Kui Sa ei näe e-kirja korrektselt, kliki siia.
www.looveesti.ee
Alanud on kandideerimine PESA+ ekspordiprogrammi
 
Avasime järjekorras 5. PESA+ ekspordiprogrammi hooaja. Ootame kandideerima ettevõtteid, kes soovivad ekspordiga alustada või on teinud selles suunas juba esimesi samme, kuid vajavad täiendavaid teadmisi.

29. jaanuaril korraldame Raplas tootefotode koolituse, kus fotograaf Olev Mihkelmaa õpetab pilkupüüdvaid tootefotosid tegema.

Head 2019. aastat!
Uudised
Avatud on kandideerimine PESA+ ekspordiprogrammi


 
Ekspordile suunatud PESA+ programmi 5. hooaeg alustab 18. veebruaril 2019. Ootame kandideerima ettevõtteid, kes soovivad ekspordiga alustada või on teinud selles suunas juba esimesi samme, kuid vajavad täiendavaid teadmisi. PESA+ koondab endas veebipõhise koolitusprogrammi, praktilised töötoad ja rahvusvahelise mentorporgrammi. Liitumiseks tuleb täita liitumisankeet hiljemalt 4. veebruariks 2019.
 
Registreeru siin
Loe edasi
Koolitus: Milline on hea tootefoto ja kuidas seda teha?
 
Kas sinu tooted püüavad veebis või kataloogis piisavalt tähelepanu? Milline on hea tootefoto ja milliseid vigasid oma toodete pildistamisel vältida? Oled oodatud 29. jaanuaril Raplasse praktilisele tootefotode koolitusele, kus head nõu ja õpetussõnu jagab oma ala asjatundja, fotograaf Olev Mihkelmaa.
 
Loe edasi
Uuring: disaini strateegiline kasutamine kasvatab ettevõtete konkurentsivõimet​
 
2018. aasta novembris valmis EASi tellitud ja Tartu Ülikooli rakendusuuringute keskuse RAKE uuring, mis kaardistas disainikasutust Eesti ettevõtetes ja sihtasutustes ning kirjeldas disaini mõju majandusele ja ettevõtete äritegevusele. Uuringu tulemusi aitavad avada Eesti Disainikeskuse juht Tiia Vihand ja Kultuuriministeeriumi loomemajandusnõunik Anu-Maaja Pallok.
 
Loe edasi
Kultuuriasutuste teenusedisaini infopäev
 
Sotsiaalse innovatsiooni labor algatab uue kultuuriasutustele mõeldud teenusedisaini koolitus- ja mentorprogrammi. Programmi oodatakse kultuuriasutusi, kes a) soovivad oma meeskonnas arendada teenusedisaini oskusi ja b) soovivad oma teenuste sihtgruppi laiendada. Programmi tutvustav infopäev toimub Tallinnas 5. ja Tartus 7. veebruaril.
 
Loe edasi
Marketingi Instituut koostöös EASiga kutsub osalema ekspordijuhi koolitusprogrammiga
 
“Süsteemne eksport Euroopas” on põhjalik ekspordijuhtide koolitus, mis aitab kokku hoida aega ja raha Rootsi, Norra või Saksamaa turule sisenemisel või seal laienemisel. MI on süstematiseerinud rahvusvaheliseks müügiks vajalikud tegevused, teadmised ja oskused ning koolitatakse välja uue põlvkonna ekspordijuhte! 
 
Loe edasi
Veel uudiseid:
Kuraatoriõppe suvekool Veneetsias

EKA Design Showcase tutvustab ettevõtluskoostöös loodud uuenduslikke tooteid ja teenuseid

Creative Narva moekonkursi võitis k u u l Tartust
Sündmused
 
29
jaanuar 2019
 
     
  Koolitus: Milline on hea tootefoto ja kuidas seda teha?  
     
 
 
3-4
veebruar 2019
 
     
  Eesti disainerid ShowUP messil Amsterdamis  
     
 
 
5
veebruar 2019
 
     
  Eriekskursioon „Konrad Mägi meistriklass“ Eero Epneriga  
     
 
 
6
veebruar 2019
 
     
  Kultuuri- ja loomemajanduse moderniseerimine ELis: uue Euroopa kultuurikava arutamine  
     
 
Vaata kõiki sündmusi
Toetused
 
Vahetusprogramm ametnikele ja mittetulundusühenduste esindajatele​
 
Võimalus saada toetust külastuste, koostöövõrkude kohtumiste ja konverentsidel osalemise jaoks. Toetus on mõeldud ametnikele, MTÜde esindajatele Eestist (grupid) ja Põhjamaade Ministrite Nõukogu (PMN) allasutuste ja koostööorganisatsioonide esindajatele. Tähtaeg: aastaringselt taotluse alusel.​
 
Loe edasi »
 
 
 
Põhja- ja Baltimaade kultuuri mobiilsusprogramm
 
Professionaalsetel loomeisikutel ja kuni kuueliikmelistel loomekollektiividel on võimalus saada reisitoetust, koostöövõrkude toetust (lühike ja pikk) ja loomeresidentuuride toetust. Tähtaeg: 4. veebruar.
 
Loe edasi »
 
 
 
Põhja- ja Baltimaade avaliku halduse mobiilsusprogramm
 
Võimalus saada toetust 2019. aastaks õppevisiitideks, pikemaks praktikaks ja koostöövõrkude kohtumisteks. Toetus on mõeldud: riigi- ja omavalitsusametnikud kõigist Põhja- ja Baltimaadest; kõik administratiivsed tasandid (riik, maakond, kohalik omavalitsus, omavalitsuste liidud); nii üksikisikutele kui ka gruppidele (2-8 osalejat). Tähtaeg 30. märts 2019.
 
Loe edasi »
 
 
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis kliki siia