Pane loovus oma ettevõtte heaks tööle!

Liitu arendusprogrammiga PESA või jaga seda infot oma tuttavale, kellel võiks PESAst kasu olla!

Ootame ettevõtjaid liituma veebipõhise arendusprogrammiga. Veebipõhisesse keskkonda on koondatud kokku info ettevõtlusest, tootearendusest, investeeringutest ja eksportturgudest. Iga kodutööga lahendab ettevõtja just enda ettevõtte probleeme.

Veebipõhisus annab ettevõtjale hea võimaluse õppida asukohast ja ajast olenemata. Iga ettevõte saab PESAs oma personaalse mentori. LIITU ENNE 20. OKTOOBRIT!

LIITUN PESAGA

Professionaalsed koolitajad Anu-Mall Naarits (Marketingi Instituut), Indrek Maripuu (Neitsijärve Loovusait), tootedisainer Sixten Heidmets jt ning mentorid nõustavad ja suunavad toote/teenuse arendamist. Üheskoos kaasatakse eri valdkondade eksperte ja äriingleid. Paremad saavad võimaluse osaleda välismessil.

“Alustame juba 7. hooajaga – oleme nõustanud erinevaid loomeettevõtjaid nii tootearenduse, turunduse, disaini kui ka äriplaani vallas, ühtekokku 104 tublit ja südikat ettevõtet. Koos professionaalsete koolitajate ning eri valdkondade ekspertidega asutakse ideest vormima läbilöögivõimeline toode või teenus,” rääkis programmi kohta PESA koordinaator Kersti Kilg ja lisas, et vilistlaste hulgas leiab palju praeguseks juba tuntuid tegijaid, näiteks Karl Annus puidust prilliraamidega, keraamik Johanna Tammsalu ja Stella Soomlais nahast aksessuaaridega.

PESA inkubatsiooniprogramm kestab 8 kuud ja sinna on võimalik pääseda kuni 20 ettevõttel. 2018/2019 aasta programmi oodatakse taotlusi kuni 20. oktoobrini.

Tutvu PESA programmiga,
selle vilistlaste ja nende eluga

Lisaks vaata www.looveesti.ee veebist!

Mis on arendusprogramm PESA? Keda oodatakse liituma? Tallinna Ettevõtluspäeva raames korraldasime loomeettevõtjatele seminari, kus tutvustasime lühidalt ka PESA programmi. Vaata 4-minutilist tutvustavat videot!  Avaldusi ootame kuni 20. oktoobrini! PESAga liitumiseks vajaliku avalduse saab siit.

Kuula intervjuusid PESA vilistlastega SIIN. Intervjueeris Indrek Põldvee (Sorry as a Service).

PESA eelmise hooaja vilistlastega saad tutvuda SIIN. Kõik kataloogid leiab SIIT.
PESA vilistlane, keskkonnasõbralik moebränd KYLLIKE avas Tallinna vanalinnas esindusbutiigi. Loe edasi SIIT.
PESA vilistlane Tagametsa Loovusmaja  avas eile pidulikult oma vastremonditud maja. Loe edasi SIIT.
PESA arendusprogrammis osalenud
inimeste kommentaarid
  • Ettevõttega alustamiseks on see väga sobilik formaat. See andis vajalikku järjepidevust ja asjad liikusid kindlasti palju kiiremini edasi kui nad muidu oleks muude tegemiste kõrvalt liikunud,” kommenteeris PESA programmi selle 6. hooaja vilistlane Carina ettevõttest Babyluv. “Hetkel läheb meil üle ootuste hästi, oleme laiendanud tootevalikut ja päris paljud kliendid on meil üles leidnud.
  • „Mina õppisin, milline erinevus on toodete ja enda nime ja loomingu müügil,“ tõi pikaajalise juhtimis- ja müügikogemusega Madis Puhm (Tagametsa loovusmaja) välja ühe kasu."
  • “Hindan neid eksperte, kellel on lai visioon, kes tunnevad oma eriala hästi ja suudavad seda arusaadavalt edasi anda. Tegelikult on ka lühivideote idee materjali edasiandmiseks hea,” sõnab Luidja tsirkusetalu perenaine Helena Ehrenbusch ja lisab, et kõige olulisem on olnud neile tagasiside, mida nad PESA programmi vältel on saanud.
  • Kõige rohkem hindab naistetandem oma fantastilist mentorit, Mariann Valku! “Me ausalt öeldes ei tea, kuidas ta seda teeb, aga tunni ajaga suudab ta meid kuulata, rahustada, ärgitada, nõustada ja õpetada. Kogu PESA programm on olnud meile kasulik ja hariv, aga Mariann on meie jaoks see kirss tordil,” räägivad Ilona ja Kristina KROHV stuudiost.
Vaata kõiki PESA kommentaare trükkides Loov Eesti veebis otsingusse "PESA"
Copyright © 2018 Loov Eesti, All rights reserved.


Want to change how you receive these emails?
You can update your preferences or unsubscribe from this list.