Kui Sa ei näe e-kirja korrektselt, kliki siia.
www.looveesti.ee
Töine sügis on peagi ukse ees!
 
Septembrist alustab uuesti Loov Eesti + Maa ettevõtluse edendamisele suunatud programm, mille raames alustab ka veebipõhine tootearendusprogramm PESA ning ekspordile suunatud programm PESA+, kus ettevõtjad saavad tuge sihtriigis elavatelt mentoritelt. Ootame Teid osalema!

Sellel sügisel vaatame ka Eestist kaugemale: kutsume start-up'e üle Euroopa e-teenuseid arendama - ikka selleks, et meil kõigil oleks rohkem kasutajasõbralikke ning aega säästvaid e-teenuseid.

Lisaks võtab 14 Eesti disainiettevõtet osa Habitare messi raames toimuvast Nordic Buzz´ist. Soovime neile edu!
Uudised
Loov Eesti + Maa ning PESA ja PESA+ ettevõtluse edendamisele suunatud programmid jätkuvad!
 
Septembris alustab Loov Eesti + Maa taas kohaliku ettevõtluse edendamisele suunatud programmiga, mille eesmärk on pakkuda uusi ja innovatiivseid lahendusi, et aidata ettevõtetel oma tooteid arendada ja ekspordikäivet kasvatada. Olete oodatud osalema!

"Programmi kahe aasta jooksul oleme saanud palju kogemusi, millega täpselt loomeettevõitjaid toetada ja ergutada. Nüüd anname teatepulga piirkondade sädeinimestele, kes oma lähikonna ettevõtjaid teades neile sobivaimat tuge pakuvad. Loov Eesti on omakorda toeks erinevate ürituste ning koolituste läbiviimisel ning võrgustike loomisel," ütles Loov Eesti tegevjuht Eva Leemet.

 
 
Loe edasi
Loov Eesti kutsub Eesti ja Euroopa start-up´e e-teenuseid arendama
 
Loov Eesti koos globaalse ettevõtluskonkursiga Creative Business Cup kutsuvad start-up´e kogu Euroopast esitama uute e-teenuste ja lahenduste ideid Creative Business Solutions eGovernance nimelisel võistlusel.

Võistluse finaal toimub 6. oktoobril, Eesti Euroopa Liidu eesistumise raames peetaval ministrite e-valitsuse teemalisel konverentsil.

Esita oma idee hiljemalt 05.09.2017!
 
Loe edasi
14 Eesti disainiettevõtet võtab osa Habitare messi raames toimuvast Nordic Buzz´ist
 
13-17 septembril toimub Helsingis Habitare elustiilimess, mille alamprogrammist Nordic Buzz võtab osa 14 Eesti disainiettevõtet. Kokku esitletakse seal 46 tõusvat disaini- ja elustiiliettevõtet Soomest, Taanist, Eestist ja Rootsist.
 
Loe edasi
Loov Eesti Kagu-Eesti eelarvamusfestivalil: nutikas jääb maal ellu
 
14. juulil toimus Varbuse Maanteemuuseumis II Kagu-Eesti [eel]arvamusfestival, mille juhtmõtteks oli “Meie perrä ilm” (“Maa järgi maailm”). Oma loomult on see sündmus kujunemas Eesti esimeseks maakultuurifestivaliks.

Festivalil arutleti korraga neljal laval mitmel erineval ideekorje tulemusena saadud teemal.
 
Loe edasi
#3 TIKK Neitsijärve Loovusaidas -mis teeksid,  kui see oleks sinu väljakutse?
 
3. augustil toimus Põlvamaal Neitsijärve Loovusaidas järjekorras #3. TIKK ehk Tegusa Inimese Kogemus Käivitab. Ürituse eesmärgiks on võrgustuda ja kasutada teiste kogemust oma äri jaoks.

“See üritus on Sulle täpselt nii kasulik kui pealeTIKKuv Sa ise oled” – Indrek Maripuu.
 
Loe edasi »
Veel uudiseid:

Noored ühendavad helikunsti teiste loomevaldkondadega

Eestis stardib ainulaadne loometööstuse idufirmade kiirendi
Sündmused
 
23
august 2017
 
     
  Loomeinkubaatori Suvekool väikeettevõtetele  
     
 
 
13
september 2017
 
     
  Nordic BUZZ: Põhjamaade disainimess  
     
 
 
21
september 2017
 
     
  Roheviku konverents “Targa regiooni uued majandusmudelid”  
     
 
 
25
september 2017
 
     
  XII Disainiöö Festival  
     
 
Vaata kõiki sündmusi
Toetused
 
PÕHJA- JA BALTIMAADE KULTUURI MOBIILSUSPROGRAMM
 
MOODULID: reisitoetus, koostöövõrkude toetus (lühike ja pikk), loomeresidentuuride toetus. Miks? Piirkonnas koostöö elavdamiseks, samuti erinevuste/sarnasuste paremaks mõistmiseks ning kunstnike ja nende teoste laiemaks tutvustamiseks.
 
Loe edasi »
 
 
 
VAHETUSPROGRAMM AMETNIKELE JA MITTETULUNDUSÜHENDUSTE ESINDAJATELE
 
Eesti ametiasutuste ja MTÜde ning PMN allasutuste ja koostööorganisatsioonide vahelise koostöö tekitamiseks ja tugevdamiseks. Taotlusi võetakse vastu aastaringselt.
 
Loe edasi »
 
 
 
KULTUURI- JA KUNSTIPROGRAMM
 
MOODULID: tootmispõhine tegevus ja tulemuse esitlemine ning erialase pädevuse tõstmine, arvamuste, hinnangute, teadmiste ja oskuste vahendamine.

Toetus on suunatud kunstnikele, kultuuritegelastele, kunsti- ja kultuuriasutustele ning organisatsioonidele, kes teevad koostööd kunstnike ja kultuuritegelastega. Taotlemine avatakse 18. augustil!
 
Loe edasi »
 
 
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis kliki siia