www.looveesti.ee
Ei näe uudiskirja korralikult?

Novembri 1. uudiskiri

Talve ja pimeda tulekuga poevad eestlased harjumuspäraselt kontorikoobastesse tööd rügama. Päikesevalgus on aga meie õnneks pöördvõrdeline uute nutikate ettevõtlusideede kasvuga.  Tänaseks on käima tõmmatud noorte ettevõtlkusprogramm ENTRUM ning valitud 40 parimat ideed Ajujahi konkursile, ka Tartu Loomemajanduskeskuses alustab eelinkubatsiooni kaheksa uut ideed. Elagem ikka kaasa! 

Uudised

EAS korraldas loomemajanduse tugistruktuuridele teabepäeva, kus räägiti seni loomemajanduse valdkonnas kordasaadetust ning anti näpunäiteid 3. taotlusvoorus osalemiseks. Järgmise perioodi tulemusena oodatakse keskustelt eelduste loomist kõrgema lisandväärtusega toodete ja teenuste pakkumiseks läbi loomemajanduse potentsiaali rakendamise teistes majandussektorites. Loe edasi 
Eesti ettevõtluspoliitika uue arengukava „Eesti ettevõtluse kasvustrateegia 2014-2020“  eesmärgiks on suunata Eesti ettevõtjaid enam tulu teenima kõrge lisandväärtusega toodete ja teenuste eest. Loov Eesti uuris Disainikeskuse juhi Jane Oblikase käest, kuidas disain saaks arengukava raames kõrgemat lisandväärtust pakkuda. Loe edasi »
Ajujahi žürii valis 100 äriidee seast 40 paremat, kes pääsevad osalema konkursi arenguprogrammi ning kandideerima 50 000-eurosele auhinnarahale. Loov Eesti osales žürii töös ning annab finaalis välja ka eriauhinna loomemajanduse valdkonnas. Loe edasi »
29. oktoobril alustas Tallinnas piduliku avasessiooniga neljandat hooaega Eesti Energia koolinoorte ettevõtlikkus-ideede arenguprogramm ja konkurss ENTRUM. Programmis osaleb 600 Põhja-Eesti noort vanuses 13-19-aastat. Loov Eesti on sel aastal loomemajanduse, täpsemalt muusikatööstuse valdkonna eestvedajaLoe edasi »
EASi poolt välja antud ajalehes "Eesti tuntuks" ilmus põnev intervjuu Helen Sildnaga, kes rääkis Eesti muusika turundamisest ning riigi tutvustamise olulisusest. Heleni sõnul leiame end tihti rahvusvahelisel üritusel ainsa eestlasena ja siis peame peale oma organisatsiooni ja tegevusvaldkonna esindama ka oma riiki, suutma rääkida vajadusel Eesti majandusest ja poliitikast. Loe edasi »

Sündmused

14-15.11.2013 -  WUD Tallinn 2013
21.11.2013 - Eesti Eksport 2014
22.11.2013 - Arhitekti esinemiskool 

Toetused

Toetatakse projekte, mis keskenduvad vabaühenduse tegevusvõimekuse suurendamisele. Kokku on voorus jagada 350 000 eurot.  Loe edasi »
Vaata käimasolevaid taotlusvoorusid Loe edasi »

Põnev teema

EASi poolt välja antud ajaleht "Eesti tuntuks" tutvustas meile Eesti muutunud turunduskontseptsiooni ning jagas näpunäiteid Eesti tutvustamiseks läbi meie olemuse ja ajaloo lahtimõtestamise. Kahtlemata on ühe väikeriigi tuntuse tõstmine maailmas väga raske ja pikk ettevõtmine. Selleks vajab Eesti meie inimeste ja kõigi meie maa sõprade abi. Teeme Eesti tuntuks! Loe edasi »

Tee tutvust

Talve tulekuks valmistudes on hea aeg oma kodule mõne kodumaise tootega hubastust lisada. Valik on kena- puidust küünlaalused Nedholmilt, stiilne raamatutugi või hoopis lauamäng-laualina Väga Vahvalt Loe edasi »
www.looveesti.ee
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis klikka palun siin
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot