Kui Sa ei näe e-kirja korrektselt, kliki siia.
www.looveesti.ee
Rõõmsamad ajad
 
Tasapisi leevenevad piirangud ja juba saab hakata plaane tegema, kuidas edasi.Loovad loomeinimesed olid küll kiired onlines oma loomingut näitama, kuid paljude jaoks oli see veel vaid enda käimashoidmiseks. Onlinel on omad puudused, kuid on ka eeliseid - niimoodi võib jõuda ka sellise publikuni, keda muidu saalis ei näeks. Publik on harjunud internetiteenuseid suures osas tasuta saama, nüüd on vaja leida sobivad ärimudelid, mis leiva lauale tooksid. Mõned esimesed katsed olid siiski lootustandvad.
Kõige kindlam viis millegi vajalikkusest aimu saada, on see mõneks ajaks ära võtta. Igatahes saime kinnitust, et kultuur ja loomemajandus on meie elus olulisel kohal.
Uudised
Saame tuttavaks: Loov Eesti  toob rahvusvähemuste käsitööaarded kapist välja


 
Loov Eesti  alustab 27. mail Ida-Virumaal ürituste seeriaga, mille eesmärk on täiendada rahvusvähemuste esindajate teadmisi, kuidas oma käsitööd ja disaini tutvustada ning laiema publikuni tuua. Koondnimetuse “Rahvusliku käsitöö aardelaegas Золотые руки” alla koonduvad koolitused, praktilised töötoad, klubiõhtud ja pop-up pood. 
Esimene kohtumine toimub vastavalt osalejate soovile kas Jõhvi kontserdimajas online loengu ühisvaatamisena või Zoom keskkonna vahendusel igaühe kodus.
 
Loe edasi
PESA Virtual Academy Gruusias jõudis lõpusirgele
 
Jaanuaris Gruusias alanud   kohalikele startup-idele mõeldud PESA Virtual Academy jõudis 21. mail lõppjaama - 6 parimat startup-i esitlesid oma ideed rahvusvahelisele investorite züriile. 
Aasta alguses alustas  15 väga eripalgelist projekti, kes tegelevad meditsiiniturismist kuni  3D mudelite loomiseni reaalainete õpetamise tarbeks, oma teekonda.  12 nädala vältel vaheldusid videokoolitused kohapealsete mentorsessioonidega, kus rääkisime osanikevahelistest suhetest, ärimudelist, storyrellingust, müügist, klienditeekonnast, fundraisingust, samuti õpiti, kuidas oma projekti edukalt esitleda.
Aprilli alguses kolisid mentorsessioonid  täielikult  internetti.  Ka viimane etapp - investorpitch - toimus eriolukorrale vastavalt Zoom keskkonnas.
Loe edasi
Pilet festivalile, mis ei toimu
 
Kogu Euroopas otsitakse võimalusi, kuidas kriisis pihta saanud kultuuri ja loomesektorit toetada. Hamburgis korraldati  kampaania „Keegi ei tule aga kõik võtavad osa“ toetamaks tugevalt pihta saanud sektorit. Ja piletimüük oli edukas!
 
Loe edasi
WOH võitis disainiauhinna Red Dot: Product Design 2020
 
 
Eesti kaubamärgi WOH ja disainer Margot Vaaderpassi ühistööna valminud innovaatiline riidepuudeseeria WOH Hanger võitis hinnatud rahvusvahelise disainiauhinna Red Dot: Product Design 2020.
Red Dot: Product Design on üks maailma suurimatest disainikonkurssidest, mida on korraldatud juba üle 60 aasta.
 
Loe edasi
Veel uudiseid:
Osale Transferwise ägedal võistlusel

Võta osa FASHIONCLASH festivalist 2020

Milano disaininädal tuleb sel aastal digitaalsena
Sündmused
 
29
mai 2020
 
     
  Veebiseminar: Kuidas Google Ads aitab sul jõuda õigete klientideni?  
     
 
 
5
juuni 2020
 
     
  Veebiseminar: Kuidas hinnata Amazonis müümise potentsiaali ja teha turu-uuringuid?  
     
 
 
29
juuni 2020
 
     
  Tööde esitamise tähtaeg Eesti Disainiauhinnad 2020 konkursile​  
     
 
 
27-28
august 2020
 
     
  Latitude 59 Tallinnas ja onlines  
     
 
Vaata kõiki sündmusi
Toetused
 
Raha taotlemine kultuuri ja spordi abipaketist
 
Abipaketi eesmärk on anda koroonakriisist tingituna erakorralist abi.
 .
 
Loe edasi »
 
 
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis kliki siia