Kui Sa ei näe e-kirja korrektselt, kliki siia.
www.looveesti.ee
Otsime mentoreid arendusprogrammi PESA alustavatele ettevõtjatele
 
PESA arendusprogramm pole ainult alustavatele ettevõtjatele, vaid ka neile, kes juba tegutsevad ja otsivad uusi võimalusi, et end proovile panna. Kui see Sind kõnetas ning soovid lisateadmisi tootearendusest, disainiprotsessidest ja teenusedisainist, võta meiega ühendust. Saa osa uute toodete ja teenuste sünnist ning õpi ennast tundma uutes olukordades!

Sellel aastal oli Eesti globaalsel innovatsioonivõistlusel Creative Business Cup'il fookusriik. Eestit esindanud võistkonnad sõlmisid hulgaliselt kontakte, esitlesid oma ideid ja said konstruktiivset tagasisidet oma toodetele ja teenustele. Kahe tiheda võistluspäeva lõppu tähistati Eesti 100-le pühendatud temaatilise peoga, mille korraldasid Loov Eesti, Eesti suursaatkond Taanis ja Creative Business Cup.
Uudised
Eesti ettevõtjad olid globaalsel innovatsioonivõistlusel edukad
 
Eestit globaalsel innovatsioonivõistlusel Creative Business Cup (CBC) esindanud Fanvestory pääses investorite voorus 348. seast viie parima hulka ja CBC alavõistluse eGovernance Solutionsi võitjaks kuulutati PSII ning anti üle auhind pealaval.

“Taani  on leidnud endale Creative Business Cup’ i näol väga vajaliku ja tugeva ettevõtlust ning loovust esile tõstva ürituse, mille teemavõistlus,  eGovernance Solution avalike teenuste loomiseks, usaldati Eestile.Ma julgustaksin ka teisi riike panustama oma tugevustele ning neid selliste võistluste abiga rahvusvaheliselt tutvustama,” ütles Riigikogu liige Taavi Rõivas.
 
Loe edasi
Loov Eesti ajaleht
 
Mida Loov Eesti sel aastal teinud on? Aga Loov Euroopa? Aasta pole veel lõppenud ega meie hoog raugenud, kuid osadest tegevustest saab ikkagi juba ülevaate anda. Loe Loov Eesti ajalehte!
 
Loe edasi
Vajame Sinu teadmisi – pane end mentorina PESAs proovile!
 
Loov Eesti algatatud arendusprogrammis PESA alustas 6. lend ettevõtjaid uute põnevate toodete ja teenuste arendamist selleks, et juba kevadel müügilettidele jõuda.

Kutsume Sinu mentoriks, sest Sinu teadmised ja kogemused majandus – ja ettevõtlusvaldkonnas on ettevõtjate jaoks hindamatu väärtusega.  Mentoriks olemine ei nõua palju Sinu aega, kuid pakub Sulle võimaluse viia ennast kurssi tootearenduse, disainiprotsesside ja teenusedisainiga, õppida uues situatsioonis ennast paremini tundma ning olla osa uute toodete ja teenuste sünnist.
 
Loe edasi
Loomemajanduse Akadeemia koos PESA 6. lennu avaüritusega
 
Loov Eesti+Maa programmi 8 piirkondlikku koostööpartnerit alustasid loomemajanduse valdkonnaga tutvumist kahepäevase Loomemajanduse Akadeemiaga, mis koosnes kogemusreisist Tallinna tähtsamatesse valdkondlikesse keskustesse ja Ragnar Siili juhitud loomemajanduse meistriklassist. Esimese päeva sisse mahtus ka 8-kuulise 80% ulatuses veebipõhise toote -ja teenusearendusprogrammi PESA pidulik 6. lennu avamine Eesti Rahvusraamatukogus.
 
Loe edasi »
Selgusid ettevõtjad, kes alustavad 8-kuulist arendusprogrammi PESA!
 
Eile alustas Eesti Rahvusraamatukogus pidulikult Loov Eesti 8-kuulise veebipõhise arendusprogrammi PESA 6. lend. Koostöös Eesti juhtivate konsultantidega arendatakse ideedest läbilöögivõimelised uued tooted ja teenused.

Konkursile laekus kokku 40 avaldust üle Eesti, saartest Ida-Viruni. Valiku tegemine ei tulnud žüriiliikmetel kergelt, avalduste kõrge taseme tõttu otsustati programmi vastu võtta 26 ettevõtjat. Loov Eestil on hea meel, et nii palju tublisid ja säravaid ettevõtjaid on oma uudsete ja huvitavate mõtetega jõudnud meie programmi!
 
Loe edasi »
Disainiturg "Jõuluks koju"
 
Eesti Disainikeskuse traditsiooniline jõulueelne DISAINITURG „Jõuluks koju“ annab taas võimaluse jätta jõulukingitused viimasele minutile ja osta need 17. detsembril kell 11–19 Kultuurikatlast.

Kultuurikatla avarates ruumides saab jõulueelsel pühapäeval soetada üle 110 Eesti, Läti ja Leedu disaineri loomingust viimased jõulukingitused, kuulata kõrvu paitavat muusikat, juua head kohvi ning muidugi kohtuda vanade ja uute sõpradega.
 
Loe edasi »
Veel uudiseid:
Tule e-poe loomise koolitusele!

Kunstivaldkonda lisandub keskne riigi osalusel asutatud institutsioon

Kultuuri ja IT tehnoloogiat ühendav VERTIGO Jam Session kutsub osalema
 
Sündmused
 
29
november 2017
 
     
  Storytek Foorum 2017  
     
 
 
7
detsember 2017
 
     
  Music Estonia seminar: muusika videomängudes  
     
 
 
17
detsember 2017
 
     
  Disainiturg "Jõuluks koju"  
     
 
 
 
     
   
     
 
Vaata kõiki sündmusi
Toetused
 
VAHETUSPROGRAMM AMETNIKELE JA MITTETULUNDUSÜHENDUSTE ESINDAJATELE
 
Võimalus saada Eesti ametiasutuste ja MTÜde ning PMN allasutuste ja koostööorganisatsioonide vahelise koostöö tekitamiseks ja tugevdamiseks. Tähtaeg: aastaringselt taotluse alusel.
 
Loe edasi »
 
 
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis kliki siia