www.looveesti.ee
Ei näe uudiskirja korralikult?

Mai 2. uudiskiri

Selle kuu olulisem fookus on Creative Business Cup Estonia konkursil, kus valime välja parima ettevõtte, kes esindab novembris Eestit maailma suurimal loomeettevõtluse võistlusel. Oluline on siinjuures, et kandideerida võivad kõik ettevõtted, millele loovus annab olulise sisendi! Uuri konkursi tingimusi ja kasuta võimalust! Tähtaeg 30. mai. 

Uudised

Konkurss Creative Business Cup (CBC) Estonia  otsib ambitsioonikat loomeettevõtet Eestit esindama globaalsel loomeettevõtete konkursil, mis toimub 17-19 novembrini Taanis, Kopenhaagenis. Kandideerimistähtaeg 30. mai! Loe edasi
Eesti valmistub EXPO 2015 osalemiseks. Korraldusmeeskond tutvustas Eesti paviljoni kontseptsiooni ja tõi välja, kuidas ettevõtted ja organisatsioonid saavad paviljoni sisu kujundamises kaasa rääkida. Loe edasi »
Eelmisel nädalal kogunesid Loov Eesti ja Soome Instituudi korraldatud inspiratsioonilõunale need, kes soovisid enam teada agentide rollist loomemajanduse edus. Külas olid Jenni Moberg ja Marit Hohtokari Soomest, Eestit esindas Tallinn Music Weeki juht Helen Sildna. Loe edasi »
Loomemajanduse arenduskeskuste ja inkubaatorite, ministeeriumite esindajate ja EASi turismiarenduskeskuse kohtumisel kaardistati võimalikke koostöökohti nii turistide Eestisse toomisel, neile meelelahutuse ja elamuste pakkumisel kui ka Eesti ekspordi elavdamisel. Ühiselt leiti, et kasulik on asju koostöös teha ja kontakte vahetada. Loe edasi »

Sündmused

07-08.06.2014 - Ideepesa

Toetused

Euroopa Kultuuriondist on võimalik taodelda reisitoetusi kultuuri ja loomemajanduseprojektidele. Loe edasi »
Vaata käimasolevaid taotlusvoorusid Loov Eesti portaalist.  Ära unusta vaadata ka Loov Euroopa veebist toetuste tähtaegu! 

Põnev teema

Euroopa Liidu loomemajanduse töögrupp andis hiljuti välja 2. raporti, mis esitles kultuuri ja loomemajanduse valdkonna rahvusvahelistumist ja eksporti parimate praktikate näitel. Palusime senisel töögrupi juhil Ragnar Siilil raportit lahti mõtestada. Loe edasi »

Tee tutvust

PESA tootearendusprogrammis arendab tooteid ka kohvipakkidest aksessuaare tootev My Trashious. Uurisime idee autorilt Aive Herjalt, kuidas selline idee alguse sai. Loe edasi »
www.looveesti.ee
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis klikka palun siin
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot