www.looveesti.ee
Ei näe uudiskirja korralikult?

Detsembri 1. uudiskiri

Talvetunne annab näpuotsaga ennast juba tunda, sulades aga järgmisel hetkel sama kiirelt. Küll aga on käes õige aeg sobivate kingituste valimiseks. Sest mis võiks kingisaajat veel enam rõõmustada, kui personaalselt valitud kink, mille on sooja südamega valmistanud kodumaine disainer! Uudiskirjast leiad infot mitme jõulumüügi kohta ning hea on vaadata ka Loov Eesti Poodi!

Uudised

Loomeinkubaator korraldab taas jõuluhõngulise Bazaari. 5. detsembril kell 12-19 saab Loomeinkubaatoris (Veerenni 24) osta enam kui 60 erineva disaineri loomingut, sealhulgas ehteid, nahkaksessuaare, keraamikat, sisustuselemente ning moodi. Sel aastal on eraldi nurk pühendatud ka lasterõivastele ning pere pisematele mõeldud muudele kaupadele. Loe edasi 
Tehnopolis asuv rahvusvaheline mängude ja rakenduste arendamisele keskenduv kiirendiprogramm ootab uusi meeskondi liituma. Taotlusi saab esitada kuni 8. detsembrini. Loe edasi »
Meil on hea meel, et parimate hulgas on PESA programmis osalenud Khis puidust disainvannid ning viimasel TeamLab tootearenduse nädalavahetusel esile tõestetud 3D Treatment Systems. Loe edasi »
Tallinna Lennujaamas asuv Eesti Ekspokeskus ootab oma kaubavalikusse põnevaid uusi tooteid. Iga sobiv ettevõte toodete müümiseks oma boksi, mida silmapaistvaks muuta. Loe edasi »

Sündmused

Toetused

Taotlusvoor, mille eesmärgiks on elavdada piirkonna koostööd, avaneb 4. jaanuaril.. Loe edasi »
Vaata käimasolevaid taotlusvoorusid Loe edasi »

Põnev teema

Tallinna linn osaleb projektis “Cross Innovation”, mille eesmärk on luua uusi koostööprojekte loomesektori ning traditsiooniliste ettevõtete vahel üle Euroopa. Loov Eestil on rõõm valida projekti kümme Eesti ettevõtet, kellel on potentsiaali rahvusvahelise koostöö abil enda ekspordivõimekust kasvatada. Loe edasi »

Tee tutvust

Praegu on just paras aeg hakata oma lähedastele õigeid jõulukinke valima. On ju suurepärane kinkida Eesti disainerite unikaalset loomingut! Vaata Loov Eesti Poest põnevaid kingiideid - praegu tellides jõuavad tooted aegsasti kohale.  Loe edasi »
www.looveesti.ee
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis klikka palun siin
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot