www.looveesti.ee
Ei näe uudiskirja korralikult?

Oktoobri 2. uudiskiri

Sel nädalal on fookuses mood- Tallinn Fashion Week toob meie ette paljud tuntud ja tõusvad disainereid, kelle loomingut soovitame kindlasti vaatama minna.
Meie aga võtsime kokku eelmisel nädalal Tallinnas toimunud maailma suurima loomemajandusvaldkonna ideekonkursi Creative  Business Cup töötoa ning nüüd jääb üle ainult Eesti andekatele osalejatele pöialt hoida. Aiden, Alfabox ja Derelict Furniture - oleme teie üle uhked!

Uudised

Baltimaade kohalike eelvõistluste võitjad lihvisid kolme päeva jooksul Eesti, Läti ja Taani juhendajate käe all oma äriplaane ja esinemisoskusi. Loov Eestile usaldati võistluse esimese harjutuslaagri BootCampi läbiviimine. Eestist osalevad CBC finaalis Aiden App depressiooni ennetav mobiiliaplikatsioon, Alfabox moodulmajad ning Derelict Furniture ajalooga taaskasutusmööbel. Loe edasi »
Balticlab alustab oma uut hooaega avaüritusega Stockholmis 12-14 Detsembril. Balticlab 3.0´le on oodatud kandideerima 23-33 aastased ettevõtlikud ning loovad noored Eestist, Lätist, Leedust, Poolast, Rootsist, Soomest, Valgevenest ning Venemaalt, kellel on hulganisti häid ideid ning soov laiendada oma võrgustikku. Loe edasi »
Möödunud nädalal tegi kolm aastat 11 linna ühendanud projekt „Cross Innovation“ kokkuvõtte oma senisest tööst. Kuigi linnade valmidus ristinnovatsiooni kasutada sõltub paljuski poliitikutest ja ettevõtjatest  ning ka nende valmidusest uut vastu võtta, tõdeti, et koos saavutati tulemusi, mida ükshaaval saavutada poleks võimalikLoe edasi »
31. oktoobril, toimub Briti päevade raames loomemajanduspäev, kus peaesinejaks kunstnik ja ettevõtja Maggie Broadley Šotimaalt, kes on oma väikse kodulinna West Kilbride’i muutnud ametlikuks Šotimaa käsitöölinnaks. Loe edasi »
Creatifi kutsub loomemajanduse startupe kandideerima kiirendisse. Kiirendi toetab tootearendust kahe aasta jooksul 10 000 euro ulatuses ning 150 000 ulatuses turundustegevust. Kandideerima oodatakse äriideid mängutööstuse, reklaami, etenduskunstide valdkonnas, mis kaasavad infotehnoloogilisi lahendusi. Loe edasi » 

Sündmused

Toetused

21.-27. märtsil toimub Beirutis Noorte Festivalijuhtide Töötuba. Taotluste esitamise tähtaega on pikendatud 31. oktoobrini – kasuta võimalust!  Loe edasi »
Vaata käimasolevaid taotlusvoorusid Loov Eesti portaalist.  Ära unusta vaadata ka Loov Euroopa veebist toetuste tähtaegu! 

Põnev teema

La Muu pärjati Ettevõtlusauhindade konkursi raames parima Disaini Rakendaja auhinnaga. Hea disain ei sünni tühjale kohale – koht peab sisukas olema. Disainiblogi kirjutab, kuidas armastatud jäätisebränd eduni jõudis.  Loe edasi  »

Tee tutvust

Lisasime ettevõtte arendamise rubriiki turundusnippide juurde Turundusraadio saated, kus lahatakse loomeettevõtete kaasusi. Samuti noppisime välja saated, kus väikesed ja alustavad ettevõtted saavad uusi ideid äri arndamiseks. Kuula kasvõi autos! Loe edasi
www.looveesti.ee
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis klikka palun siin
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot