Loe edasi
TEATRIKUS Narvas: tehisintellekt mõjutab oluliselt tänast teatrit
 
Aprilli viimasel nädalavahetusel Narvas toimunud etenduskunstide konverentsi “TEATRIKUS” esinejad tõdesid, et tehisintellekt, neuroteadus või stsenaariumite programmeerimine on juba täna teatrimaailma lahutamatu osa.
 
Loe edasi
Veel uudiseid:
Tartu noore kunsti oksjonil müüdi enamik töid

Loovuse podcast “Sähvatus” | Episood #12 – Kokkuvõttev saade

NuQ Treff 2019 tõi saalidesse tuhandeid teatrisõpru
Sündmused
 
 
     
   
     
 
 
29
mai 2019
 
     
  Autoriõiguse ja tootedisaini seminar Patendiametis  
     
 
 
29
mai 2019
 
     
  Tapa Vaksali Kultuurikohvik: mööblidisain ja uuskasutus  
     
 
 
11
juuni 2019
 
     
  Koolitus: Kuidas luua tõhusaid pakendeid? @Paide  
     
 
Vaata kõiki sündmusi
Toetused
 
Põhjamaade organisatsioonide mobiilsusprogramm NOIM
 
Võimalus saada toetust külastuste, koostöövõrkude kohtumiste ja konverentsidel osalemise jaoks. Toetus on mõeldud ametnikele, MTÜde esindajatele Eestist (grupid) ja Põhjamaade Ministrite Nõukogu (PMN) allasutuste ja koostööorganisatsioonide esindajatele. Tähtaeg: aastaringselt taotluse alusel.​.
 
Loe edasi
 
 
 
Põhja- ja Baltimaade kultuuri mobiilsusprogramm
 
Võimalus saada reisitoetust, koostöövõrkude toetust (lühike ja pikk) ja loomeresidentuuride toetust. Toetus on mõeldud professionaalsetele loomeisikutele ja kuni kuueliikmelistele loomekollektiividele. Tähtaeg 22. august 2019.
 
Loe edasi
 
 
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis kliki siia