Kui Sa ei näe e-kirja korrektselt, kliki siia.
www.looveesti.ee
Kuidas leida sel kevadel inspiratsiooni?
 
Uute ideede peale tulevad inimesed harva üleöö. Tihti viib lihtsalt üks asi teiseni ja inspiratsiooni leitakse sealt, kust seda kõige vähem oodatakse. Selleks, et mitte midagi juhuse hooleks jätta ning kevadel uusi mõtteid ja kasulikke kontakte koguda, korraldame mitmeid inspiratsiooniüritusi ja töötube. 

Selles uudiskirjas toomegi sinuni põnevad üritused ja kokkuvõtted meie möödunud tegemistest. Hoolitseme selle eest, et peale suve sinu tegevused sügiskuule omaselt vilju kannaksid!

Päikselist kevadet!
Uudised
TeamLab@Rapla: TEKSTIILILABOR


 
Kutsume kõiki huvilisi 29. aprillil otsima uusi loovaid lahendusi, kuidas erinevaid tekstiili tootmisjääke taaskasutada. Ootame väga käsitöölisi, disainereid, loomeinimesi ning ringmajanduse ja teiste valdkondade huvilisi. Tule ja arenda tekstiili kogenud mentorite juhendamisel ühendades omavahel loovuse ning ringmajanduse!
 
Registreeru siin
Loe edasi
Esita oma innovaatiline idee globaalsele konkursile!
 
Alanud on kandideerimine loomeettevõtluse globaalse võistluse Creative Business Cup Eesti eelvooru, kus valitakse välja Eesti esindaja juuli alguses toimuvale finaalvõistlusele Taanis. Konkursil on osalema oodatud kõik ettevõtted, kelle ambitsioon on jõuda rahvusvahelisele turule oma innovaatilise toote või teenusega, mille kujunemisel on olnud kaastegev loovisik.
 
Loe edasi
Tapa Vaksali kultuurikohvik: loomemajandus, muusikatööstus ja fotograafia
 
(Rongi)ootaja aeg on pikk, sisustame selle põnevate ja kasulike kohtumistega Tapa Vaksalis. Kultuurikohviku teine inspiratsiooniüritus toimub 24. aprillil kl 18. Sel korral on õhtu teemaks loomemajandus, muusikatööstus ja fotograafia.

Külalisteks loomemajanduse ekspert ja muusikavaldkonna start-up ettevõtja Juko-Mart Kõlar ning fotograaf ja ettevõtja Tiiu Heinsoo.

 
Loe edasi
Kui kohalik toit kohtub loomemajandusega
 
Põhjaka mõis tervitab esmaspäeva hommikul  saabujaid kevadpäikeses. Kaheks päevaks leiavad inspireeriva ruumi koostööks 35 Järvamaa ettevõtjat, kes on kutsutud osalema TeamLab@Kohalik toit töötoas.

Kokku on tulnud kohalikud ettevõtjad, et häkatoni formaadis üritusel leida uusi väljundeid kohalikule toorainele ja töötada välja uusi ideid turismiteenuste arendamisel ja uute loovate kohtumispaikade loomisel.

 
Loe edasi
Loov Eesti Gruusias: riik ei arene, kui kultuur ei arene
 
„Grusiinid oskavad eestlastest paremini lõbutseda, eestlased aga paremini ettevõtmiste majanduslikku mõju vaadata,“ ütles Gruusia Creative Entrepreneurship Academy avamisel Eesti suursaadik Gruusias Kai Kaarelson. Juba kolmanda akadeemia teemaks oli  seekord festivalide majandusliku mõju hindamine.
 
Loe edasi
Eesti disain pälvis maineka rahvusvahelise tunnustuse
 
Eesti disainerite loodud seinakattematerjal Groveneer võitis rahvusvahelise Red Dot 2019 tootedisaini auhinna. Kultuuriministeeriumi arhitektuuri- ja disaininõuniku Veronika Valk-Siska sõnul näitab kaalukas rahvusvaheline tunnustus, et meie disain on professionaalne ning sellel on kõrge kvaliteet.
 
Loe edasi
Kutse konverentsile TEATRIKUS – Narvas saab kohtuda etenduskunstide tipptegijatega
 
26.-27. aprillil saab Narvas toimuval konverentsil “TEATRIKUS & TechArt” kohtuda etenduskunstide ekspertidega Eestist, Venemaalt, Saksamaalt, Taanist ja USAst sellest. Oma ala tipptegijad räägivad sellest, kuidas erinevaid uusi tehnoloogiaid ja lahendusi kasutades korraldada enneolematuid vaatemänge ja üritusi.
 
Loe edasi
Veel uudiseid:
Osale TransferWise'i noorte ettevõtjate konkursil 20 Under 20

Eripakkumine maailmavallutajatele

Vaata, kes võitsid 2019. aasta NICE innovatsiooniauhinna
Sündmused
 
 
     
   
     
 
 
18
aprill 2019
 
     
  YouTube'i praktiline seminar  
     
 
 
24
aprill 2019
 
     
  Tapa Vaksali kultuurikohvik: Loomemajandus, muusikatööstus ja fotograafia​  
     
 
 
29
aprill 2019
 
     
  TeamLab@Rapla: TEKSTIILILABOR  
     
 
Vaata kõiki sündmusi
Toetused
 
Põhjamaade Organisatsioonide mobiilsusprogramm NOIM
 
Võimalus saada toetust külastuste, koostöövõrkude kohtumiste ja konverentsidel osalemise jaoks. Toetus on mõeldud ametnikele, MTÜde esindajatele Eestist (grupid) ja Põhjamaade Ministrite Nõukogu (PMN) allasutuste ja koostööorganisatsioonide esindajatele. Tähtaeg: aastaringselt taotluse alusel.​
 
Loe edasi
 
 
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis kliki siia