www.looveesti.ee
Ei näe uudiskirja korralikult?

Veebruari 2. uudiskiri

Talv on kõige parem aeg enda annete arendamiseks ning uute asjade katsetamiseks. Seeetõttu soovitame kehva suusailma korral ennast esimesele põnevale koolitusele-seminarile kirja panna! Meie näiteks teeme 15-16 märtsil jälle TeamLabi, kus arendame 2 päevaga tooteid. Tule ka!

Uudised

Tartu Loomemajanduskeskuse värske juht Reigo Kuivjõgi on oma sõnutsi suurepäraste kolleegide abil uue ametiga hästi kohanenud. Küsisime temalt kolm meie jaoks olulist küsimust keskuse kohta. Loe edasi »
TeamLab 15-16 märts Baltika Moelaval!
Kas sul on suurepärane tooteidee, mille teoks tegemiseks endal oskust ja vahendeid napib? Märtsi kolmandal nädalavahetusel paneme kokku just õiged meeskonnad ning arendame idee konkreetsesse vormi. Loe edasi
Sirli Nõmm: "Disainerite ärilise mõtlemise arendamine ja toetamine peaks olema siht, kuhu suunas edasi liikuda." Loe edasi »
Hiljutine Eurobaromeetri uuring annab meile teada, et eestlaste kultuurihuvi on muljetavaldav, olles võrreldav Euroopa kontekstis Põhjamaadega.  Euroopa keskmisega võrreldes käiakse Eestis vähem vaid kinos ning internetti kasutatakse kultuuri tarbimiseks keskmiselt palju enam. Loe edasi »

Sündmused

15-16.02.2014 - TeamLab Startup Weekend
27-29.03.2010 - Tallinn Music Week 2014
11.04.2010 - Koolitusseeria Moe- ja trenditoodete turundus

Toetused

Uue toetuslahenduse pilootfaasi sihtrühmaks valitud kasvuettevõtjate hulka kuuluvad väike- ja keskmise suurusega ettevõtjad, kellel on vähemalt 10 töötajat ja kes on tegutsenud vähemalt 3 aastat. Loe edasi »
Vaata käimasolevaid taotlusvoorusid Loov Eesti portaalist.  Ära unusta vaadata ka Loov Euroopa veebist toetuste tähtaegu! 

Põnev teema

Kellel on õigus, kui välismaa koostööpartner sinu meilist aru ei saa? Või miks sünnivad head kokkulepped õhtusöögilauas? Kõigest sellest rääkis kommunikatsiooniõppejõud Rain Veetõusme Loov Eesti ja Tallinna linna korraldatud koolitusel projekti “Cross Innovation” raames, mis loob uusi koostööprojekte loomesektori ning traditsiooniliste ettevõtete vahel üle Euroopa. Loe edasi »

Tee tutvust

PESA tootearendusprogramm on sügisest saadik tublisid ettevõtteid koolitanud. Aeg on vaadata, millised tooted kevadel PESAst lendama hakkavad. Uurisime Arhitekt Toomas Unti käest, mida kujutab endast Alfaboxi moodulruumide süsteem.  Loe edasi »
Sadasaba abil tekib lapsel ettekujutus erinevatest materjalidest ‒ vineer on kõva ja sile, nöör pehme ja ümar. Rahvuslike ornamentide kaudu teeb laps tutvust ka eesti rahvakultuuriga, kuna kujunditeks on olulised loomad ja ornamendid, Loe edasi »
www.looveesti.ee
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis klikka palun siin
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot