Kui Sa ei näe e-kirja korrektselt, kliki siia.
www.looveesti.ee
Uuel aastal uue hooga!
 
Loov Eesti alustab ekspordile suunatud PESA+ programmi 4. hooajaga. Kui tead kedagi, kes soovib vallutada oma disaintootega välisturu, on see programm just talle mõeldud ja oleme meelsasti valmis aitama.

Selleks, et teada saada, kuidas alustada ekspordiga ning sellele ka rahastust leida, tule 12. jaanuaril kell 15.00-18.00 Tallinnasse, Rahvusraamatukokku, I korrusel asuvasse väikesesse konverentsisaali PESA+ infoseminarile. Eesti ja Baltikumi esimesest osaluspõhisest ühisrahastusplatvormist Fundwise tuleb rääkima Toomas Roolaid.

Uuel aastal on Teid ees ootamas kasulikud koolitused, töötoad ning põnevad kohtumised. Seniks aga soovime Teile rahulikku jõuluaega ja meeleolukat aastavahetust.
Uudised
Liitu ekspordile suunatud programmiga PESA+
 
Loov Eesti kutsub ettevõtjaid liituma ekspordile suunatud programmiga PESA+, mille 4. hooaeg alustab 05. veebruaril 2018. Oodatud on kandideerima ettevõtted, kes soovivad ekspordiga alustada või on teinud selles suunas juba esimesi samme, kuid vajavad täiendavaid teadmisi. PESA+ koondab endas veebipõhise koolitusprogrammi, praktilised töötoad ja rahvusvahelise mentorporgrammi. Liitumiseks tuleb täita liitumisankeet hiljemalt 15. jaanuariks 2018.
 
Registreeru siin
Loe edasi
Mida on vaja, et Iisraelis loomemajandus hoo sisse saaks?
 
Meie, Loov Eesti, kogemus ütleb, et kõigepealt on vaja teadlikkust, mis üldse on loomemajandus ja milline on selle roll majanduses ning kultuuris. Vaja on üle vaadata, kas ja kus üldse vastavat haridust saaks – kuidas oma loominguga end ära elatada ning kas on olemas mingeid tugisüsteeme, toetusi, et loomeettevõtted saaksid areneda ning majanduselu edendada.
 
Loe edasi
Tänavune aasta on olnud kirev nagu vikerkaar. Loov Eesti jõudis paljudesse kohtadesse nii geograafiliselt kui ka oma tegevusvaldkonda laiendades.
 
Rahvusvahelistumine on märksõna, mis iseloomustab meie aastat. Siia kuuluvad loomemajanduse ja loomeettevõtluse arendamise toetamine Gruusias ja Iisraelis ning üleeuroopalise loomeettevõtete rahvusvahelistumise toetusplatvormi arendamine projektis Erasmus+, mida veavad itaallased.

Kõigi nende projektide juures on hindamatu väärtusega kogemus, mille oleme saanud koostööst suurepäraste partneritega. Loodud kontaktid ja saadud kogemused on kapital, mis jääb meiega ning mis loob lisaväärtust Loov Eesti tegemistele ka edaspidi.
 
Loe edasi
Etsy epoe koolitus
 
Etsy on internetikeskkond, kus saavad kokku käsitöö tegija- pakkuja ja selle ostja- tarbija. Sealt leiab inspiratsiooni ja indu, saab nautida ning pakkuda nauditavat. See on isetegijate, käsitööliste ja isetegemise – käsitöö imeline maailm. Omaenda Etsy poe avamine on suur samm. Selle astumiseks on hea mõte end ette valmistada ja kindlasti omaks võtta teadmine, et Etsys müük ei ole hobitegevus – see on ettevõtlus, äritegevus. Ajutine tegelemine seal edu ei too, samuti mitte hobitoodete ülesriputamine.
 
Loe edasi »
Eesti kunstnikke, loomeettevõtjaid ja kultuuriorganisatsioone oodatakse kandideerima rahvusvahelistumise koolitusele
 
ICCI projekt ootab Eesti kunstnikke, loomeettevõtjaid ja kultuuriorganisatsioone, arenduskeskuseid ja inkubaatoreid kandideerima Itaalias, Materas 28. jaanuarist kuni 3. veebruarini toimuvale rahvusvahelistumise koolitusele.

Koolitus on mõeldud oma loominguga välisturule minejatele ning osalejate reisi ning majutuskulud kaetakse.
 
Loe edasi »
Veel uudiseid:
Narvas etenduv “Oomen” soovib kaasata Narva kultuuri- ja vabaajakeskuse

Eesti disain Pariisis!

Eesti Arhitektuuripreemiad 2017 võitjad on selgunud!
Sündmused
 
 
     
   
     
 
 
09
jaanuar 2018
 
     
  Etsy e-poe koolitus Haapsalus  
     
 
 
10
jaanuar 2018
 
     
  Innolab Kuressaare Edukontoris  
     
 
 
12
jaanuar 2018
 
     
  PESA+ infoseminar “Kuidas alustada ekspordiga ja neid plaane rahastada?”  
     
 
Vaata kõiki sündmusi
Toetused
 
Rahvusvaheliste spordi- ja kultuurisündmuste toetus
 
Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse turismiarenduskeskus ootab järgmise aasta 12. jaanuarini toetusetaotlusi rahvusvaheliselt huvipakkuvate kultuuri- ja spordisündmuste korraldamiseks.
 
Loe edasi »
 
 
Soovita uudiskirja oma sõbrale
Jaga meiega oma uudiseid, sündmusi või niisama huvitavat infot
Kui sa ei soovi uudiskirju edaspidi saada, siis kliki siia